Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball GT ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  

Czy DBGT Ci się podobał?

Czy DBGT Ci się podobał?
Tak 43,59% 68 43,59%
Nie 42,95% 67 42,95%
Nie mam zdania 13,46% 21 13,46%
Wszystkich głosów: 156
Lucash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lucash
Wiek: 34
Dni na forum: 6.537
Posty: 4
DBGT to totalna chała która nadaje się tylko dla dzieciaków, choć jako fan DB musiałem zobaczyć całą tą serie, to drugi raz bym jużtego nie zniusł.
Cr4v3n Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cr4v3n
Dni na forum: 6.533
Posty: 32
Skąd: Satan City
O Dragon Ball GT mam mieszane uczucia. Muszę jednak stwierdzić, że ten unikalny klimat ma tylko Dragon Ball Z.
goku_jr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
goku_jr
Dni na forum: 6.406
Posty: 15
Tak jak "Cr4v3n" mam mieszane uczucia. Z początku GT wydawało mi się takie wyssane z palca, nudne i w ogóle [ ort! ] beznadziejne, ale w późniejszych etapach conieco się polepszyło, tak więc w pełni nie mam zdania.
fovor123
Ziemianin
Ziemianin
fovor123
Dni na forum: 6.406
Posty: 16
gt seria trochę odbiega od poprzednich serii grafiką muzyką,itp. no bo aikra nie maczał palców w tej serii,tylko przyglondał się
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.407
Posty: 52
jak dla mnie w GT jest zbyt duzo niedociagniec, i jest lekko przesadzone....strasznie nie podobal mi sie motyw ze kule zbieraja w sobie ujemna energie....to bylo zupelnie bez sensu....drugie co mi sie nie podobalo to Chibi Goku....to juz byl kompletny kretynizm....po trzecie z wysmiali Vejiite....z tymi falami Bulmy...to bylo chore....po nastepne PAN - po co to dziewuszysko sie tam w ogóle [ ort! ] wzielo toi nie wiem....mala glupia rozkapryszona smarkula.....TeamZ byl juz tylko tlem...a ta rozpieszczona smarkula odgrywala pierwsze skrzypce....co do SSJ4 fajna sprawa ale wydaje mi sie lekko przesadzone choc nie powiem bo goku se fajnie wygladal w tej formie<serce>....te odcinki z kosmosem byly strasznie nudne...smierc Picolla to juz po prostu idiotyczne!!!jak dla mnie najgorsza z serii ale wazne jest to ze w ogóle [ ort! ] DB bylo kontynuowane...moze im za bardzo nie wyszlo ale w koncu to DB i i tak sie to kocha:)
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
W sądzie zaznaczyłem stanowczo ostatnią propozycje. Jak dla mnie seria GT nie ma najmniejszego sensu. W GT wszystkie jest po prostu przesadzone. Większość wątków nie zgadza się z wątkami Z, czy też pierwszego DB. Jednym z nich jest to, że pod koniec Z C#17 pomagał Goku, a w GT jest już przeciw Goku.
Postacie które w Z jeszcze się liczyły w GT poszły w zapomnienie. A najbardziej zdenerwowało mnie spartolenie postaci Piccolo , i zbyt duża rozpiętość i głupota histori Smoczych Kól. Źle zrobiony jest również wątek walki, są one krótkie monotonne i do dupy. Postać Goku jesst zbyt dobra i nie ma sobie równych, a Vegeta jest dalekoo w tyle.
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Lepszy rydz niż nic. Przynajmniej moglismy ogladać ładnie narysowanych bohaterów (chodzi o kreske a nie oto ze ich fajnie wykreowali)

Jest mnustwo rzeczy które sa w tej seri do kitu. Skad sie wzieły te gallaktyczne smocze kóle? Po co zamienili Goku w berbecia? (moze dlatego ze ludzie woleli go małego)

Gdyby...
-Nie zmienili Goku w chłopczyka.
-Nie latali po tych planetach.
-Nie zmieniali tak diametralnie postaci. (Jasne Vegeta mógł stać sie bardziej kochającym ojcem ale bez przesady. Nie zostawili mu prawie wcale cech za które wszyscy go tak lubią)
-Super C#17 był ładniejszy.
-I wiele wiele innych
...to można by bardzo polubic ta serie

Poza tym ten cały Bebi był troche moim zdaniem naciągany i beznadziejny. SSj4 i cała złota małpa też.

Takze fajnie ze ta seria jest ale szkoda ze sie nie postarali bardziej. Przecież po DBZ ta historia miała ogromny potencjał. A oni to tak zmascili.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Może i DBGT nie jest jakimś osiągnięciem życiowym twórców, ale dla mnie ta kontynuacja(wielu na pewno by tak tego nie nazwało) serii DB podoba się, więc podtrzymuję swoje zdanie. W końcu są to kolejne losy naszych przyjaciół, możliwe, że spartolili dużo, ale starali się, widać, że robił to ktoś inny bo w końcu ta seria nie miała takiego klimatu jak poprzedniki.
Nie mniej jednak niektóre pomysły ze strony twórców DBGT bardzo podobały się mi, mogli bardziej rozbudować te Anime, na mój gust zbyt zwęzili historię. W końcu z tego słynie DB, że lubi trzymać w napięciu, poprzez tą masówkę (chodzi mi o ilość odcinków)

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Shiro napisał(a):
Może i DBGT(...), ale dla mnie ta kontynuacja(wielu na pewno by tak tego nie nazwało) serii DB podoba się(...). W końcu są to kolejne losy naszych przyjaciół, możliwe, że spartolili dużo, ale starali się, widać, że robił to ktoś inny bo w końcu ta seria nie miała takiego klimatu jak poprzedniki.
Tak spartolili bardzo dużo, ale zgadzam się z poprzednikiem.
Gdyby popracować nad GT jeszcze z rok może ta seria była by udana...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
DB GT ma swoje plusy, jak każda seria. Np. muzyka i kreska. DEEN, Zard i Field of View nagrali spoko kawałki, dzięki którym openingi i endingi są bardzo fajne. Seria jest też bardziej kolorowa niż poprzednie. Jednak muszę przyznać, że to co zrobili z Vegetą, Gohanem, Trunksem i Gotenem woła o pomstę do nieba. Jaki jest sens istnienia DB GT? Kolejna seria o przygodach Goku i spółki.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
seria o przygodach Goku i spółki.
Zmieniłbym to zdanie: " Że jest to przygoda o Goku i Smoczych kulach" ( ponieważ cała ta spółka we wcześniejszych rolach odgrywała wielkie znaczenie, a w GT są znacznie w tyle)

muszę przyznać, że to co zrobili z Vegetą, Gohanem, Trunksem i Gotenem woła o pomstę do nieba
Ty się czepiasz, postać które jeszcze jakoś tam sobie dawały radę ze scenarzystami, popatrz na takiego Szatana Serduszko (którego uśmiercili w połowie). Tak jak wspomniałem wcześniej, Historia o Smoczych Kulach w serii GT jest beznadziejna, rozciąganie zamkniętego wątku .. Kule stały się dla osób młodszych (np mojego 5 letniego kuzyna) po oglądnięciu serii GT czymś dziwnym i bardzo niezrozumiałym.
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Dla mnie jedynym sensem było chyba samo emitowanie serialu...chodzi o to, że chciano jeszcze więcej na tym zarobić a skoro DB było na topie to uznali, że miłośnicy połkną wszystko...więc się nawet nie starali...ciekawe co na to Toriyama.
Fakt ,że oglądałam, bo uwielbiam Dragona...ale dla mnie to niewypał.

I was buried alive...
I was born dead...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Nuruva napisał(a):
ciekawe co na to Toriyama.
Nic, sprzedał prawa do rysowania postaci DB, w dodatku to on narysował SSJ4 (dlatego podoba mi się wygląd tego poziomu )
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Old Shatterhand napisał(a):
Nic, sprzedał prawa do rysowania postaci DB, w dodatku to on narysował SSJ4 (dlatego podoba mi się wygląd tego poziomu )
Bardziej chodziło mi o to co myślał na ten temat i jakie były jego odczucia kiedy oglądał DB GT, bo wiadomo, że gry proponują Ci tyle szmalcu za prawa do rysowania to się nie zastanawiasz.

I was buried alive...
I was born dead...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Fakt, faktem .

Ostatnio zmieniłem zdanie o GT
Seria nie powinna istnieć a na pewno [ ort! ] doczekalibyśmy się godnej kontynuacji GT.
Tak to jeżeli wydaje się DB, tylko dla pieniędzy...
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Ale faktem jest, że GT zostało stworzone dla kasy...jest jednym wielkim naciągnięciem i ratują go tylko bohaterowie...bo fabuła leży "i kwiczy".

I was buried alive...
I was born dead...
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Dla mnie DB GT nie jest godną kontynuacja, ale kontynuacją cuda które jest moja pasja owszem. Dlatego oglądałąm, mam zastrzeżenia, ale lubię Dragona.

I was buried alive...
I was born dead...
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.257
Posty: 114
mi seria gt ogólnie się podobała ale pewien niedosyt pozostał ponadto był szereg rzeczy i pomysłówaytorów które mnie denerwowały np
mała postać goku
wygląd tronka
pierwsze 20 odcinków nuda i jeszcze raz nuda
to że np vegeta gohan czy nawet ubub nie liczyli się praktycznie w rzadnej walce
zdecydowanie za krótka
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Pierwsze odcinki to flaki z olejem...myślałam, że potem będzie ciekawiej ale wszystkie wydarzenia stawały się coraz mniej realne nawet jak na świat DB...Brak wytłumaczenia choćby najmniej logicznego do wielu wątków.

I was buried alive...
I was born dead...
)(paranoja)(
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.235
Posty: 22
Hmm zgadzam się, że serii gt można wiele zarzucić. Kilka nieudanych pomysłów typu wygląd Tronka czy Vegety, i to co mnie najbardziej denerwowało to usunięcie na dlaszy plan ksiacia Sajanów, i straszne ograniczenie jego zdolności bojowej Ale i tak ciesze się, że ta seria powstała, bo było w niej też wiele fajnych sytuacji i nowych zaskakujacych pomysłów. A zakończenie mi sie podobało- szczególnie w wersji amerykańskiej. Owszem na początku strasznie mnie denerwował dubbing angielski, ale amerykańska muzyka do ostatniego odcinka szczególnie drugiej czesci była strzałem w 10 ! Wzruszające, zakończenie, znaczie lepsze niż gdyby miał nim być ostatni odcinek serii Z. Wiec nie besztajcie aż tak strasznie tej serii bo mimo, iż nie jest tak dobra jak Zetka to jest rzeczą dobrą, lepszą nizby miało w ogóle [ ort! ] nie być kontynuacji.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook