Forum Dragon Ball Nao

» Roznice pomiedzy Vegetto a Gotenks

Strony: 1, 2, 3  

Czy Vegetto byl silniejszy od Gotenksa?

Czy Vegetto byl silniejszy od Gotenksa?
TAK 93,33% 56 93,33%
NIE 6,67% 4 6,67%
Wszystkich głosów: 60
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
A takze rozbierznosci. Jest jedna rzecz w ich fuzjach ktorej do teraz nie rozumiem. Trunk SSJ+Goten SSJ=Gotenks SSJ3 to dlaczego Vejita SSJ+ Kakarotto SSJ=Vegetto SSJ2 skoro byli oni sporo silniejsi. Nie wiem. Moze cos mi ucieklo z pamieci i zle cos napisalem ale mi sie wydaje ze tak bylo. Wedlug informacji z jednej strony Vegetto byl silniejszy niz Gotenks SSJ3 chociaz on tego poziomu nie osiagnal. Jestem ciekaw co wy myslicie na ten temat.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Proste, dzieciaki w SSJ miały znacznie mniejszą moc niż rodzice. Przy fuzji moc jest dodawana. Gotenks SSJ3 miał chyba moc podobną do Goku SSJ3. Taka prawda. To, że się ma taki poziom jak SSJ, nie znaczy, że będzie sie niesamiwicie silnym.

To tak jak z SSJ2. Ten osiągnięty przez Gohana przy walce z Cellem, był chyba później w miare porównywalny z późniejszym SSJ Goku czy Vegety, może ciutke wyższy. Wszystko zalezało od treningu.
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Tak. Bardzo prawdopodobne. Dwa potezne ssj dalo jeden "giga ssj2." A dwa slabe ssj dalo cienki rezultat ssj3(no nie taki cienki bo sam fakt bycia ssj3 to potega). Gumi... rzadzisz! Czekam na wiecej odpowiedzi.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wg. mnie Vegetto był silniejszy. Fakt że nie soiągnął SSJ3 nie blokuje mojego zdania. Ponieważ gdyby chciał, osiągnąłby go bez większych problemow
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Brolli: 17.12.2005, 14:43
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Pytanie w ankiecie jest genialne Dwoch najwiekszych wojownikow kontra ich synowie , nie ma co gadac ze Gotenks byl slabszy.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Osiągnąłm na pewno.

Gdy transformował się w SSJ to od razu w SSJ2. Widać wyladwoania elektryczne. Spójrz też na jego włosy, Są rozdzielone w kosmyki, a nie całość. Tak samo jak te 2 kosmyki z przodu, tego nie ma na SSJ...
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Jak dla mnie Vegetto jednak osiagnal SSJ2 i nikt mi nie udowodni ze tak nie bylo. I dzieki desmatrix za tak dobra ocene ankiety.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
gotenks byl oczywiscie slabszy. osiagniecie odpowiedniego poziomu w tym wypadku niewiele znaczy.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Malce miały potecjał i w połączeniu tworzyły bardzo dobrego wojownika, lecz ze scaleniem Vegety i Songa porpstu nie mogli dorównać, samym doświadczeniem w bojach oraz siłą.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
I dzieki desmatrix za tak dobra ocene ankiety
Nie ma sprawy , dodam tylko ze w temacie jest : "różnice" a nie kto byl silniejszy, wlasciwie to roznica ale tylko do tego nawiazujecie Moze tak byscie powiedzieli ze roznica byla taka ze Vegetto chyba nie byl przekonany o swojej seksualnosci - nosil kolczyki (taki zarcik)

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Szalkie Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Szalkie
Dni na forum: 6.682
Posty: 54
Skąd: ::Gdańsk::
Jak widać w ankiecie Vegetto dosłownie zniszczył Gotenksa.
W bezpośrednim starciu Gotenks nie miał by szans z Vegetto
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Vegetto był silniejszy (a szkoda:( ) a to z tego powodu, że był stworzony z innego rodzaju fuzjii (na stałe) poza tym [ ort! ] siła Goku i Vegety została najprawdopodobniej "zsumowana" i pewnie i zwiekszona. W każdym razie Goten i Trunks byli słabsi , wię cjasne, że i i ch fuzja była o wiele słabsza od fuzjii ich ojców. Myślę, że Gotens SSJ3 w serii Gt (z dużego gotena i trunksa) byłby siłą porównywalny do Goku SSJ4 no może silniejszy, lecz na cud bym nie liczył

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
To ze inny rodzaj fuzji ma tylko takie znaczenie, ze fusion dance po jakims czasie sie rozdzielil, ale gdyby Vegetto byl nie przez kolczyki, tylko tancem to tez bylby silniejzy

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Vegetto był duuużo silniejsz niz Gotenks.
Dlaczego?
Dwa podstawowe powody,
Pierwszy to poziom mocy wojowników tworzących fuzję. Goku I vegeta byli silniejsi niz ich synowie(to akurat nie ulega wątpliwości)
Po drugie- charakter fuzji.
Fuzja za pomacą potali była znacznie skuteczniejsza i dawała lepsze efekty, niz fusion dance.
A co do tego na jakim poziomie walczył Vegetto. Był to poziom SSJ.
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Gdyby zawsze obowiązywała zasada że wojownik ssj jest silniejszy od normala to np.Songo ssj w Freeza sadze był silniejszy od Mystic Gohana
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
No mi się wydaje że Vegetto jest silniejszy niż gotenks

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Vegetto przewyższa Gotenksa pod każdym względem. Sam walczył jak równy z równym z Ultimate Buu. Powiedziałbym, że Goku SSJ3 jest zdecydowanie silniejszy od Gotenksa SSJ3, a wtedy porównanie Vegetto z Gotenksem nie ma już sensu. I jeszcze jedna ważna sprawa: Vegetto był o niebo inteligentniejszy od Gotenksa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Kakarott napisał(a):
Vegetto był o niebo inteligentniejszy od Gotenksa.
o trzy nieba
Poza tym, osoby wchodzące w "skład" Vegetto były o wiele silniejsze niż "składniki" Gotenska. Co z tego, że Goten i Trunks osiągnęłi poziom SSJ tak wcześnie. Goku był już wtedy w SSJ3.
(może dla niektórych pogrubione zdania są bez sensu, ale słyszałam argument dowodzący wyższości synów nad ojcami: Bo maluchy wcześniej osiągnęły SSJ. )

Wracając do tematu, między Gotenksem a Vegetto jest przepaaaaaść. Bezdenna.
GotenksSSJ3
Ziemianin
Ziemianin
GotenksSSJ3
Dni na forum: 6.039
Ostrzeżenia: 1
Posty: 14
Gotenks by wygrał koniec i kropka
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Roznice pomiedzy Vegetto a Gotenks
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook