Forum Dragon Ball Nao

» Najlepsza sztuka walki

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Ja najbardziej lubie swoją sztuke walki, wystarczy wiedzieć gdzie są najsłabsze punkty danej płci i walnąć go (lub ją) tam z całej siły ;D
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wedlug mnie jest to boks. Sam trenowalem z 1rok i bardzo mnie wciagnelo. Musialem jednak zrezygnowac bo w tutejszym OSIRze juz nie prowadza treningow Negatywami tutaj zdecydowanie bedzie obrywanie w skron, podbrodek i potylice bo to oglusza i dekoncentruje

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Ja najbardziej lubie swoją sztuke walki, wystarczy wiedzieć gdzie są najsłabsze punkty danej płci i walnąć go (lub ją) tam z całej siły ;D
to nie takie proste jak sie wydaje, np.dziewczyny nie bardzo maj taki punkt, ja np nie mam i dobrze mi z tym zbolem juz sie przyzwyczailam.

Kakarotto91 tez uwazam,ze boks jest dobry ja cwiczylam z kumplami, boks jest spoko,zreszta do niego powstalo duzo innych sztuk walki,np k1

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Praktycznie boksu mozna sie samemu uczyc tylko duzo duzo praktyk potrzeba

pulkarecordzz.phorum.pl
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Linka każdy człowiek niezaleznie od płci ma tyle czułych punktów ze zdziwiłabyś sie
Praktycznie boksu mozna sie samemu uczyc tylko duzo duzo praktyk potrzeba
No to pewnie załaczasz rokiego i jedziesz ;p

A jak dla mnie do KK dalej rulez ale jeszcze do tego doszło chin na ;]

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Kapuejra fajna jest
P.S. Jakby co wybaczcie za przekręcenie napisu nazwy

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Forgotten Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Forgotten Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.507
Posty: 17
Skąd: USA from LA
Kapuejra fajna jest
Capoeira jakby coś, tak to ciekawa odmiana tańca (z prawdziwą sztuką walki ma niewiele wspólnego) można się tam nauczyć wielu fajnych akrobacji, ale mnie osobiśćie szybko się znudziła.

Najlepsza sztuka walki to zdecydowanie Muay Thai i Boks.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Co do tego to Capoeira może być zabójcza. Nie widziałeś pewnie jej pełni. Poroponuje zagrać w tekkena lub znaleźć jakiś porządny filmik.
Forgotten Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Forgotten Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.507
Posty: 17
Skąd: USA from LA
Co do tego to Capoeira może być zabójcza
Jeżeli tak myślisz to znaczy że w ogóle [ ort! ] nie jesteś w temacie.

Nie widziałeś pewnie jej pełni
Ha ha ha wież mi widziałem na filmikach najlepszych mistrzów na świecie no i mój kumpel ma niebieski pas tak więc chyba ty nie wież co piszesz.

Poroponuje zagrać w tekkena
No tu już mnie rozwaliłeś, nie wiedziałem że jesteś taki głupi by wieżyć w jakąś gre komputerową, to co w niej pokazuje Edi Gordo (chyba się ni mylę) nie ma żadnego zastosowania w prawdziwej walce, każdy kto się zna choć trochę na sztukach walki nie wygaduję takich bzdur jak ty.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
No tu już mnie rozwaliłeś, nie wiedziałem że jesteś taki głupi by wieżyć w jakąś gre komputerową, to co w niej pokazuje Edi Gordo (chyba się ni mylę) nie ma żadnego zastosowania w prawdziwej walce, każdy kto się zna choć trochę na sztukach walki nie wygaduję takich bzdur jak ty
Nie mowie, że tak nawalają ludzie, ale częśc z tej sztuki walkia można by odwzorować.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
W polsce Capoeira jest sportem niedozwolonym. Wydaje mi sie, ze z powodu niebezpieczenstwa treningow i prawdopodobnego zastosowania jej w zyciu codziennym. Ale dlaczego nie zabronili trenowania break dance? Przeciez to naprawde prawie to samo.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Praktycznie boksu mozna sie samemu uczyc tylko duzo duzo praktyk potrzeba
LOL. Ni chu chu ;] nigdy nie wypracujesz techniki..

W ogóle polecam stronke:
www.itf.prv.pl
Tam wszystko znajdziecie na temat sztuk walki

Najlepsza sztuka walki to zdecydowanie Muay Thai i Boks.
Najlepsza uderzana sztuka walki to Thai i sie zgadzam, zaraz po nim box zostaje z uderzanych jeszcze tylko KB i żadna capoeira czy jakieś kung-fu sru-fu sratewondo nie da rady..

A poza tym [ ort! ] żaden zawodnik stylu uderzanego nie ma szans z grapplerem (ci co sie łamią na ziemi-zapaśnicy,jj,bjj itd.).


Ja najbardziej lubie swoją sztuke walki, wystarczy wiedzieć gdzie są najsłabsze punkty danej płci i walnąć go (lub ją) tam z całej siły ;D
W tajskim zanim powprowadzano przepisy można było uderzać w krocze i z głowy.. żadnych zasad . Teraz nie wolno i nikt nie uczy...


to nie takie proste jak sie wydaje, np.dziewczyny nie bardzo maj taki punkt, ja np nie mam i dobrze mi z tym zbolem juz sie przyzwyczailam.
A co ucieli ci piersi?
Kakarotto91 tez uwazam,ze boks jest dobry ja cwiczylam z kumplami, boks jest spoko,zreszta do niego powstalo duzo innych sztuk walki,np k1
Nie wiesz nie udzielaj sie... K1 to nie sztuka walki (to mistrzostwa świata wszech styli w stójce) i żadna inna nie powstała na wzór boxu...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
i żadna inna nie powstała na wzór boxu...
A kickboxing? To połączenie boksu z mozliwoscia kopania i chwytania przeciwnika.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
A kickboxing? To połączenie boksu z mozliwoscia kopania
To powstało na wzór Thaiboxingu... a nie boxu...
Dodam od siebie, że w tajskim dzięki dołożeniu rękawic boxerskich doszło wiele ciosów rękoma, wcześniej raczej mało używano pięści i technicznie w te uderzenia ten styl był ubogi...


i chwytania przeciwnika.
Ehh.. nie ma żadnego chwytania...

poza tym [ ort! ] w KB chód jest zupełnie inny niż w boxie i thai boxie... kiedyś więcej używało się nóg teraz rzadko.

Naprawde polecam tą stronke www.itf.prv.pl
Przyda się wam. Może przestaniecie wypiswać, bajki do których sami doszliście...
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
to może na początek:
W polsce Capoeira jest sportem niedozwolonym.
naprawde pierwsze slysze zeby ten sport w naszym kraju byl niedozwolony... treningi na pewno nie sa jakos bardzo niebezpieczne, a zastosowanie w zyciu codziennym ? Multum sztuk walki w zastosowaniu jest o wiele grozniejszych.
Ale juz jestesmy w tym temacie, to polecam kazdemu ten sport... tak wlasnie sport. Poniewaz sztuka walki to szczerze powiedziawszy marna, lecz sposob na zdrowy tym zycia doskonały. Trenowalem kilka lat i spedzilem w roda wiele pieknych chwil, poznałem wspaniałych ludzi, plus moje ciało nabrało niespotykanej sprawnosci akrobatycznej. Także Fable zgadzam sie z Toba, ze aby dobrze walczyc sama Capoeira nie wystarczy, aczkolwiek na pewno [ ort! ] zdajesz sobie sprawe, ze w samej brazylii jest wiekszy nacisk na walke niz w reszcie krajow. A ten pas to sie nazywa cordao.

W reszcie w zupelnosci zgadzam sie z Cyceronem mądrze prawisz... nie zgodzilbym sie tylko co do teakwon-do. Trenowalem i musze przyznac ze mozna sie tam sporo nauczyc. Aczkolwiek ja mialem tkw z elementami KB, przez co wiecej bylo technik ręcznych. Masz równiez racje co do jj i pochodnych, jak tylko czlowiek zostanie sprowadzony do parteru to papa
Dobrym rozwiazaniem jest trening sztuk walk uderzanych w powiazaniu z np. BJJ, naprawde swietny mix.
pozdrawiam

EDIT

do Larme
edutuj swoje posty wtedy nie będą usuwane

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Tak VegatZ takewondo jest skuteczne i również fajne, ale co do skuteczności (no cóż różnie to bywa, zależy od trenera i od ucznia wiele), ale załóżmy szkoły na tym samym poziomie tak samo uczniowie i obaj trenowali równie długo, ja bym się przychylał bardziej ku MT niż TKD... Może i osądzam pochopnie nie znam [ ort! ] się aż tak specjalnie na TKD... Wiem tyle, że jest to styl kopany i swoją opinię opieram na filmikach z walk.
No cóż w parterze nie masz szans, a w żadnym Tajskim czy boxie nie nauczą cię unikać sprowadzeń do parteru.

Dobrym rozwiazaniem jest trening sztuk walk uderzanych w powiazaniu z np. BJJ, naprawde swietny mix.
pozdrawiam
To może tak..
Tajski (dystans, zwarcie) + zapasy/jj/bjj (cokolwiek na ziemie).
Vale Tudo (parter, zwarcie) + TKD (dystans)
itd.

A co do capoeiry to szacun dla ludzi wyczyniających te akrobacje, w walce się nie wiele przydaje, ale w życiu codziennym, jeżeli ktoś prowadzi bardzo aktywny tryb życia (wklej np. ucieczki przed policją, cokolwiek) to się bardzo przydaje oczywiście wtedy najlepiej dobrze obcykać szlaki, którymi będziemy biegać. No i można się popopisywać przed znajomymi .
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
naprawde pierwsze slysze zeby ten sport w naszym kraju byl niedozwolony... treningi na pewno nie sa jakos bardzo niebezpieczne, a zastosowanie w zyciu codziennym ? Multum sztuk walki w zastosowaniu jest o wiele grozniejszych.

Przepraszam ale to nie ja wymyslalem zezwolenia i zabronienia. Ja slyszalem, ze capoeira jest zakazana, wiec to napisalem. Tak czy inaczej wielu ludzi ja cwiczy i watpie zeby sie zlamali przez jakies glupie rozporzadzenia
Cytat:
i chwytania przeciwnika.

Ehh.. nie ma żadnego chwytania...
Sorry pomylilo mi sie pewnie z innym sportem, ale nie moge sobie nawet skojarzyc z jakim. Moze z Mu Thai (nie wiem jak to sie pisze
)

emate: moze ci sie pomylilo z mma?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Przepraszam ale to nie ja wymyslalem zezwolenia i zabronienia
rozumiem, rozumiem. Capoiera owszem byla zabroniona, ale w XIX wieku w Brazylii, kiedy to niewolnicy pod przykrywka tanca trenowali sztuki walki, by moc walczyc z Portugalczykami. W kazdym badz razie w Polsce sport ten czy jak kto woli, sztuka walki NIE jest zabroniony/a. Wtedy zadma szkola czy grupa nie mialaby prawa bytu w naszym kraju.

Cyceron - masz racje. Widzialem kilka walk miedzy szkolami MT i TKD. Zawodnik uprawawiajacy MT bez problemu radzil sobie z gosciem z TKD. Przyklady mixow rowniez podales dobre, naprawde skutkują
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Co do tego to Capoeira może być zabójcza


Jeżeli tak myślisz to znaczy że w ogóle [ ort! ] nie jesteś w temacie.

i ty tu nie masz racji.. widac ze to ty niejestes w temacie.. Owszem moze byc zabujcza
Fable zgadzam sie z Toba, ze aby dobrze walczyc sama Capoeira nie wystarczy,
owszem mozna dobrze walczyc sama capoeira.. poniewaz capoeira to uniki i podciecia. wiec robisz unik i mahtelo lub parafuzo i koles miekki.

Edi Gordo (chyba się ni mylę) nie ma żadnego zastosowania w prawdziwej walce,
edi w tekkenie ma troche podstaw z capoeiry ale to glownie akrobacje wiec jak chcesz sie nauczyc capoeiry zwroc uwagi na ruch uniki i podstawowe ataki bo reszta to za duzo jak dla nowicjusza.
Najlepsza uderzana sztuka walki to Thai i sie zgadzam, zaraz po nim box zostaje z uderzanych jeszcze tylko KB i żadna capoeira czy jakieś kung-fu sru-fu sratewondo nie da rady..
po 1.Tajscy boxerzy sa bardzo wytrzymali . ale da sie ich pokonac kazda inna sztuka walki wystarczy dobry trening.
2.box i tu z ciebie zwyl;eb boksera mozesz szybko pokonac nawet jak to nazwales sratewondo . wystarczy wjedz dla kolesia w noge i juz po nim.
po 3. kazda sztuka walki jest najlepsza tylko zawodnik moze byc cienki

pulkarecordzz.phorum.pl
Forgotten Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Forgotten Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.507
Posty: 17
Skąd: USA from LA
i ty tu nie masz racji.. widac ze to ty niejestes w temacie.. Owszem moze byc zabujcza
Eh, azi co tu dużo mówić głupi jesteś skoro tak uważasz.

owszem mozna dobrze walczyc sama capoeira.. poniewaz capoeira to uniki i podciecia. wiec robisz unik i mahtelo lub parafuzo i koles miekki.
Uniki? LOL weż mnie człowieku nawet nie denerwuj takie uniki to o dupe rozbić, błagam nie sugeruj się super mistrzami, normalny Capoeirista dostanie w ryj od byle kmiota.

mahtelo lub parafuzo i koles miekki.
Ty chyba nie wiesz co mówisz w prawdziwej walce niewskazane są uderzenia nogami (no chyba że uderzamy nimi z prędkośćią równą Brucowi Lee) jak byś dostał w nogę to możesz już się kłaść i tylko czekać na wpie*dol, a ty mi tu wyskakujewsz z jakimś parafuzo, w ogóle [ ort! ] wiesz na czym ten cios polega? nawet mistrz mistrzów nie użył by tego ciosu w prawdziwej walce bo wiedział że jest on za wolny.

kazda sztuka walki jest najlepsza tylko zawodnik moze byc cienki
Tak prócz Capoeiry i tradycyjnych stylów Kung-Fu.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » » Najlepsza sztuka walki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook