Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Poziom Mistic -> SSJ ocena: 9,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3  
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.592
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
Nie wyjasniony jest dla mnie problem Gohana a mianowicie...w serii DBZ Gohan osiągnął poziom Mystic po którym stał sie bardzo silny nie mogł sie zamienić w SSJ...a tymczasem w serii DBGT Gohan sie zamienia w SSJ kilka razy!!! co z tym jest powiedzcie mi....

bartulon
Serek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Serek
Dni na forum: 6.592
Posty: 34
Skąd: Ty mi powiedz...
Eeeeeeee nieby czemu Mystic nie może sie zmieniać w SSJ??
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
A co ma bycie Mistic do zamieniania sie ssj?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.611
Posty: 208
Skąd: Ziemia
po prostu Mystic ma siłe ssj wiec sie nie musi zamieniać a w GT jak zwykle o tym zapomnieli
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.662
Posty: 186
Skąd: West City
w walce z brollym gohan zmienil sie w ssj byl nie jestem pewien ale tam był mistick w Dragon Ball Z - Movie 10 - Broly Returns

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Boże kochany DB nie czytaliście? Ro Dai Kaioshin wyzwolił u Gohana jego MAKSYMALNĄ siłę której już nie mógł podnieść, zamieniając się w Super - Sajaina, gdyż było by to mniej więcej poziom SSJ4. Jako Mytic nie był nawet na poziomie SSJ lecz SSJ3. W filmie 10 Gohan był przed wizytą u Bogów. ( Dai na pewno [ ort! ] nam powie więcej na ten temat pozdro )
Co do pytania. Dla mnie jest jedna prosta odp - GT - któro miało masę błędów. Najlepszym dla mnie wytłumaczeniem było by to że Gohan nie trenując wcale po prostu zaniżył swój poziom umiejętności, do tego stopnia, że tylko zamieniając się w Super Sajaina mógłby go zwiększyć natychmiastowo.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ciekawo czy ty bubussj czytasz te posty ? troche denerwujesz tymi postami ;/

pulkarecordzz.phorum.pl
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dai na pewno [ ort! ] nam powie więcej na ten temat
No cóz... jasne, że powie
Otóż w walce z Brollym Gohan zdecydowanie nie dysponował siłą poziomu Mistic. Ten poziom widzimy u niego dopiero(!) w 13 filmie kinowym( w 12 był jeszcze Greate Saiyaman-em). A pytanie dotyczy filmu 10...
Walcząc z Brollym Gohan był na poziomie ssj( nie ssj2!!!). I to nie najwyższych lotów...
A moc poziomu Mistic jest rzeczyicie porównywalna z mocą ssj3.Nie wiem nawet, czy nie większa. Wszak Gohan był wojownikiem "pół-krwi" zatem powinien dysponowac duuużo większą potencjalna siłą niż zwykły Saiyanin. Ale w tej kwestii nie mam pewności. Z całą pewnościa był silniejszy od Gotenksa ssj3(czego chyba ne da się udowodnic) ale czy równał się siła z SSJ3 Goku? hmmm...kwetsia do zastanowienia
I jeszcze jedno- Mistic Gohan ssj a tym bardziej ssj2 byłby najpotęzniejszą postacią w całym DB-DBZ
Poza tym należy pamietać, że wątki prezentowane w filmach kinowych są odrębne(w wiekszości przypadków) od tych prezentowanych w mandze /anime.
A w kwesti odpowiedzi- wystarczy dokładnie przeczytać to, co o poziomie Mistic mówi Rou Dai Kaioshin(wypowiedź tę prezentuje post Szaraka).
A dlaczego w DB GT Gohan zmienia sie w ssj?
Sugeruję dwie możliwości...
1- błąd(jak wiele innych) autorów.
2- poziom Mistic nie był dany raz na zawsze, a rozbudzona w wyniku "treningu" moc być może trzeba było... pielęgnować ???
Oli Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oli
Wiek: 31
Dni na forum: 6.628
Posty: 13
Gdzie i kiedy, było powiedziane, ża na poziomie mistic, nie można przechodzi w ssj, bo wszyscy mówią, że w gt to był bład, że gohan przechodził normalnie w ssj.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Najłatwiej sprawdzić to w mandze:)
Jak ona prezedstawia te sytuację?
Rou Dai Kaioshin mówi wyraźnie, że w podnoszeniu poziomu mocy nie chodzi o transformacje, dokonywanie przemian. Gohan, podczas "ładowania" mocy poziomu Mistic zmienia sie w SSJ, ale nie widać przy tym zmiany w jego wyglądzie.(t. 41, s 146-149) Liczy sie tylko wzrost jego poziomu mocy. Mówiąc inaczej- poziom MIstic właściwie uniemożliwiał dokonanie wizualnej przemiany SSJ, ale zapewne wykorzystywał jej możliwości do podnoszenia poziomu mocy. Stąd, być może, tak ogromna moc Gohana w postaci Mistic.

A co do GT, to jużne raz na Forum pojawiła sie teoria, z epoziom Mistic nie był "dany" raz na zawsze, więc nie koniecznie musi wchodzic w gre wpadka twórców serii. Choć jest ona prawdopodobna.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Wierzę we wpadkę twórców GT, choć mogło być tak, że po prostu Gohan skapcaniał na starość....
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.651
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Słyszalem ze poziom mistic dorownuje SSJ3

ObrazNAKARMObrazNAKARM
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Senior bogów powiedział, że Gohan ma sobie wyobrazić, jaki chce mieć poziom mocy i skoncentrować się na nim. Gohan powiedział, że myśli o poziomie SSJ3. Ciekawe, co by było, gdyby bardziej skupił KI...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No moc Gohana jako Mistic znacznie przewyższała moc ssj 3. Widzieliscie przeciez jak sie bawil z Buu po powrocie z planetu Bogów ? Natomiast Gotenks ssj 3 i Goku na tym samym poziomie mieli wyrownane poziomy. Więc jest znaczna różnica.
Co do serii Gt to jest dziwne, czemu gohan tak nagle zatracil moc Mistic, może brak treningu, kto wie, albo tworcy tej serii tak sie pospieszyli z jej tworzeniem, że zapomnieli o tym małym, aczkolwiek istotnym szczególe
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.585
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Poziom mictic

Czy wykluczał możliwość przemiany?

myśle, że nie, a fakt, że Gohan w takim razie nie przemienił się podczas walki z Buu, tłumacze tak, że w krótki czasie z wielokrotnił swoją siłe i to nie przez trening, a przez rytuał i nie panował jeszcze dobrze nad tą mocą, dlatego nie przemienił sie gdzyż jego ciało nie było na razie [ ort! ] w stanie wytrzymać większej dawki energii.

W sumie to tylko moja interpretacja faktów.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Podobno , gdyby się przemienil w stanie misitc jeszcze w ssj , to otworzyłby się inny wymiar i wchłonąłby wszechświat.
Ciekawe co by się stało, gdyby np. Goku będąc w stanie ssj dodał do tego Kaiyoken, powiedzmy 10 krotny. Myślę, że rozerwałoby go na strzępy ^^
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Podobno , gdyby się przemienil w stanie misitc jeszcze w ssj , to otworzyłby się inny wymiar i wchłonąłby wszechświat.
Nie...nie możliwe..
Może co najwyżej jedną, małą planetke:P
NIe wiem, skąd masz takie "info", ale nalezałoby je potraktować jako:

żart

wiadomośc z pierwszej strony "Faktu"

Decyzja należy do kogoś innego:P

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Może to był krótkotrwały wzrost mocy. Nie będę się rozwodził nad GT. Dla mnie to porażka....
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
hehe też dokladnie nie wiem skąd to usłyszałem

Ciekawe , czy i Goku mógłby zdobyc poziom Mistic , albo inni Saiyanie ( w tym półsaiyanie )
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gotenx17 napisał(a):
No moc Gohana jako Mistic znacznie przewyższała moc ssj 3. Widzieliscie przeciez jak sie bawil z Buu po powrocie z planetu Bogów ?
I tu mam zastrzeżenie
To prawda że Gohan bawił się z Super Buu, ale pamiętasz co z nim było kiedy Buu ,,wchłonął" Gotenksa. poza tym [ ort! ] Kaiobito wyraźnie mówi że Kid Buu był silniejszy od swoich poprzednich form więc, Goku SSJ3 był silniejszy.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Problem] Poziom Mistic -> SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook