Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony artysta muzyczny

Strony:   1, 2, 3, 4  
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Jeżeli chodzi o wokalistów:

Enrique Iglesias - ładne piosenki, bardzo mi się podoba taki typ muzyki, mogę przy niej pomyśleć.. głęboko zanurzyć się w marzeniach.

Natomiast wokalistka:

Sarah Connor - to samo co u pana Iglesiasa:]
Roxy Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.375
Posty: 4
LINKIN PARK na pierwszym miejscu .
Groove Coverage
Evanescence
I jeszcze raz Linkin Park.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Podoba mi się ostatniop Hilary Duff i takie piosenki jak
Someones Whatching Over Me
Fly
Come Clean
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Po ostatnim przesłuchaniu mojej listy MP3 zmalazłem kilka tytułów, należących do Piotra Rubika.. Jego kapela jest znakomita, piosenki również bardzo miłe dla uszu
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
Ja też lubie Rubika , ale nigdy nie umiem jej ułożytdź , masz werje na kompa to podżuć , bo ja znam tylko kostkem
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Ja też lubie Rubika , ale nigdy nie umiem jej ułożytdź , masz werje na kompa to podżuć , bo ja znam tylko kostkem
Akompaniament Piotra Rubika faktycznie jest na moim komputerze, jednak występuje na nim w formie legalnej (czyli orginalnej płycie z sklepu muzycznego). Nie proś mnie o rozprzestrzenianie piractwa, gdyż nie mam zamiaru tego robić..A jeszcze dla Ciebie Rubik nie śpiewa tylko jest dyrygentem i kompozytorem
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
a ja myślałem że on jest konsuzatorem kostki. Glopek ze mnie
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
a ja myślałem że on jest konsuzatorem kostki. Glopek ze mnie
Przepraszam teraz wszystkich moderatorów, oraz użytkowników za mój post ale muszę go napisać, do tyczącej się osoby doctora_slums'a. Jeżeli przyznacie mi ostrzeżenie, będzie mi przykro jednak będe wiedział dlaczego.

Gościu za kogo Ty się masz? U mnie w mojej paczce/klasie za takie głupie dogadywanie dostałbyś już kilka razy porządnie w morde. I nawet tatuś by Cię nie obronił (którego zamieszczasz prawie w każdym poście). Za kogo Ty się masz? Najpierw zapieprzasz nam logo klanu, beszczyścisz je , dopisując jakieś głupie "slumpsy". Masz szczęście, że nie moge tam być koło Ciebie. Bez żalu szczeliłbym Ci w ryj, i to nie tylko ja tylko każda osoba na wyższym poziomie inteligencji niż Ty.

Jeszcze raz bardzo wszystkich przepraszam, ale bardzo mnie ujeło to, że mi dogaduje..
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Te biedne dziecko pomyliło konstruktora kostki Rubika, z kompozytorem polskim, a Ty mu chcesz w twarz dać? To biedne, poszkodowane przez los dziecko. Nie musisz go bic, tylko dlatego, ze Ci dogaduje, albo by sie poczuc lepszym.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
, albo by sie poczuc lepszym.
Nie chcę się czuć w żadnym wypadku lepszym, nie mam najmniejszej ochoty bić kogokolwiek, nie nawidzę tego robić.. Ale ten gość by mnie do tego zmusił, jestem przyzwyczaiony do suwerenności w grupie i może dlatego..
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
Tak , to mój [ ort! ] tata pszydze i cie walnie w nosa
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Weż gościu opamiętaj się co bo to co przeczytłam jest naprawde oburzjące i zgadzam się w pełni z Legolasem.(wiem że to nie ten temat ale musze to powiedzieć) Naprawde zastanów się co chcesz napisać a dopiero wtedy pisz bo przez twój post w "Armagedonie" !? całe opowiadanie.
A wracając do Piotra Rubika kofam go za to że komponuje takie piękne piosenki i muzyka no i za piękny wygląd (moim zdaniem )
Właściwie to byłam dziś w Carefurze z koleżanką i słuchałam se jego płyty (głupia jestem co nie )
A podobno niedługo ma przyjechać do tej Dziury w której mieszkam i dać koncert musze jakoś zdobyć bilecik i pójść już nie moge się doczekać
K2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
K2
Wiek: 30
Dni na forum: 6.354
Posty: 20
Skąd: Chełmno
O.S.T.R
Linkin Park
2pac
snoop dog
Jay-Z

"Nigdy nie nauczysz się chodzić, dopóki nie upadniesz "
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Wiem że to nie jest ten temat ale musze zadać to pytanko bo mam mętlik w głowie.
W tą sobote przyjeżdża do mojego miasta Rubik (z poprzednich postów dowiecie się kto to )
niestety bilety są drogie ale za to moja mama dostała 2 w pracy i bardzo bym chciała ale jest mały problem dla niektórych duży dla niektórych mały moja mama musi jeden bilet wykorzystać czyli musze iść z nią alebo w cale a troche głupio mi iść znią (wiem że to głupie ale dla mnie to jest problem)
Jak możecie powiedzcie mi gdybyście byli w mojej sytuacji poszlibyście czy nie
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Osobiście na Rubika nie poszedłbym nawet jeśli moją partnerką miałaby być Natalie Portman , ale np. na koncert Kultu poszedłbym z matką , i nie byłoby mi bynajmniej głupio [ ort! ].

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Wstydzisz się swojej matki? Ja tam bym poszedł.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Niestety czasami się wstydze kiedyś po prostu [ ort! ] mi narobiła akiego opciachu że po prostu [ ort! ] przestałam się spotykać z gości z którymi w tedy byłam ale to nie znacxzy że jej nie szanuje i że jej nie kocham bo to nieprawda jest
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Linkin Park (zdecydowanie )
3 Dors Down
i teraz za poszczególne piosenki :
Limp Bizkit, Korn
Szczegółowo napisałem
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Fall Out Boy rządzi
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Ulubiony artysta muzyczny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook