Forum Dragon Ball Nao

» Viva la Bam

Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
oglądacie ten zajefajny program na MTV jest to program o Bamie Margera(jest on w Jackassie). On i jego ekipa cały czas robią jakieś dowcipy rodzicom Bama, jego wujkowi(don vito ) i sobie nawzajem według mnie najśmieszniejszą postacią jest tam Don Vito i Ryan Dunn(za jego niezdarnośc). Mam nadzieje że poza mną ktoś też to ogląda i cos tu napisze
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
lepiej przedstawic ta osobe jako zawodowego skateboardera, niz czlowieka z jackassa kazdy z moich ziomkow sie tym jara, dla mnie nie ma tam nic smiesznego. sa fajne momenty, ale ciagle to ogladac to zamula strasznaaa...
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Ja oglądam od niedawna ale czasami. Na nudny i ponury dzionek to może być, ale osobiście wolę Jackass
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
A dla mnie to dupy.. Bam przez caly program ukazuje jaki to jest "kozak" i luzak. Tak na prawdę jednak wszystko jest ustawione.. Niby co chwile demoluje chate...no ale co z tego gdy tak na prawdę po za programem mieszka w innej

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja tam lubie Viva la Bam Rzeczywiscie czasami jest nudnawo ale i tak jest smiesznie. Najlepszy jest Don Vito jak sie wkurza

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
viva la bam wymiata najlepsze jest jak robia sobie jaja z don vito chociaz czasem mi go zal tyle mu juz aut zniszczyli

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Nie ma się czym podniecać, bo wszystko tam jest starannie wyreżyserowane. Zresztą jak prawie każdy Amerykański program.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 02.08.2006, 18:28
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Fenix Fable napisał(a):
Nie ma się czym podniecać, bo wszystko tam jest starannie wyreżyserowane, zresztą jak prawie każdy Amerykański program.
Wyreżyserowane czy nie, nie zmienia to faktu, że fajnie tam nabijają się np. z Vito, albo robią niezłe numery.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
lepszy jest jackass niz viva la bam chociaz i viva .... tez sie przyjemnie oglada.idzie sie posmiac z nich
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
No idzie się posmiać. Ale fakt faktem ze jest to rezyserowane. Ale swoja drogą spójzcie jaka gość robi kase na takich głupotach.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Obejrzyjcie sobie "monty phytona" zamiast gównem mózg zatrówać.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Monty Phyton. Nie wszyscy sie z tego smieją. Ja sam musze przyznać ze niektóre ich gagi mnie smieszą a przy niektórych się zastanawiam czy mam wszystkie szare komórki czy to moze im czegos brakuje.
Ale o gustach sie nie dyskutuje.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Monty Python jest klasykiem, jackass i viva la bam to zwykle podlotki produkcji mtv, robiacej programy dla mlodziezy , ktora rajcuje hamstwo, plytkie podjescie do zycia i kiepskie 'dowcipy'. Nie jestem sztywniara ale jednak ten typ humoru nie jest dla mnie:]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Viva La Bam, to marny program, wyemitowany w MTV dla głupich, amerykańskich (przeważnie, chodź zaczynam zauważać, że nasza młodzież ich dogania;] ) nastolatków, którzy jarają się chamstwem, prostotą i kiblowym humorem. Opowieść o chłoptasiu ze skopaną psychą, któremu sława i kasa uderzyły do głowy. Kogo rajcuje to, że bije własnego ojca, wujka, czy, że rozwala cały dom, czy inne sprzęty domowe ... jego kasa nigdy nie przysłoni tego, że jest kompletnym idiotą. Nie będę się tutaj nawet rozpisywał, co do porównań Monty Pythona, czy innych skeczy,do VLB, bo to tak jakby spróbować porównać niebo i ziemie. Jeżeli ktoś jest płytki, to kupi ten tani humor, chodź patrząc z perspektywy bloku MTV z tymi programami, to VLB jest z nich najgorszym szajsem. To tyle.Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Bam po prostu wie jak sie dobrze sprzedać. Jestem prawie pewien, że poza obiektywami kamer jest całkiem inną osobą. Nastały takie czasy, ze teraz to sie dobrze sprzedaje a chłopak chce zarobić. I świetnie mu to wychodzi jakby nie było. Gdybym mógł być na jego miejscu to bym nie narzekał i by mi to odpowiadało.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
maja napisał(a):
viva la bam wymiata najlepsze jest jak robia sobie jaja z don vito chociaz czasem mi go zal tyle mu juz aut zniszczyli
nadal to samo o tym mysle :)szkoda ze to tak zadko puszczaja
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Viva la Bam
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook