Forum Dragon Ball Nao

» Stroje w DB

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
Dobra to ja wracam do tematu . Mi najbardziej się podobało ubranie Goku w sadze Buu fajnie kolorystycznie wyglądało i fajnie wyglądało , szczególnie przy poziomie ssj3 takie długie złote włosy i takie ubranie zółte do tego oraz pod spodem to niebieskie A drugie co to ubranie Mystic Gohana też ładny kolorek i równiez fajny wygląd . Pasował moim zdaniem do czarnych włosów Mystic Gohana .
sweety15 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
sweety15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.544
Posty: 16
Hehehe najlepszy ciuchy miał zawsze Vegeta mmmm taki obcisłe... podobał mi się w GT tam wyglądał fajnie, no i jeszcze w sayiańskiej zbroi. A tak w ogóle to ciekawie ubierał się jeszcze Future Trunks , ale tylko w Android saga, bo potem to wyglądał tak troche dziwnie. No i nie można zapomniec o tej uroczej różowej koszulce Vegety (o matkoooo) z napisam BAD MAN hehehehe i żółtych spodniach...koszulka spoko taka męska hahah, ale spodnie to...no cóż pozostawmy to bez komentarza...

Ile trzeba przejść, aby zrozumieć miłość...
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Mnie najbardziej rozbawiło ubranie Vegety o ile dobrze pamiętam flanelowa różowa koszula i do tego żółte spodnie, nie wyglądał w tedy na takiego twardziela a tak poważnie to myśle że ubranie goku z serii gt i szatana serduszko też odjechane
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
For 1st kombinezon bojowy Vegety w Android i Cell saga, Bardock miał też fajny, next jest Gohan w strojach od Piccola, Brolly, Tien w Cell saga i to chyba wszystko ^^.
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Cały czas tylko rozmawiamy o facetach
Co powiecie na porywający strój Chi Chi podczas barbecue u Bulmy zaraz po pokonaniu Buu, kiedy to cała paczka się spotyka (no może poza Son Goku, który wolał obserwowac narodziny dinozaurów niż leciec z rodzinka )
Co do Videl to praktycznie nie zmieniała ubrań

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Mi się najbardziej podobał strój cyborga 17, i strój Vegetto.
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Mie w przeciwieństwie do większosci nie podobały się kombinezony bojowe sajan. A już na pewno [ ort! ] nie te bez pancerzy.

A podobały mi się strój Piccolo, stroje adeptów genialnego żłówia (czerwone kimona, Goku miał tylko później kiczowate buty te cieżkie.), strój Goku jak przyleciał w kapsule podczas inwazji Freezera i King Colda na ziemie, stroje bogów (Kibito i Gohana na planecie bogów), stroj Chi-Chi podczas turnieju na którym poślubiła Goku. Vegeta w koszuli też wyglądał całkiem elegancko, oraz strój Super 17.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Zbroje (armor) - Oglądając DBZ Specjal: Bardock, The Father of Goku, da się zauważyć piękne kombinezony zdobiące Saiyan, niektóre nie są super, ale mi od razu do gustu przypadła zbroja Bardocka .
Kolejnymi postaciami, których oglądanie w zbrojach było dla mnie przyjemnością byli: Nappa, Kuririn (Namek), Gohan (Room Spirit & Time) i Goku (Room Spirit & Time).

Ubrania- Vegeta (GT), Goten (Z), Gohan (Z, Saga Cell'a po wyjściu z RS&T) Future Trunks, C#18 i C#17, Vegetto. Nie wiem dlaczego ale akurat ubrania te przypadły mi do Gustu .

Strój Piccolo- Ciekawie i Oryginalnie zaplanowane. Wydawać by się mogło, że każdy noszący Turban i pelerynę wyglądałby idiotycznie. Ale czy jednak dostrzegamy to u Piccolo ? Strój wyglądał na nim świetnie, ubranie przez niego noszone również nie wyglądało najgorzej i wyśmienicie komponowało się z całością . Zdecydowanie mój ulubiony strój.

Obraz
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Strój Piccolo- Ciekawie i Oryginalnie zaplanowane. Wydawać by się mogło, że każdy noszący Turban i pelerynę wyglądałby idiotycznie. Ale czy jednak dostrzegamy to u Piccolo ? Strój wyglądał na nim świetnie, ubranie przez niego noszone również nie wyglądało najgorzej i wyśmienicie komponowało się z całością Wink. Zdecydowanie mój ulubiony strój.
a podobał ci się strój piccolo jak razem z goku zdawali prawko?
bo ja się uśmiałem do łez
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Według mnie , najlepszym strojem w Dragon Ballu był ten strój, który dał Gohanowi - Piccolo, podczas walki w Cell Game. Świetnie się w nim komponował. Następnym strojem jest strój Boga Światów - fajnie by było w takim chodzic
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Mnie najbardziej podobał się strój Vegetto oraz kombinezonik Vegety z Buu Sagi, chociaż ten drugi równie dobrze wyglądał w dresiku z czasów World Tourment:).

I was buried alive...
I was born dead...
zielosek
Ziemianin
Ziemianin
zielosek
Dni na forum: 6.204
Posty: 8
jak songo i songokan ciągle byli w ssj to songo miał takie kremowe spodnie i taką kurtkę czerwonawo czarną chyba o ten strój najbardziej mi przypadł do gustu
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Mnie się najbardiej podobał stroj tych Jardran czy jak im tam było. Kórzy uratowali Goku on sam świetnie w nim wyglondał.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zbroje sayian, szczególnie te starsze modele (np. zbroja Bardocka chyba najlepsza). Strój Piccolo(ale tylko ten z pelerynką bo te co w nich był na testach mu nie pasują), pomarańczowy strój Goku(z tą niebieską koszulką).

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Future Trunks i to, co miał na sobie Goku podczas rozmowy z nim( trzy lata przed Androidami), jak wrócił z Yardat. Poza tym stroje od Kamesennina były spoko..
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
z dziewczyn to podobał mi się strój chi chi ale ten z TB23 pasyje do DB
z chłopaków no nie wiem... teraz wszystkich rozśmieszę strój Herkulesa...
ale tak na serio to nie wiem...chyba strój goku z TB23 ( to chyba mój ulubiony okres w DB) ale nie mogłam wytrzymać gdy zobaczyłam Vegetę w tej różowej bluzce i żółtych spodniach. Smiałam się z 15 minut...
to chyba na tyle.

pozdrawiam
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
a podobał ci się strój piccolo jak razem z goku zdawali prawko?

gorzej go chyba nie mogli ubrac.... i jeszcze ta żarówiasta koszulka...

Vegetę w tej różowej bluzce i żółtych spodniach

następny zestrojony jak choinka na święta... a jeszcze te dobijające miny Yamuchy i Kuririna....
----------------------------------------
Ale wracając do tematu:
-Goku na urodzinach Gohana(kurtka w szczególności)
- strój treningowy Piccolo
-zwykły strój Piccolo i Gohana(ten a'la Nameczański)
-stroje treningowe od Kamesennina.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kyasarin: 22.05.2007, 16:57
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Mi najbardziej podobał się Gohan w stroju Piccolo, strój Goku, strój Future Trunksa, Vegety i Chibi Trunksa:D
@Trunks@ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
@Trunks@
Wiek: 27
Dni na forum: 6.131
Posty: 12
Skąd: UD
Najlepsze ubranie ma goku. Fajnie w tym wygląda.

shiro: Byłbym wdzięczny gdybyś lepiej uzasadnił swój osąd
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
4 najlepsze dla mnie stroje :
1. strój treningowy Goku (ten pomarańczowy)
2.Ubranie Piccolo szczeólnie turban
3. Strój Gohana SSj2 strasznie podobny do ubrania piccolo
4. stroj main Vegety

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Stroje w DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook