Forum Dragon Ball Nao

» A ile osobowości masz Ty?

Strony: 1, 2  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam! eMate słusznie zablokował mój poprzedni temat wiec spróbuje tutaj

Otóż. Zaczne od siebie samego dla przykładu. Zdaje mi się, że jestem człowiekiem majacym trzy osobowosci. Jedna to taka pokazowa, toleancyjna, uczciwa, pracowita i Bóg jeden wie jaka jeszcze. Stosuje ją najczęściej przy rodzicach, sąsiadach i w sklepach

Druga jest troche dziwna. Patrząc na nią z ej pierwszej osobowości, nienawidze jej, ale jak już się "zmienie" to ciąąąąągnie . . . Najczęściej jestem "TYM" gościem w szkole, a najwyzsze stadium ukazuje się pod koniec 8 albo 9 lekcji. Myśląc o tym teraz zdaje sobie sprawę że w 90 % wyglądam wtedy jak palant. Śmieje sie z byle czego, udaje downa albo rapera w maluchu albo też rzucam sie do wszystkim siedzących wokół mnie. To właśnie w tej postaci łapie najwiecej laczy

Trzeciej używam tylko gdy jestem sam na sam ze sobą, lub z moimi najlepszymi kumplami z osiedla, mangowymi maniakami. co jakiś czas zmieniam ksywe bo obejrze jakiś film i już chce taki być, udaje że jestem, Goku, Pudzian albo Macho z westernu, itp. Wiem, wiem, to głupkowate, ale taki właśnie lubie być. Siadam na chodniku i wyobrażam sobie jakieś dziwne fantazyjne rzeczy albo chwytam kija i udaje samuraja (i pomysleć że mam 17 lat )

No cóż, ja swój przykład opisałem całkiem dobrze. Teraz proponuje byscie i WY napisali jacy jesteście. Czy zawsze tacy sami? Czy może w każdej chwili inni, zmienni?

Pozdro
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
skoro juz o osobowosiach to mam tylko dwie, zamknieta i otwarta, pierwszej, ze tak powiem pokazuje mi sie jak jestem z ludzmi ktorym nie ufam, lub nie ufam do konca, szczerz mowiac to zawsze prawie jestem zamknieta w sobie, zycie mnie tak potraktowalo, ze nie mam ochoty gadac z ludzmi i jedyne gdzie sie potrafie udzielac to juz tylko na necie i na forach, gdzie nie musz z nikim na zywo rozmawiac i opowiadac mu smutnych historyjek, jak to mi zle i niedobrze i najchetniej to bym chciala w ogóle [ ort! ] zniknac, ale niestety w przyrodzie nic nie ginie, a jak to mi ktos kiedys powiedzial: ''nastolatki nie maja prawa do zycia''...
moje drugie ja jest otwarte dla ludzi, ktorzy chca sie ze mna dzielic swoimi przezyciami, z ktorymi lubie rozmawiac, ktorych szanuje i ta moja polowa jest lepsza mysli, nie ma dola jest wesola i nie gra przed calym swiatem ze wszystko jest ok tylko mowi prawde i czuje sie od razu lepiej, mozna powiedziec, ze ta czesc idealizuje, ale to nie ona przewaznie jest na wierzchu

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
JA mam takze 2 osobowosci
Jedna tak zwana na pokaz, Dobry Grzeczny mily , czarujacy , i takie tam ;p pokazuje ja dla rodziny ogolnie , dla nowopoznanych panien i nowopoznanych ludzi , ta strona jest klamliwa ;] tylko poto ona jest by mnie czlowiek na prawde nie poznal do konca .
MOja 2 strona . Zły , Pyskaty, hooligan, czlowiek ktory gnije z ostrych szmuli , nigdy nieidzie na kompromis, chamski , arogancki , zawziety , wscipski ;p ci ludzie ktorzy ze mna przebywaja nazywaja mnie wariatem , Fazerem, Jestem grobianski ,
Ale pamietajcie 2 strony ma moneta elo

pulkarecordzz.phorum.pl
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Ja też mam kilka osobowości:
1- Grzeczna przy nauczycielach, zawsze ich słucha itd.
2- Pyskata, zawadiaka (jak ktoś mnie denerwuje)
3- zawodowy kłamca (dla obrony własnej)
4- taka jaka jestem na forum (po prostu [ ort! ] jestem sobą)
5- pyszna, krytyczna, zarozumiała, samochwała (przy mojej przyjaciółce)
6- milcząca przy nowo poznanych ludziach
7- wygadana przy mojej 2 przyjaciółce

Jestem człowiek Kameleon

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez fanatyczka: 11.05.2006, 16:30
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
A ja jestem po prostu Ulcia, nie ma takiej drugiej jak ja:P A osobowość mam tylko jedną Taką jaką jestem, czyli mieszanka wybuchowa Ja nie potrafie grać kogoś kim nie jestem. zawsze jestem sobą, tą samą sobą. Bo jaki jest sens pokazywania wielu twarzy przy nowopoznanym kolesiu, lub przyjaciołach lub rodzicach czy teacherach, jak w pewnym momencie i tak wszystko wyjdzie na jaw, jacy jesteśmy itd. Więc po co się przystosowywać czy robić mylne dobre wrażenie? Jak osoba, której odpowiada to mylne wrażenie, przekona się o mojej prawdziwej twarzy, to będzie, że ja zła niedobra i już. Jak ktoś cię lubi, spoko lubi, jak nie to niech sie wypcha i już Od wczoraj moje motto

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie wiem, ile konkretnie mam osobowości, ale na pewno nie jedną.W szkole jestem cichutką, zdolną uczennicą. W domu krzykliwą awanturnicą, która usiłuje dociekać swych praw. Gdy ktoś się ze mnie nabija, np. z mojego wyglądu lub z zainteresowań, siedzę cicho i staram się nie zwracać na tę osobę uwagi. W głębi duszy jednak ją klnę i wyobrażam sobie, jak wybijam temu komuś zęby. Z jednej strony jestem bardzo nieśmiała i skryta, ale tak na prawdę marzę, żeby być kimś podziwianym przez wszystkich i wyobrażam sobie siębie jako wygadaną super laskę, którą nie potrafię być.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
ja?..... to tak jabyś pytał w carrefourze ile mają produktów ja mam miliony nie chce mnie sie wymieniać.... moze kiedy indziej

Jestem człowiek Kameleon
to co wymieniłaś to nic w porównaniu do mnie kiedy indziej cos napisze, juz powiedzialem, teraz mi sie nie chce
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Ja tez mam kilka... w szkole to jestem taki jakiś dziki. Z kolegami zawsze sie wyglupiam i beke se krecimy na przerwach
a z osobami ktorych nie znam to tak barzdiej kulturalnie, spokojnie, czasem nieśmiało. Chociaz przewaznie to zachowuje sie tak jak zawsze, czyli jestem zwariowany. Caly czas cos m i przyjdzie na mysl to z kolezkami probujemy to zrobic. na pewno nie mam jednej osobowosci
Mam rozdwojenie jaźni.
Ja też. xD
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
ja?..... to tak jabyś pytał w carrefourze ile mają produktów Very Happy ja mam miliony Very Happy nie chce mnie sie wymieniać.... moze kiedy indziej Very Happy
ze mną jest to samo, mam tyle osobowości, by pasowały do różnych sytuacji

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
Ja mam 3 takie gówne
normalna (przy rodzicach i rodzince)
rozbawiona (z byle czego sie śmieje i rozśmieszam innych)
wkurzona (przeklinam, mina jak Vegeta i takie tam)
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
1.normal - wiaodmo ocb.
2.pompa - bardzo czesto lubie sie smiac z byle czego. przynajmniej mam humor
3.hardkor - ostro klne itp., ale to tylko tak o. no po prostu hartkor : D
4.lanser - zakladam moje blingi czytaj platynowy zegarek i dobre ciuchy i sie bujam po miescie.
5.raperzyna - gdy nagrywam, albo po prostu slucham ;P
6.romantyk - gdy sie ma dziewczyne, wiadomo o co chodzi;]
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
To i ja spróbuje

1.Normalny-czyli po prostu mocno stuknięty żeby nie powiedzieć nienormalny człowiek.
2.Wkurzony-żadko raczej mi się to zdarza ale jak się wkur*ie to jestem gotowy zabić.
3.Girls-Girls-Girls-musze przyznać że przy dziewczynach robie się łagodny jak baranek. (od dziecka mnie uczono szacunku do kobiet)
4.Naćpaniec-czyli wtedy gdy jestem przećpany a wtedy moge zrobić dosłownie wszystko wszystko i jeszcze raz wszystko.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
jestem gotowy zabić.
chyba muche
O widze A co fukasz czy bakasz??

Jestem Normalny Czyli dla Wielu inny ... Dla Przyjacol zawsze dostepny dla natretnych wylaczony

pulkarecordzz.phorum.pl
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
chyba muche
Oj, akurat muchy to bym nie zabił nie lubie owadów wole większe ofiary.

O widze A co fukasz czy bakasz??
Jaram bracie jaram (blue berry to dopiero jest towar szkoda że w polsce nie jest w ogóle [ ort! ] rozpowrzechniony).
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
let's get this party started:

Cóż moge powiedzieć o swoich osobowościach.... tak na 100% to to, że nie mam jednej... trudniej jest mi wymienić i opisach te postacie w ktore sie 'przebieram' w różnych sytuacjach. Wynika to z prostego faktu, że nie poznałem się jeszcze do konca a nie wydaje mi sie zeby to kiedys bylo mozliwe. Postaram się jednak kilka wyodrębnić i w miare jasno Wam opisać, so let's go:

1) chyba jak u większości; grzeczny, kulturalny i nad wyraz ułożony młody człowiek, o bardzo przyjaznym usposobieniu, niewinnym uśmiechu i nienagannych manierach. Takie zachowanie jest rezultatem wychowania i zachowań jakie mi wpajali rodzice, takze przykladu jaki cale zycie mi dawali. Osobowosc ta wystepuje w towarzystwie na ogol starszych ode mnie co najmniej [ ort! ] o pokolenie, w gronie rodzinnym itd. itp.

2) ta moja 'odmiana' jest dla mnie najbardziej zagadkowa. Destruktywny desperat ze skłonnościami do samookaleczania i myslami samobojczymi. Kiedy 'to coś' we mnie wstepuje ? Przyczyn jest wiele ale na ogół są to porażki życiowe, i te wieksze i te calkiem blache. W przeszlosci na ogol bywalo tak dlatego, iz nie potrafilem znalesc sensu zycia, celu swojej marnej i nedznej egzystencji. Chodz de facto niczego mi w zyciu nie brakowalo, to jednak ciagle poglebialem sie w depresji az przerodzila sie w ciezko chorobe i o malo co nie doprowadzila mnie do odebrania sobie zycia [w sumie to szczescie tu wiedzej pomoglo ]. I tak do dzis zdarzaja sie wieczory, podczas ktorych moimi towarzyszami są smutek, przygnebienie, mala lub wieksza rozpacz i bezradnosc, alkohol i narkotyki.
Jednak zazwyczaj po paru dniach wraca wszystko do normy i wtedy...
...3) jestem calkiem fajnym, usmiechnietym, szalonym chlopakiem [facetem? w koncu bede mial w tym roku 23 lata], ktory wszystko widzi w samych superlatywach i najjasnieszych barwach teczy. Nie ma wtedy przeszkody, ktorej nie bylbym w stanie przeskoczyc, nie ma muru, którego bym głową nie rozbił, jestem zdeterminowany ale nie ide do celu po trupach a staram sie po drodze wszystkim pomagac. Me iz saint heh ?
4) Devil Himself no mercy NO - jeśli jestem czymś naprawde zdenerwowany albo coś bardzo [w negatywny sposob] mnie poruszy, diabeł we mnie wstępuje. Na twarzy pojawia mi się strasznie irytujący usmiech, który kazdego potrafi wyprowadzic z równowagi. Do tego dochodzi równiez irytujace spojrzenie i sposob bycia, czasem troszke wulgarny [ale do granic przyzwoitosci], przykry i samolubny. Ciezko mi sie wtedy opanowac zeby nie uzywac sily, choc bol fizyczny nie jest najgorszym co można podarowac człowiekowi.

No to by juz bylo na tyle o mnie a teraz:

Siadam na chodniku i wyobrażam sobie jakieś dziwne fantazyjne rzeczy albo chwytam kija i udaje samuraja (i pomysleć że mam 17 lat )
stary nie przejmuj sie ja mam prawie 23 a też tak robie. Podąrzaj za marzeniami i nie daj sobie nigdy przez nikogo wmowic, ze nie jestes w zyciu czegos wart

Lucas Fable - Let the green power grow ! weed is awesome

pozdrawiam wszystkich serdecznie, bye bye

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ja mam dwie. Przed spożyciem i po spożyciu , z długim [ ort! ] okresem transofmacji.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Jeśli o mnie mowa to:

Przy nowych ludkach po prostu [ ort! ] gine, niepowiem nic jeśli mnie nie zapytają. jednak to tylko 1/5 moich możliwosci, jesli polubie dane osoby jestem miły, zawsze spokojny, opanowany ( z forum np. dla xan'a , megan, kamza,nameck'a), ale jeśli nie polubie to jestem wkurzony i wiecznie nieopanowany (np. na tego wyżej franqey) którego przydało by sie zbanować

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
No raz bywam miłym wieśniakiem z Murzynko, jestem swoim tatusiem, nierozgarnietym chlopem, a nawet raz udawalem mame. Życie potrafi być męczące.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
no cóż widze że niektórzy mają sporo osobowości
A to pare moich
Chamska i złośliwa dla mojej wychowawczyni (jak wwiększość zresztą)
rozgadana,miła i pomocna, czasami dość dziwna dla osób które mnie dobrze znają (lub które starają się mnie poznać),dla koleżanek i dla kolegów,no i oczywiście przyjaciół
Złośliwa mściwa (itp.) dla osób które mnie denerwóją lub krytykują (itd.)
Jan Dżonatan Makwak Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jan Dżonatan Makwak
Wiek: 25
Dni na forum: 6.199
Posty: 2
Skąd: wziąć te marchefki?
Jestem zazwyczaj cichym, wstydliwym i skromnym chłopakiem ze wsi. Dobrze umięśnionym, lecz niestety niezbyt dobrze radze sobie w szkole.

Za to moja 2 osobowość to właśnie taka, jaką teraz prezentuje.

Staram się być śmieszny i fajny, by wam się przypodobać. Szukam przyjaciela przez internet, bo w życiu niestety niezbyt jestem 'wyjściowy".
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » A ile osobowości masz Ty?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook