Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 151 wyników

Chrześcijaństwo w Japonii

KaKarot0

Odp.: 16
Wyś.: 12.086
Jej ile to już czasu minęło... Owy zakonnik nazywał się Zenon Żebrowski ale dla Japończyków znany był jako Brat Zeno.

Nick powyższej osoby

KaKarot0

Odp.: 881
Wyś.: 173.116
kopytko

Paraliż senny...

KaKarot0

Odp.: 22
Wyś.: 10.597
Ja osobiście nie przeżyłem jeszcze czegoś takiego (i nie chciałbym) ale zdarzyło mi się coś pokrewnego. Pamiętam że jako dziecko miałem koszmar, bardzo nieprzyjemny i kiedy obudziłem się doznałem ulgi ale zaraz potym dostzregłem już po pzrebudzeniu postac która nękała mnie w śnie tym razem nie było starchu ale (nawet nie wiem dlaczego) byłem bardzo zirytowany i rozgniewany postac rozdwoiła się i jedna z nich stała w drzwiach a druga przy pułkach zdenerwowany wstałem i popędziłem z podniesioną pięścią i w ostatniej chwili coś mi powiedziało że powinienem pobiec na tego przy szwce i po tym jak go uderzyłem nigdzie juz go nie było. Mama usłyszała jak zaatakowałem biedny mebel i uspokoiła mnie. Chyba jako dziecko byłem bardziej dzielny niż obecnie

Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)

KaKarot0

Odp.: 340
Wyś.: 150.135
Prawde powiedziawszy to ten film nie mógłby być nigdy taki jak większość fanów by tego chciała i wszyscy wiemy dlaczego. Ja sam obserwóje postępy od jakiegoś czasu i musze stwierdzić że nie jest tak tragicznie. Jako że jest to film przeznaczony dla odbiorców młodszych tu nie może być krwi, bielizny i takich tam (chociasz na temat bielizny coś przeciwnego obiło mi się o uszy w związku z tym filmem), ja osobiście jestem otwarty i nie nastawiam się z góry na totalną porażkę i chętnie to obejże aby przekonać się co tam Amerykanie zabawnego zmajstrowali. Jeżeli nie nabierzemy dystansu i z góry się nastawimy to nie ma sensu w ogóle [ ort! ] go ogladać, bo kto wie może okaże sie dobry?

[Postać] Gohan czy Goten?

KaKarot0

Odp.: 95
Wyś.: 37.823
Goten Był słabo rozwinietyą postacią bo choć miał potencjał zarówno w sile jak i ogólnie [ ort! ] to po prostu [ ort! ] zapuźno sie urodził. Możemy za to winic wyłącznie Goku bo Chi Chi spewnościa tu nie zawiniła. Gdyby urdoził sie razem z Gohanem albo rok po nim, to byłby mocniejszy od niego, może i od Goku.

Smierc po smierci

KaKarot0

Odp.: 5
Wyś.: 2.821
Co więc się z nim może dziać? znika całkowicie i po prostu [ ort! ] nie istnieje czy jest może jakieś podwujne dno? Moze w tym momencie następuje reinkarnacja i taki ktos odradza się jako ktoś inny jaka w przypadku niektórych( kolejny materiał na Temat dlaczego niektórych?) złych dusz.

Skojarzenia

KaKarot0

Odp.: 10.000
Wyś.: 1.150.833
sąsiad

Co by było, gdyby....

KaKarot0

Odp.: 102
Wyś.: 34.164
Pytaneie brzmi czy to jest prawdziwa przyjaźń? Gdyby Ginyu się nie zamienił ciałami z Goku, to zapewne zamieniłby sie z Vegetą, wtedy Goku zrobiłby dokładnie to samo co Vegeta i nie Goku by sie regenerował a Vegeta, a z prostych wyliczeń wynika że Vegeta byłby słabszy niż gdyby był to Goku i nie zmieniłby się w SSj jednagże gdyby Goku się postarał to może frizer nie osiągnaby wyższej formy, Po powrocie na ziemie byłby trening A ssj osiagnieto by przy spotkaniu z ojcem Frizera albo bratem. Wtedy Cell nie miałby komurek Frizera, Trunks przygotowałby panów do spotkania z cyborgami, i albbo by przegrali albo cell nie miałby najwyzszej formy, co tak czy inaczej otwiera droge do podbojów Buu.

Bardock - do raju?

KaKarot0

Odp.: 50
Wyś.: 20.862
Bardock i tak ma na pieńku z Frizerem bo go rozpracowałi najdłużej stawiał opór. Równie dobrze [ ort! ] to na pieńku może miec Tarles który jest bliźniakem Goku i wsztscy by go bili bo jest podobny i by się mogli wyzyć.

Alternatywy

KaKarot0

Odp.: 116
Wyś.: 43.869
Spoko spoko. Bardzo ciekawy pomysł ale nie moge sie powstrzymać przed zepuciem ci finału. W zaświatach Goku od dawna trenował i zdobył ogromna siłę gochan równiez przeszedł pdodatkowy trening, zaponiałeś o jeszcze jednych kolczykach którymi łaczą sie stwarzajac niewyobrażalnie poężna postać, jeden z bogów oddaje mu zycie i ten złatwia tyrana itd itp. Nie żeby mi se nie podobało twoje zakończenie ale Goku zawsze znajdzie sposób dlatego jest główną postacią.

Skojarzenia

KaKarot0

Odp.: 10.000
Wyś.: 1.150.833
M.A.M.E.

Skojarzenia

KaKarot0

Odp.: 10.000
Wyś.: 1.150.833
słodkie wspomnienia...

hejho jestem piratem

KaKarot0

Odp.: 1.937
Wyś.: 215.932
czyje?

Ten czy tamten?

KaKarot0

Odp.: 1.885
Wyś.: 305.149
hymm może kiss

teraz czy puźniej?

Guilty Gear

KaKarot0

Odp.: 3
Wyś.: 1.961
Czy najlepszej to bym nie powiedział... ale musze ci przyznać że jest bardzo fajna, sporo nad nią siedziałem. Ale ale! Hiryu czy ja tu przypadkiem nie widze postaci z Capcoma! Czyli nie jesteś taki do końca wierny Guilty Gearowi!

hejho jestem piratem

KaKarot0

Odp.: 1.937
Wyś.: 215.932
Komleks Liny Inverse!

Operator komórkowy, czyli Orange,Plus itd.

KaKarot0

Odp.: 35
Wyś.: 13.491
Ja tam mam w Erze cała rodzina ma w Orange ale co tam! Miałem ostra przeprawę z tymi z Orange i nie chce mieć z nimi nic wspulnego.

Czego teraz słuchasz?

KaKarot0

Odp.: 15.647
Wyś.: 2.568.362
Opening Samurai Champloo- Battlecry

Future Trunks czy zwykły Trunks?

KaKarot0

Odp.: 79
Wyś.: 29.195
Dobra macie wszyscy racje Futur jest lepszy! Ale nie jedźmy tak po malcu, jest troch bardziej wyluzowany bo żył w lepszych czasach. Dla mnie typ z GT nie istnieje tak jak cała resztaz GT!

Skojarzenia

KaKarot0

Odp.: 10.000
Wyś.: 1.150.833
poprawiny
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2022 DB Nao
Facebook