Forum Dragon Ball Nao

» Doomrider - teledysk DB

Czy to najlepszy AMV jaki widziałeś?

Czy to najlepszy AMV jaki widziałeś?
Tak 16,67% 2 16,67%
Nie, są lepsze 50,00% 6 50,00%
Trudno powiedzieć 33,33% 4 33,33%
Wszystkich głosów: 12
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż teledysk nie jest mój, ale sądze, iż jest tak wspaniały, iż każdy powinien go zobaczyć, nawet za cenę niepełnego trzymania się treści podforum.

Nazwa: Doom Rider
Anime: DBZ
Piosenka: Darude Sandstorm
Autor: VegettoEX, Castor Troy, Dannywilson, dbz_doomrider, dokidoki, FurryCurry, gambitt, Grover, Hitori, Maverick, mckeed, MeriC
Czas trwania: 10 minut (-1 min napisy)
Rozmiar: 160 mb
Cas tworzenia: 2003-2005
Format: .avi (XviD)
Strona domowa/profil: http://www.animemusicvideos.org/members/memb ... hp?v=64045
Link: http://www.daizex.com/multimedia/mvideos/doomrider.shtml

Dopiero po drugiej próbie udało mi się sciągnąć ten teledysk. Nie obawiajcie się jednak, to nie wina serveru a moja. Tak czy inaczej, Doom Rider i jest chyba teledyskiem wykonanym z największym rozmachem na świecie, a na pewno z pośród tych, które widziałem. Doskonałe zgranie muzyki z wydarzeniami, liczne efekty, wprost "ślinotok". Tak doskonałego teledysku jeszcze nie widziałem. Owszem, zdażają się słabsze momenty, lecz np ostateczna walka z Kid Buu niesamowicie mi się spodobała. W 9 minut 291 odcinków DBZ... Trzeba to ogląnąć. Nie żałujcie tych 160 mb.

Moja ocena: 9,5/10

Teraz działa?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 11.06.2006, 16:09
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.841
Posty: 73
No, cóż, tylko miło by było jakbyś udostępnił poprawny link

Tutaj.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Widziałem lepsze teledyski, np. twórcy Pogo, który jest AMV makerem jednym z najlepszych

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.620
Posty: 151
Skąd: Lincoln
kawał dobrej roboty, doskonale zgrany obraz i dźwięk, wysoka jakość i kilka bardzo ciekawych efektow [znacznie jednak bardziej podobaja i sie te ktore wymagaja troszke wlasnej inwencji niz te gotowe z prograwmow, ktorych bylo odrobine za duzo] i muzyka... niezgorsza, tylko ze nie w moim klimacie
w skali 1-10 daje: 8 / lepszego nie mialem okazji obejrzec, wynika to pewnie z tego ze ogolnie widzialem ich malo
pozdrawiam i polecam kazdemu, warto włączyc do swojej kolekcji

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Shiro... Pogo, faktycznie jest najlepszym polskim twórcą AMV, należy do światowej czołówki, ze swoimi Bodies czy Anywhere the wind blows. A jednak, istnieją jeszcze lepsi! Tutaj właśnie mamy okazje doświadczyć niesamowitą pracę grupy naprawdę dobrych AMV makerów. Sam Pogo ostatnimi czasy zrobił sobie przerwe i głównie zajmuje się KTA (3 edycja już na dniach!), które organizuje wraz z Lisicem. Oczywiście wpada też na konwent w Krakowie ^_^.

Co do muzyki...Nienawidze, nieznoszę z całego serca techno...A tu mi się jednak podobało (!). Nie wiem czym to jest spowodowane, może dlatego, że tak świetnie się komponuje z akcją, a może dlatego, że nie jest to typowe "bum bum bum bum"...


Zawsze mogę zarzucać kolejne ciekawe AMV jakby ktoś chciał...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.673
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No ,ten teledysk przypadl mi do gustu. Świetnie zgrana muzyka z efektami graficznymi. Należy do czołówki moich najlepszych teledysków , jakie widziałem, a sporo tego jest
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.182
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Niezły, dobra robota Ale widziałam lepsze

True Saiyans fight alone
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Doomrider - teledysk DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook