Forum Dragon Ball Nao

» [Pop rock] Tokio Hotel

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Kakarotto91, ale czy dla Ciebie każdy facet który się maluje jest homoseksulasta ? Jesli tak jest to wyprowadzę Cie z bledu, otóz nie jest, poniewaz gdyby tak bylo to i ja nosilbym koszulki z napisem "gay OK" Smile
zrozumiec jestem natomiast w stanie ze nie podabaja Ci sie tacy mezczyzni, ze wydaje Ci sie to dziwne Smile jak i wiekszosci Smile mnie sie nie podobaja np. faceci w bialych rekawiczkach z odkurzaczami na plecach na imprezach techno Smile
pozdrawiam i przepraszam za maly off topic Smile
Otoż źle mnie zrozumiales. Pewnie sam przyznasz, ze raczej spoleczenstwo, gdy widzi umalowanego faceta kojarzy go sobie z osoba, ktora jest homoseksualna (nawet jesli tak nie jest). Ja po prostu napisalem, ze nie podoba mi sie taki styl, tobie nie podobaja sie faceci z odkurzaczem na plecach - piszac jasniej, kazdy ma swoj styl i swoje poglady.
Pozdrowienia dla ciebie

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
.a co do TH to ani mnie oni grzeja ani ziebia....jedyne co mnie wkurza to ze sa na okladce co trzeciej gazety juz od jakiegos roku...ale kazdy ma swoje 5 min wierze ze ichw koncu minie....
Ten czas już zaczyna mijać, TH niby że uczą się angielskiego a tu już nie słyszę żadnego kawałka.. Teraz na pierwszych stronach gazet np: Popcorn czy Bravo przeważać zaczynają zdjęcia chłopaków z US5 (szanuje ten zespół i podoba mi się ich muzyka). A co do TH zaczną zanikać tak samo jak zespół O-Zone (chyba nie mueszę przypominać ich chitu na jedne wakacje) Moim zdaniem Tokio Hotel zniknie tak szybko jak powstało

Pozdrawiam
Legolas
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
O tak O-zone... Gwiazda jednej piosenki...
Ale jaki to był hit:P
numa numa jej numa numa numa jej

Ta... Niby TH zanika, a mimo wszystko co tylko zerknę na vivę albo mtv, widzę ten żalosny teledysk, gdzie tam śpiewa ten babo-chłop na jakimś dachu, a panny piszczą jakby 8 cód świata zobaczyły...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
wcale nie uważam [ ort! ] ze TH to gwiazda jednej pioseki, zreszta po tym jak uslyszalam ich nowe piosenki, mysle ze sa calkiem spoko
co do jezyka angielskiego to nie uważam [ ort! ] zeby kazdy zespol musial spiewac po angliku

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Ta... Niby TH zanika, a mimo wszystko co tylko zerknę na vivę albo mtv, widzę ten żalosny teledysk, gdzie tam śpiewa ten babo-chłop na jakimś dachu, a panny piszczą jakby 8 cód świata zobaczyły...
No tak Viva i MtV przesadza z puszczaniem tego żałosnego zespołu.. w ogóle [ ort! ] na Vivie lecą te same utwory pod żąd... Co ja mam powiedzieć, posiadam niemiecką Vivę i co reklame Tokio Hotel.. Beznadzieja! Jednak zdziwiło mnie ostatnie uszeregowanie się na liście przbojów. Tokio Hotel z piosenką (raczej teledyskiem) o którym mówisz byli na miejscu 9 !!! I to na niemieckiej stacji najpopularniejszego programu o muzyce!Potem już nie było żadnej piosenki TH! To jest baaaardzo dziwne, jednak ta żecz mnie weseli:) Czyli widzisz jak TH zanika... nie rozumiem tylko fanek które oddałyby życie za tego pomalowanego paszczura! To tak samo jak ja bym żucił się w ogień żeby dotknąć np Jessicy Alby:)

Pozdrawiam
A.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Jak widze ten teledysk na dachu, to ten niepowiem kto Udaje, ze spiewa i macha tą reką jak papież do ludzi Załosni są, tyle powiem, bo normalnie szkoda mi się rozpisywać na taki szajs Pozdrawiam

Obraz
PALATIAL REGALIA
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
szczerze powiem, ze zbytnio sie czepiacie szczegolow, jak na ich lata to dobrze graja, oni maja dopiero jakos po 17, 18 lat... nie maja takiego doswiadczenia jak inne zespoly, owyzej wymienioony Rammstein czy Him

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
vegeta, mnie też przekonał do Niemieckiego Rammstein.
Malujesz się?
E... sory? po co?
Gwoli jasności.
nie vegeta ale VegatZ, będę wdzieczny za poprawne pisanie mojego nick'u, za co z góry dziękuję.
Po co się maluję ? Bo wtedy sie sobie podobam a to jest chyba najważniejsze prawda ? Kobiety chyba także sie po to malują, chyba także dlatego, żeby podobać się innym - ze mna jest podobnie. Może wydać Ci sie to niemożliwe, ale w niektórych kregach, czarne paznokcie i usta są naprawde porządane.
Nie maluje się oczywiscie na codzien, przynajmniej nie teraz [kiedys pomalowane na czarno pazury to byla norma u mnie] Ale podczas imprez czy koncertów owszem. Niestety w dalszym ciągu budzi to w naszym g*wnianym kraju oburzenie, lęk, spotyka się z wielką dezaprobata co dziwne nawet od strony osob młodych. Ale oczywiscie, mam to głęboko w poważaniu, tak głeboko że nawet najmniejszy promyk słońca tam nie dotrze.

I takie pytanie - skoro przekonał Cie Rammstein do niemieckiego to dlaczego wokal HT tak Ci przeszkadza ? Zreszta uważam, że nie obrażają gitar ani bębnów bo dobrze grają, szczególnie jak na tak młody wiek.
można by [ ort! ] pomyśleć, że się czepiam, ale po prostu Larme wkurzają mnie Twoje posty Co do jednego masz jednak rację, wokal bylby niezłą laską, zamieniła byś się ?? pewnie tak, chyba na dobre by Ci wyszło [widziałem Twoje fotki ]
pozdrawiam serdecznie

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Przepraszam cie VegatoZ, ale czy masz coś do moich fotek? Określenia ładny i brzydki to są pojęcia względne to jest jednym podoba się moja uroda a inni wolą dode
Też często bywam na koncertach i widuje różne typy osobowości, ale co ja mam zrobić, że nie trawię mężczyzn, którzy się malują... Może i jestem staromodna, ale mimo wszystko makijaż i w wypadku tego e... chlopaka z TH bardzo mocny, nie dodaje mu wcale uroku...
Sztuka, jaką jest gra na jakimś instrumencie i śpiew, nie zależy od wieku... Są osoby piszące mądre teksty i wnoszące doń świetną muzykę nawet i młodsze od nich, a jednak to trafia...
Nie mówmy tu o wieku... Bo wiek jest to kategoria drugorzędna... Oni, tak sądze nie zmienią już stylu gry do końca kariery...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Larme: 17.09.2006, 12:10
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Musiałaś spędzić wiele godzin nad tym jak przekręcić moja kswyke, średnio to było zabawne i jeszcze mniej udane. Do Twoich fotek jak sama napisałaś, ładny i brzydki to pojęcie względne, jedni lubią ładne dziewczyny inni wybierają takie jak Ty ponieważ coś ładnego potrafią znaleść, możliwe że są mniej krótkowzroczni aniżeli ja. Dodą akurat się nie zachwycam, chociaż [ ort! ] trzeba przyznać że brzydka nie jest. Nie rozumiem tylko czemu tak się burzysz, Ty nie trawisz meźczyzn czy jak w przypadku TH chlopcow ktorzy się malują a ja nie trawię staromodnych nastolatek, które pozjadały wszystkie rozumki, a niestety nie grzeszą inteligencją. Ponieważ jesli chodzi o wiek to byl tylko maly dodatek do tego ze stwierdzilaś, iż kaleczą wspominane wczesniej instrumenty, na co ja nie zgodzilem sie ponieważ goscie dobrze grają. Także zrobiłaś tylko tzw. widły z igły co nijak sie ma do tematu. Tak w ogóle to chociaż [ ort! ] rozumiesz o czym oni spiewaja ? Bo akurat ich topowy kawalek, ktorym zabłysneli [durch den monsun] jest tylko coverem dla Twojej wiadomosci
Pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Powiedzcie mi jedno(pytanie do Larme i Vegatza). Co do tematu wnosi rozmowa o waszym wyglądzie osobistym? Ja nie rozumiem, jak dobrze pamiętam rozmawiamy tutaj o Tokio Hotel, które dla mnie jest zespołem mało ciekawym. Śmiem dodać, że gra kiczowato, nie chodzi tu już o ich wygląd, język w którym grają, lecz o muzykę. Dla mnie ona nie wpada do ucha, słyszałem wiele lepszych zespołów, które doskonale znają się na swojej roli. Może i są młodzi i kariera przed nimi dopiero się otwiera, ale dla mnie te całe ich wielbienie przez kobiety jest śmieszne. Nie chcę ich tutaj potępiać, bo znając życie jakby się ich lepiej poznało to pewnie okazałoby się, że są fajnymi kolesiami. No, ale jak to słynne przysłowie mówi: "Jak Cie widzą, tak Cie piszą", tak w tym wypadku podtrzymam swoją poprzednią wypowiedź, że ich muzyki nie trawię...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Tokio Hotel, , nienawidzę tego zespołu. Raz, że nie są podobni ani do chłopaków ani do dziewczyn, dwa że śpiewać nie potrafią zupełnie...
Ja tam uważam ten zespół za najgorszy jaki dotychczas powstał i nie wiem co e nastolatki widzą w tym tzw. ,,Bilu" (chociaż spotkałem się z nazwą ,,DeBill") i "Tomie"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 09.06.2007, 16:37
Kamcio1990 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.288
Posty: 15
Dla mnie TH mogloby wcale nie powstac to jest wielki shit !
malowanie sie przez chlopaka pfff .. buahaha bo zabije was i siebie smiechem.Nie mam nic do Niemieckeigo bo osobiscie lubie ten jezyk i slucham innych wykonawcow z Niemiec tj.Sido.Bushido , Fler Eko Fresh i inni.
Ale TH to shit nad shitami. POZDRO DLA SLUCHACZY RAPU !
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
nienawidze tego zespolu wedlug mnie to najgorszy zespul na swiecie jeszcze ten obrzydliwie brzydki bill a szczegolnie dobila mnie ta piosenka shrei czy jakos tak obrzydliwy zespol jak tylko ich slysze albo widze to mi sie nedobrze robi

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Jeżeli mam być szczera: uważam że to jestdo kitu muzyka, a sami wykonawcy jeszcze gorsi!! Takiego kiczu jescze nie słyszałam!! Nienawidzę ich!!
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
Ja bardziej od samego zespołu nie lubię ich NaStOlEtNiCh FaNeK (kurczę, namęczyłam się, żeby to napisać), które ciągle piszą, że KoFFciAjĄ BiLLuSia i ToMUsiA . A potem piszą fanfiction jak to z nimi, delikatnie mówiąc, uprawiają seks (bardziej pasuje mi tu słowo na "p", ale w regulaminie jest napisane, że nie wolno używać przekleństw ) i zachowują się jak pokemony. Znam jedną dziewczynę, która jest wielką fanką TH i nie zachowuje się w ten sposób. Tylko że dziewczyna jest rok ode mnie starsza .

Jeśli chodzi o sam zespół, to mam ich gdzieś, ale wokalista nawet fajnie wygląda, tylko za młody

EDIT: Wkurza mnie za to jak ktoś twierdzi, że TH to jrock albo visual kei. P prostu krew mnie zalewa. Kiedyś jakaś małolata stwierdziła, że to jrockowcy zrzynają z TH. Po prostu ręce opadają
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Niezłą mam rozrywkę czytając Wasze posty, a szczególnie tych co nienawidzą. Wątpię czy ktokolwiek ze skrajnie się deklarujących ma dogłębne pojęcie o muzyce jako takiej, porównując ją z muzyką mniej znaną. Za o wiele prostsze i grzeczniejsze uważam stwierdzenie np. nie podoba mi sie ten typ czy nie przepadam, nie słucham itp. Powyższe brzmi dla mnie jak stwierdzenie, że coś jest głupie chociaż wcale takie być nie musi.

Co do samego tematu nie mam aż tak skrajnych emocji, dla mnie ta grupa jest zespołem neutralnym. Znam gorszych, palcem wytykać nie będę. odseparowując się całkowicie od strony widocznej na pierwszy rzut oka można zauważyć kilka interesujacych faktów i to całkiem ciekawych. Otóż Tokio Hotel (nota bene nazwa kretyńska) jest zespołem niemieckim, a na dzisiejszym rynku show biznesu rzadko królują wokaliści inni niż anglojęzyczni. Drobna rzecz, a jednak w jakimś nikłym stopniu przemawia na korzyśc, w końcu musieli się czymś wyróżnić. Druga rzecz to wiek poszczególnych członków. Niewielu w ich wieku może pochwalić się podobnymi osiągnięciami. Jeszcze jedno: grupa nie powstała z castingu, ale wybiła się sama.
Muzyka zbytnio nie zachwyca, ale nie można stwierdzić, że jest całkowicie kiepska, bo nie jest. Parę utworów nawet mi sie podoba, sczegolnie te ostatnie, sa bardziej przemyślane.
Malowanie się wokalisty wisi mi. Jak się mu podoba to jego sprawa i nic innym do tego. Co kto lubi... Nikt nikogo nie zmusza.
A to że grupa została rozdmuchana na cztery wiatry i zrobiła się komercyjna to też inna sprawa. Media wiele mogą i manipulują masami, czyniąc z ludzi to co czynią. Stąd te całe tłumy rozhisteryzowanych fanek (podpisuję się pod twym postem Revania). A i też zauważam, że to co komercyjne niektórzy często na siłę starają się omijać szerokim łukiem, mimo że w większości podobne rzeczy zasługują na takie a nie inne traktowanie.
Podsumowując jest mi obojętne, jacyś tam grajkowie grają sobie, innym to sie podoba i jest spoko. Pełna harmonia i zrozumienie <ironia>

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Może niektóre piosenki maja takie, że ujdzie słuchać - co do piosenek to sie nie będe czepiać. Ale tak naprawde to chcieli wyglądem przyciagnąć fanów (a raczej fanki....) Mnie się takie coś nie podoba, facet który sie maluje....Na pierwszy rzut oka w gazecie myślałam że to baba....Mysle że po prostu chcieli tym zwrócićna siebie uwage i być na okładce kolorowych magazynów dla nastolatek, a przecież w muzyce nie o to chodzi. Nie będe tu pisać co tak dogłębnie o nich mysle, bo nie chce kogos urazić w końcu De Gustibus noli disputare. (:
Ewenement Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.153
Posty: 25
Przecież to są takie pedały szczególnie ten (de)Bill, jak obojniak wygląda. Gdzieś sie spotkałem ze stwierdzeniem że oni tworzą metal, myślałem że ze śmiechu pękne
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Aby wypowiedzieć się w miare sensownie mogę przyznać z przykrością, ze z mojego życiorysu zostało wycięte około 30 minut poświęcone na czytanie wywiadu z wyżej wymienionymi i przesłuchanie 3 ich piosenek <po trzeciej zaczęła mnie boleć głowa i nastąpiło "Okay, enough, I give up!">

Osobiście uważam, ze ich piosenki są po prostu beznadziejne <pomijając , ze sporoczasu zajęło mi ustalenie płci wykonawców...>. Zdarzało mi się słyszeć gorsze, to przyznam, jednak to... Yh...

Poza tym drażni mnie otaczające ich fangiiiiiiiiiiirls <pisk powodujący, że ogłuszone nietoperze spadają na ziemię>
Niech sobie grają, tylko niech one tak nie piszczą....

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » [Pop rock] Tokio Hotel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook