Forum Dragon Ball Nao

» Nocne Schizy

Strony:   1, 2, 3, ... 11, 12, 13  
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
a ja nie... mam sesje ;p

Shiro, wielki Q, zarzadzil aby pisac cos wiecej

trza sie sluchac
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
yep onii-san, a ja z niecierpliwością i utęskieniem wyczekuje wakacji...

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
ja się w nocy lubię przespać, ale miewam takie sny (również świadome <patrz- Wikipedia>) że czasami się dziwię, jak takie coś może przyjść do głowy... Ostatnio mi się śniła czarna postać, która stoi kilka kroków ode mnie i nic nie robi. Po prostu stoi, a ja wiem, że patrzy na mnie. Wokół jest b. jasno, a tą postać widać jako cień... Ale jest dziwnie znajoma.. Za Chiny ludowe nie mogę jej rozpoznać...

Shiro napisał(a):
Wybaczam ci tą nietolerancyjną wypowiedź

Tę.
Q', obie formy są chyba poprawne.. Przynajmniej tak mówiła nam Pani na polskim...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja odpowiadam za swe czyny u Gotenksa, więc "I eat you fuckin' bullets" (Tony Montana).

Swoją drogą i tak tutaj licznik nie działa, więc nie wiem czym tu przejmować się, ale dobra, postaram się więcej nie rozpisywać się tak obszernie.

Podsumowując mam migrenę, przejadłem się i zaraz idę oglądać LM. ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Też śpię. Ale w dzień
Nawet jeżeli wyrobię w nocy tę normę ok 8 godz. czy więcej i tak w dzień będę się nosem podpierać.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Drakan: 25.04.2007, 19:40
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Rozumiem... Wampiry tak mają
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Tez takie miewam, na dodatek ten straszny paralirz, brrr
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Raczej koty.
A wampiry muszą, bo jak nie bardzo mozliwe, że pod wpływem światła wpadną w Ragnarok (bardzo silny rodzaj strachu spowodowany jakimkolwiek naturalnym światłem, w tym i ogniem). A poza tym po prostu zaczynają się palić...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Tez takie miewam, na dodatek ten straszny paralirz, brrr
Mam tak codziennie od wielu, wieeeelu lat.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Mi się ostatnio śnią momenty z wakacji 2006... Pewnie już mnie bierze na '07

Obraz
PALATIAL REGALIA
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Megane,
posty w tym temacie powinny posiadać głębszy lub płytszy sens, jednak ich długość jest zupełnie dowolna. Nie mam zamiaru zabraniać lakonizmu.

Seji,
podczas majowego weekendu mam zamiar powrócić do mojego ulubionego trybu życia - lunarnego. Problemem będzie tylko powrót do solarnego...

Son-Goten,
mi się nie tak dawno temu śniło, że byłem księdzem. Udało mi się zostać biskupem oraz kardynałem, ale konklawe przegrałem ;_;

kasia_kame,
odpowiem cytatem.

Byłem pewien, iż popełniłeś błąd, używając formy biernikowej "tą" zamiast "tę", jednak Twoje przekonanie o oboczności zachwiało moją pewnością. Sprawdziłem to zagadnienie w moim prywatnym, pewuenowskim Nowym słowniku poprawnej polszczyzny z 2003 roku, który stanowczo przyznał mi rację. Niezadowolony ze zmienności zasad rządzących polszczyzną, skorzystałem z Wikisłownika oraz Wikipedii, które potwierdziły słuszność mej tezy. Przesiadłem się na serwis internetowy PWN i otrzymałem taką samą odpowiedź. Zajrzałem do poradni językowej, która poinformowała mnie, że w polszczyźnie pisanej wciąż poprawna jest forma "tę", zaś "tą" dopuszczalne jest wyłącznie w mowie potocznej. Niemniej, informacja ta pochodzi z 2004 roku, więc zachwycony nie jestem. Jeśli masz dostęp do nowszej wykładni zasad językowych, która stwierdza otwarcie oboczność, byłbym wdzięczny za poinformowanie, bym mógł się pociąć z powodu tak perfidnego okaleczenia naszej pięknej ojczystej mowy. Na razie jednak będę trwał przy swoim.
Ite, missa est.

PS. Seji, zachowujesz się gorzej niż Mekhet : P

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
PS. Seji, zachowujesz się gorzej niż Mekhet : P
Albowiem jestem mieszaniną Assamitów, Malkavian i Toreadorów.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Q' Dotknij mego ramienia, zaśnij. Znajdziemy się oboje w Watykanie. Kandyduj na papieża. Mą mocą sprawię, iż głosy staną za Tobą. Wygrasz. Zostaniesz Papieżem. Komuna powróci. Wkrótce umierzesz. Ludzie stwierdzą, iż zostałeś wybrany głosami mniejszości społecznej, dlatego zabili... Żegnaj, przyjacielu. Teraz Ja przejmuję pałeczkę...

?! Trochę mnie poniosło?

Obraz
PALATIAL REGALIA
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Bez ładu i składu, ale ujdzie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Jakoś mnie tak naszło A ze dobry w tym nie jestem, to tak wyszło

Obraz
PALATIAL REGALIA
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Co do weekendu majowego o którym wspomniał Seji, mam zamiar spędzić go przed ps2 i nadrobić zaległości w nieskończonych grach. No i Kinga doczytać... I parę spraw załatwić.

Słodkie lenistwo - nadchodzę.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nudziarz...

Obraz
PALATIAL REGALIA
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Przepraszam, że nie będzie o ustalonej porze, ale ja nie za bardzo siedzę po nocach na kompie. (uroki rodzeństwa )

Co do koszmarów, przez pewien, stosunkowo długi okres czasu, co jakieś 3 dni przydarzał mi się pewien sen, mianowicie wychodziłem z zielonych drzwi na dachu wieżowca. Wychodziłem na próg. Pode mną, bardzo, bardzo daleko był chodnik bez ani jednej osoby, i droga z mnóstwem samochodów. Zawsze skakałem i do dziś przechodzi mnie dreszcz na myśl o locie. Zawsze, centymetr przed ziemią się budziłem/byłem budzony. Co dziwne, do dzisiaj nie uznaje to jako pełnoprawnego koszmaru. Dlaczego? Otóż śniłem to z przyjemnością i z chęcią przeżyłbym taki sen jeszcze raz. Wszystko mówię z ręką na sercu, nic nie zmyślam! A najwspanialszy był lot...

Q napisał(a):
Piłka nożna jest dla lamerów.
Może nie dla lamerów, ale jest tak opiewana, znana że aż nudna. No i według mnie banalna, ale to moje zdanie. (22 gości ugania się z balonem w ciapki, no super po prostu) Kiedyś sie mocno interesowałem piłką kopaną, ale byłem młody i głupi . Do moich ulubionych klubów należał AC Milan czy Ajax Amsterdam. Teraz mnie odrzucają przede wszystkim tak zwani kibole, dresy. Głowa wygolona na łyso, dres, pałka w ręku, ABS. Okropnie nie lubię takich, teges.

Navaro napisał(a):
ehh, Q' mimo Twej wprost nieograniczonej umiejętności do wydłużania ciągu znaków tworzących poprawne z punktu widzenia wykształconej osoby zdanie, wciąż mi nader nie imponujesz
O ile wiem, nie taki jest jego cel. I jeśli go choć trochę znam, nie przejmie sie tym. Fajny klan.

Avensus napisał(a):
Każdy lubi to co lubi. Skoro Q' nie lubi piłki nożnej, to w porządku. Na pewno znajdą się inne wspólne zainteresowania. To, że człowiek nie lubi piłki, to nie znaczy od razu, że jest nietolerancyjny. Ma po prostu inne zainteresowania.
Ja lubię piłkę nożną, ale szanuję ludzi, którzy jej nie trawią, bo zawsze znajdą się inne wspólne hobby
A ja nie lubię piłki nożnej i nie szanuję większości fanów. Takich, o jakich wspomniałem na górze. Lubię tolerancyjnych, kulturalnych kibiców.

Old Shatterhand napisał(a):
Tylko ja przeczytałem pierwszy post ?
Nie koniecznie, choć to możliwe. Uznaj nasze wypowiedzi za perfidny offtop.

Avensus napisał(a):
Tak
Wcale, kurde, nieprawda! Choć większą część pominąłem.

Focus napisał(a):
Hm nocne schizy ... kiedyś miałem schize, jak zasypialem, że jakiś widziałem człowieka, który wchodzi do pokoju i wbija mi nóż w serce, a ja nic nie moge zrobić, bo byłem sparaliżowany ... później się okazało, że był to paraliż senny, wywołany tym, iż mój móżg myślał, iż zasnełem i wywołał projekcje ... nieprzyjemna schiza
Pycha.

bad girl napisał(a):
wiesz, miałam coś podobnego
Aha, i co w związku z tym?

Old Shatterhand napisał(a):
Powodem tego jest to iż jedna połowa mózgu "śpi" a druga nadal czuwa .
Też miałem coś takiego. Co dziwniejsze, w niektórych krajach jak np. Ameryce, sądzą, że to demon
Chyba nie przeczytałeś pierwszego postu! BTW, nie wiem co w tym dziwnego. My mamy jeszcze dziwniejsze przesądy.

Focus napisał(a):
Ba ... a najlepsze z tym wszystkim jest to, że wiem już jak wywołać to samemu, mając 3 tygodnie nieprzespane cżłowiek zaczyna mieć dziwne pomysły ...
Ano, racja. Ja tam, jak jestem niewyspany, chcę coś wam odpisać na forum. Zazwyczaj przynosi to złe skutki.

Son Goten napisał(a):
...np. jedzienie psów... (nie mowię o Chinczykach )
Powodzenia i smacznego. Szczególnie polecam jamniki i labradory.

Focus napisał(a):
Taaa Amerykanie zawsze byli dziwni, pod względem przesądów ...
Żeby tylko pod względem przesądów. Amerykańce ogólnie są dziwni.

Poz.
drawim!

PS. Hidden, cholero jedna, przez Ciebie mało postu nie straciłem!

PPS - "Z usuniętych postów"

Son Goten napisał(a):
Bo się zacznę bać... (Krzyczę! Krzyczę! Krzyczę! Krzyczę! Krzyczę! Krzyczę! Krzyczę! Krzyczę! Krzyczę!Krzyczę! Krzyczę! Krzyczę! Krzyczę! Krzyczę! Krzyczę!)
A ja krzyczę - przestań spamować!, przestań spamować!, przestań spamować!, przestań spamować!, przestań spamować!, przestań spamować!, przestań spamować!, przestań spamować!, przestań spamować!, przestań spamować!

Focus napisał(a):
Nie bój się, my Cie ochronimy
Ekhm. Mów za siebie. Ja go jeszcze podkabluję.

Son Goten napisał(a):
a Dacie kocyk? żeby zimno nie było...
Nie damy. Nie mamy na zabyciu. Chyba że opłacisz serwer na następny rok. Wtedy jakiś sie na pewno [ ort! ] znajdzie.

bad girl napisał(a):
ja mam bluze, ale ja ją mam na sobie bo mi zimno ;/
A ja mam szafy, półki, książki, telewizję, komórkę, podręczniki, łóżko (...), ale wam nie dam.

Son Goten napisał(a):
Pozycze Ci kocyk jak chcesz, ale nie za długo, bo mi też bedzie zimno
Za ten kocyk należy się podatek VAT wynoszący równowartość opłaty za serwer. Za to że chciałeś mieć dwa, przy limicie jeden, grzywna w wysokości równowartości opłaty za serwer za rok następny. I jeszcze chcieliśmy Ci dać drugi kocyk, więc wpłacisz podatek od prezentu.

Focus napisał(a):
no to może hm ... pod jeden kocyk wejdziecie, będzie wam ciepło ?
Coś się kręci?

bad girl napisał(a):
nie dzięki
A jednak

bad girl napisał(a):
mam jeszcze swoją kołderke ;P ma kołderka jest święta i jej nikomu tykaćnie pozwalam
A ja mam szafy, półki, książki, telewizję, komórkę, podręczniki, łóżko (...), ale wam dotknąć nie dam.

Focus napisał(a):
Nie chcą mnie tu ... (w sumie jak zawsze )
Czy ja wiem? Jesteś całkiem popularny. Nie mam pojęcia dlaczego -_-'.

bad girl napisał(a):
nie martw się fokus, jak ładnie poprosisz, to mama kupi ci kredki woskowe

Nie ma bata. Kredki są drogie, kosztują mniej-więcej równowartość opłaty za serwer na kolejny rok.

Son Goten napisał(a):
Więc co się martwisz w końcu to Nocne Schizy, nie bierz sobie tego do serc... silnika ;P
Foka z silnikiem? Widać Son Goten bez.

Fuckos napisał(a):
A moge poprosić o bambino?
Prosić zawsze możesz.

bad girl napisał(a):
nie możesz
Może.

Wujek Dobra Rada (większą bądź mniejszą czcionką, bardziej oczoje^nym bądź mniej kolorem) napisał(a):
Moderator Hidden (vel Wujek Dobra Rada) przypomina;

w TYM temacie piszemy od godziny Dziewiętnastej dnia pierwszego, pańskiego, do godziny Siódmej nad ranem dnia następnego.
Właśnie.

Son Goten napisał(a):
to czemu Ty piszesz o 14? ;D
Bo jest modem.

Epilog do "postów usuniętych".

Drodzy userzy. Dziś mam dla was taką radę:

Stop
the
spaming.

Poz.
drawim!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Przepraszam, że nie będzie o ustalonej porze, ale ja nie za bardzo siedzę po nocach na kompie. (uroki rodzeństwa )
O.o eee o nie ustalonej porze? Pisałeś o 22.23 - czy to się nie mieści między 19, a 07? O.o'

Son-Goten,
mi się nie tak dawno temu śniło, że byłem księdzem. Udało mi się zostać biskupem oraz kardynałem, ale konklawe przegrałem ;_;
Ahhhh przypomniałes mi o starych dobrych czasach, kiedy to chciałam zostać księdzem

!maiwardzoP

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
KOCHAM ZYCIE:)
kocham ludzi.

czesc, do jutra!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Nocne Schizy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook