Forum Dragon Ball Nao

» Matematyka ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
O jezu matematyka. Ale gówno. Nienawidze, nieznosze zabic tego co wymyslil takie cos jak matma

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Kiedy mam kartkówke z matmy to myśle że dobrze mi poszło i dostane 3 lub 4, ale później i tak mam 2 lub 1, więc moge szczerze odpowiedzieć że nielubie matmy (i nauczycielki)
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ja słysze hasło ''matematyka'' to mnie za przeproszeniem szlag trafia!!!

Obraz
PALATIAL REGALIA
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Nie lubie matmy jest to najgorszy przedmiot:/mam 2 ale mogłem mieć 3 ale po prostu jestem bardzo leniwy a z matmy trzeba sie najwięcej uczyć bo u mnie wszyscy w rodzinie to spece od matmy i jak mi coś źle idzie to mają mnie za debila Idlatego znienawidziłem matme.i jeszcze do tego mam straszną nauczycielke nie lubie jej i w ogóle nie umie uczyć źle tłumaczy może jakbym miał inną nauczycielke polubiłbym matme...kto wie
jednak nic nie przebije Historii!! History Roxxxx
to jest prawda.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
a ja yam lubie matme, gdyby nie matma to by mnie fiza i astronomia nie krecila:)

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie lubię matmy, ale jakoś zawsze wyrabiam na nędzną tróję
Miałam z nią spore problemy w podstawówce, ale jakoś szło. Niedawno się dowiedziałam, że za kilka lat (chyba 3) będę musiała zdawać obowiązkową maturę z matmy, bo tak trafił mój rocznik. Kicha toalna A ja się cieszyłam, że będę zdawać tylko z polaka, rosyjskiego i bioli (ewentualnie z gegry).

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Kiedy mam kartkówke z matmy to myśle że dobrze mi poszło i dostane 3 lub 4, ale później i tak mam 2 lub 1, więc moge szczerze odpowiedzieć że nielubie matmy (i nauczycielki)
Ja mam identycznie... Miałam raz dobre wyniki na cztery równania trzy dobre wyniki. Podjarana siedzialam i jujż się chwaliłam, bedę miała 4!!! Ta... Zrpobiłam jeden błąd i mimo, że wyszedł mi wynik zadania zostały niepozaliczane, co oznacza , że rutynowo dostałam 2 Niecierpie tego puszkina!

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Matematyke trzeba lubic i rozumiec, bo jezeli tego nie lubisz to sie tego nigdy nie nauczysz bo Matma to nie to co bilogia ze wykujesz i masz 5 na semestr.... Ja jej za bardzo nie lubie choc mam zawsze 3 na koniec.... Wole Polski i rosyjski....

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
z matmy trzeba sie najwięcej uczyć
Tu bym się niezgodził matme trzeba zrozumieć nowy temat i jedziemy. W porównaniu z nauka z biologii czy historii to mało. Jednak matam potrafi dokopać. Lubie tak sobie, ostatnie 2 lat miałem paskudną babe. Napisałeś 3=x, a nie x=3 i dostawałeś 4 0o, ale jakoś mi na 5 podciągneła.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hmm... fizyka i matma Gińcie przedstawiciele tych szatanskich przedmiotow. Nie lubie i nie rozumiem matmy... a będzie mi towarzyszyc do konca mojego ksztalcenia sie w szkolach. Mam zamiar isc do szkoly na profil "technik- informatyk", a wiec matematyka jest raczej niezbedna w tych przedmiotach. Juz za rok do technikum pojde, wiec w tym roku bede musial miec co najmniej dostateczną ocene na koniec roku, zeby dostac sie na ten profil jaki chce Chyba niegdy nei polubie matematyki. Nie wiem dlaczego, ale nudzi mnie to wszystko. Na lekcjach zasypiam, zawalam sprawdziany, dostaje 2 na półrocze, a na koniec poparawiam oceny fuksem Teraz postaram sie to zmienic. Nadchodze "nowy ja"

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
<ziew> Jak nie zechcesz zrozumieć, to nie zrozumiesz. Jak nie zrozumiesz, to się nie nauczysz. Logika, dialektyka, synteza. Osobiście, dziwi mnie nieco fakt, że czując taką niechęć do ścisłych przedmiotów, chcesz zostać informatykiem, co na stałe Cię z nimi zwiąże. Ale cóż, Twój wybór. Życzę szczęścia.

pp3088 napisał(a):
Napisałeś 3=x, a nie x=3 i dostawałeś 4 0o, ale jakoś mi na 5 podciągneła.
Głupia baba, szkoda, że na mnie nie trafiła. Nigdy nie przepadałem za sztywnymi regułami zapisywania wyników czy danych, a tym bardziej za ich propagatorami. Matmę cenię właśnie za to, że nie ma w niej, przynajmniej teoretycznie, takich kanonów.

Pozdrawiam
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Powiedzcie mi. Co w matematyce jest trudnego?? Przecież wszystko idzie tam wyjaśnić nawet po chłopsku, ze "skur..mi" i "h..mi" włącznie. Rozumiem, że wszystkiego nie pojmie się, za pierwszym razem, ale troche pracy i wszystko sie pojmie.

Kakarotto napisał(a):
Na lekcjach zasypiam, zawalam sprawdziany, dostaje 2 na półrocze, a na koniec poparawiam oceny fuksem Neutral Teraz postaram sie to zmienic. Nadchodze "nowy ja" Very Happy
Jak tak podchodzisz do matmy, to raczej nie da sie teog zmienić. Sorry, ale nie wierze, żę ci sie uda.

Son-Goten napisał(a):
Ja słysze hasło ''matematyka'' to mnie za przeproszeniem szlag trafia!!!
Tylko zaproś na stype

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Kakarotto napisał(a):
Na lekcjach zasypiam, zawalam sprawdziany, dostaje 2 na półrocze, a na koniec poparawiam oceny fuksem Neutral Teraz postaram sie to zmienic. Nadchodze "nowy ja" Very Happy


Jak tak podchodzisz do matmy, to raczej nie da sie teog zmienić. Sorry, ale nie wierze, żę ci sie uda.
Heh... jak napisalem "mnie to nudzi", wiec rzeczywiscie mam dosc nietypowa sytuacje. Ja po prostu [ ort! ] MUSZE to zmienic. Ok skoro mowisz, ze mi sie nie uda to twoje zdanie i masz prawo je tutaj wyrazic, ale ja wierze w siebie i w to, ze jednak moze mi sie udac zdobywac lepsze oceny z matematyki.

P.S. Albert tamten avatar byl lepszy niz ten. Po co zmieniles

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
"Kto lubi matematyke lubi również Fizykę"
Z tymi słowami się nie zgodzę.. gdyż Lubię majmę ale Fizy nie trawię! Z Matematyki 5 z Fizyki 3! Dlaczego tak jest?
A co do samego przedmiotu: Lubienie lekcji zależy od tego jaki nauczyciel uczy przedmiotu.. jeżeli jest to Belfer wyrozumiały który poświęca więcej czasu na tłumaczenie niż zadawanie ton prac domowych to naprawde matma jest OK!
TaYlor* Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.446
Ostrzeżenia: 2
Posty: 26
Skąd: ...?
o LOL! Matematyka...tjaaa jak dostanę 2 (obojętnie czy to sprawdzian czy praca) jestem w siódmym niebie,gdy ide do tablicy jest niezły ubaw po prostu nie umiem dobrze liczyc Stawiam na języki obce

http://www.youtube.com/watch?v=x2exacC3KwY -TenKaichi!!-
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
zawsze mialam z matmy raczej dobre oceny ale głupich nauczycieli ogólnie to nic do tego przedmiotu nie mam ale zaliczam majce jako jeden z głupszych przedmiotów

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Legolas napisał(a):
"Kto lubi matematyke lubi również Fizykę"
Z tymi słowami się nie zgodzę.. gdyż Lubię majmę ale Fizy nie trawię! Z Matematyki 5 z Fizyki 3! Dlaczego tak jest?
Z ta fizyka, to dokladnie tak samo jako u mnie
Na koniec liceum - z matmy 6, z fizyki 4.
Nie wiem, do fizyki zupelnie nie mam glowy, a przynajmniej takiej, jaka jest w szkolach.
Matma z fizyka niewiele ma wspolnego, to raczej fizyka ma duzo z matma.


Legolas napisał(a):
A co do samego przedmiotu: Lubienie lekcji zależy od tego jaki nauczyciel uczy przedmiotu..
Wcale nie, nauczyciel jest na drugim miejscu :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
3=x, a nie x=3

Toż to samo jest przecie ;/

A co do tego, jak co mówicie, szatańskiego podmiotu, uważam iż jest z tak jak mówicie. Tyle że w moim przypadku, wszystko co diabelskie lub szatańskie . . . Po prostu ją kumam, ale to nie znaczy że lubię, stanowi rozwiązanie 90% problemów natury technicznej, a że ja kumam, to jestem w tym dobry, przydaje sie w historii, geografii, fizyce, mechanice, pkm i wielu innych, dla mnie jest ok
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Dla mnie matematyka jest przedmiotem znośnym, mam z niej dobre oceny, i ogólnie przez te wszystkie lata trudna nie była. W klasach podstawowych była jednym z moich ulubionych przedmiotów, zawsze miałem najwyższe oceny, podobnie było w pierwszej klasie gimnazjum, niestety potem (nie pamiętam kiedy dokładnie) przestałem się interesować tą nauką, po prostu stałem się raczej uczniem mającym 4 a nie 5/6, dlaczego tak było nie wiem, i chyba się nie dowiem.
Co do Fizyki nie znoszę tego przedmiotu, jeżeli chodzi o wymuszaną naukę, ale w domu z tego co nie wymagane, raczej chętnie zapamiętywałem, świadomy, że przyda mi się to w przyszłości.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Matematyka jest alfabetem, przy pomocy ktorego Bóg opisał wszechświat
Galileusz
Matematyka jest to królowa wszystkich nauk, jej ulubieńcem jest prawda, a prostota i oczywistość jej strojem.
Jan Śniadecki

Nic lepszego moim zdaniem nie istnieje. Pamiętam jak dziśc swoją pierwszą pracę do mową w I klasie podstawówki. Akurat były zadane mata i polski - dwie różne nauki. Wybór padł na matematykę i był już wtedy wyborem świadomym. Na pytanie rodzicow odpowiedź była taka, że przedmiot bardziej mi się spodobał. Zostało tak do dziś.

Dlaczego tak jest, nie wiem. Mata nigdy nie stanowiła dla mnie najmniejszego problemu. Co ciekawe wszyscy w mojej rodzinie od kilku pokoleń to humaniści, którzy z matematyką mieli nie lada klopoty, a tata nawet nie zdał. To nie jest coś czego można się nauczyć, to trzeba ROZUMIEĆ i później UMIEĆ WYKORZYSTAĆ. Logika i jednocześnie kreatywnośc to to co cechuję tę dziedzinę nauki. Jeżeli nie jesteś w stanie przełamać schematu nie zastosujesz logiki. Proste.
Zdecydowana większośc nie lubi maty bo jej nie rozumie, nie wiem w czym leży przyczyna.

Co do fizyki...
Legolas napisał(a):
"Kto lubi matematyke lubi również Fizykę"
Z tymi słowami się nie zgodzę.. gdyż Lubię majmę ale Fizy nie trawię! Z Matematyki 5 z Fizyki 3!
Mi zaś częściej wychodzą lepsze oceny z fizy niż maty, mimo że z obydwu przedmiotów mam bdb. Powyższe twierdzenie nie ma racji bytu, ludzie są zbyt różni. To tak samo jakby powiedzieć "Kto lubi rysować lubi również śpiewać", a dobrze wiemy, że to nieprawda. Jedak jeżeli chodzi o mnie fizykę lubię. Jestem w stanie nawet stwierdzić, że fizyka jest trudniejsza od matematyki. Dlaczego? Żeby umieć to drugie, trzeba w dużej mierze radzić sobie z pierwszym. Aże matę często zawala się z powodu braku elastycznego myślenia, to co dopiero twierdzić o fizyce, gdzie jest to jeszcze bardziej ważne? Tak jak mówi mój fizyk (nota bene wspaniały facet, najbardziej lubiany nauczyciel w mojej budzie a ucznowie gdyby tylko mogli by go ozłocili) "Choćbyście znali cały podręcznik na pamięć, zdanie po zdaniu, litera po literze, a nic nie rozumieli dostaniecie dwa."

W przypadku obu przedmiotów stwierdzam, że można to polubić. Odrobina dobrej oli, samozaparcia i dyscypliny a wyniki będą mówić same za siebie. I być może tego nie polubicie, ale wyniki o wiele się polepszą.

Jeszcze o chemi.
Niektórzy twierdzili, że jest bardzo prosta, w każdym razie lepsza niż fizyka. Dla tych osób polecam profil rozszerzony a na nim równanie Nernsta - bardzo fajne, bardzo zawiłe i bardzo popierdzielone, oczywiście wersja trudniejsza, a jakże! Hybrydyzacja też jest całkiem miła, a iloczyn rozpuszczalności, rozbudowane redoksy i parostronicowe stężenia molowe to już czysta poezja.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Matematyka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook