Forum Dragon Ball Nao

» Ulubione książki

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chciałabym żebyście napisali jakie książki szczególnie Wam przypadły do gustu i z jakich powodów.

Ja najbardziej lubię czytać dzieła Shakespeare'a, Dostojewskiego... z lektur ;]

A Wy?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 03.04.2009, 23:47
Dae
Ziemianin
Ziemianin
Dae
Dni na forum: 7.126
Posty: 12
Skąd: Bukowno
J. R. R. Tolkien, Sapkowski i innych pisarzy książek przygodowo-fabularnych
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A inni, co nic nie piszą?
Czyżby nie czytali książek??

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Osobiście też lubię Dostojewskiego aczkolwiek do moich ulubionych autorów zaliczam Chmielewską, Coopera i Prusa. W niedalekiej przyszłości planuję wreszcie przeczytać "Wladcę pierścieni"
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Łasiczko władcę naprawdę warto przeczytać zwłaszcze jesli spodobał ci się film. Książka jest 10 razy lepsza. Z innych dzieł lubię Sienkiewicza Sapkowskiego, Chmielewską też (zwłaszcza "wszystko czerwone" i "Lesio") Kiedys przepadałem za Szklarskim ale chyba Tomek Wilmowski zaczął mnie nudzić. Jak tak patrzeto jestem wszystkozerny, no moze poza Zeromskim
A inni, co nic nie piszą?
Czyżby nie czytali książek??
gotemks chyba zgodzisz się ze mna ze coraz mniej ludzi zwlaszcza wsrod mlodziezy czyta ksiazki. A prawdziwi fani klasyków to juz naprawde zadkość

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No niestety macie rację - po kisiążki sięgamy coraz rzadziej. Znam takich co twierzą że to obciach. Ale według mnie takie myślenie jest tylko i wyłącznie głupotą. Osobiście właśnie zabrałam się za "Kod Leonarda da Vinci" - trochę naciągane, ale czyta się sympatycznie
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Książki to świetna sprawa (każdy znajdzie coś dla siebie, jak w mangach). Ja osobiście uwielbiam wszystkie książki ze świata Forgotten Realms ("Trylogia Mrocznego Elfa", trzy tomy; to chyba najlepsze książki opowiadające o tych niezwykłych krainach). Czytałem też oczywiście "Władce Pierścieni". Jest to książka warta uwagi, troche inna niż film (heh, nawet bardziej niż "troche"), pod pewnymi względami przewyższa swoją kinową adaptacje ,ale też i film ma pare plusów na swoją korzyść.
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
J. R. R. Tolkien (Władca Pierścieni, Silmarillion, Hobbit). Lubię też trylogię Starcrafta.
Buu
Ziemianin
Ziemianin
Buu
Dni na forum: 7.032
Posty: 6
Skąd: 3Miasto
Polecam książki Roberta Ludluma, Alistar'a MacLean'a oraz Frederick'a Forsyth'a
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Hej Kamzo - po twoim poście zaopatrzyłam się w Trylogię o Drizzcie (Baldurs Gate II króluje=] ) i stwierdzam że jest extra Dopiero kończę czytać drugi tom, ale niedługo wybieram sie do Empiku po trzeci.
Polecam innym tę książkę
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh cieszę się ,że mogłem cię wciągnąć do wspaniałych krain i opowieści świata Forgotten Realms Łasiczko. Baldurs Gate II to żeczywiście dobra książka ,ale jednak trylogia Drizzta Do'Urden króluje (polecam równierz "Trylogie Doliny Lodowego Wichru"!! )
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heheh, wprawdzie nie czytam za dzuo ksiazek, ale moja ulubiona jest ABC Windows 95 ... zartuje , moja ulubiona to ... praktycznie wszystkie Toma Clancego

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja jeszcze nie poznalem uroku czytania ksiazek w zyciu to przeczytalem max 5 ksiazek. Ale szczerze mowiac chcialbym zaczac ale... tak jakos ... mi sie nie chce

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Scyller napisał(a):
ja jeszcze nie poznalem uroku czytania ksiazek w zyciu to przeczytalem max 5 ksiazek. Ale szczerze mowiac chcialbym zaczac ale... tak jakos ... mi sie nie chce
zaluj chłopie nie wiesz co robisz, ,pozniej to ci sie w przyszlym zyciu przyda przynajmniej bedziesz wiedzial jak sie wysłowic a nie ktos do ciebie powie "trudnym" wyrazem a ty - e? ...

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Chmielewska, King, Prus. Nie cierpie ksiazek dla nastoletnich dziewczyn, nie rozwinietych emocjonalnie.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Chmielewska <--- to jest to co króliczki kochają najbardziej. Przeczytałam prawie wszystkie (niektóre po kilka razy) i zamierzam przeczytać resztę. Bo książki są naprawde wypas pośmiaćź sie można jak nigdy
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
A ja tak zabardzo nielubie czytać książek ale jak już to tylko lekturki niektóre mi się nawet podobały ale większość do bani (bo po prostu [ ort! ] nielubie czytać)
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Robert__15 wierz mi, to widać na pierwszy rzut oka, każdy twój post wygląda jak by sam chciał powiedzieć "ten kto to pisał nie czyta książek"

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No widzisz Robert to to jest dobre miejsce na zaszczepienie w tobie chęci do czytania: jak będziesz miał okazję to bierz w łapki Chmielewską (polecam Całe zdanie nieboszczyka, albo Wszystko czerwone).
Są świetne na pewno ci sie spodobają. I żadnych ale!!!
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Oprócz lektur szkolnych czytałem tylko 'Władce Pierścieni' a że nie przeczytałem do końca to najbardziej mi się podobała 'Drużyna Pierścienia' - najbardziej mnie wciągneła.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » » Ulubione książki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook