Forum Dragon Ball Nao

» Smierc po smierci

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak sadzicie, jak to wygladalo?
Raz czy pare razy (podczas pobytu Goku w Zaswiatach) bylo powiedziane, ze jak ktos juz umarl, to drugi raz zginac nie moze, a pozniej (chyba podczas walki Vegety z Buu) odwrotnie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Hmmm.....ja się trzymam wersji że nie można umrzeć po śmierci , ale do końca nie wiem jak to jest . Aczkolwiek śmierć po śmierci była by troszkę bezsensu....

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mam pewną teorię, jednak może mieć pewne niezgodności.

Może chodzi o to, że tylko duszyczka nie może zginąć po śmierci, natomiast, jeżeli ktoś dostał ciało po śmierci, np. za swoje zasługi dla jakiejś planety, tak jak w przypadku chociażby Goku iPaulo Ku Chana, wtedy może umrzeć.
Vegeta określił śmierć po śmierci podczas walki z Kid Buu tak: Jeżeli ponownie umrę, będąc już nieboszczykiem ( ._.' ), moje ciało, jak i dusza zniknie, po prostu [ ort! ] mnie nie będzie.
Po trzecie - duszyczka nie mogłaby zostac zniszczona, gdyż jest niematerialna i nie ma jak jej trafić żadnym pociskiem Ki, może to trafiło przeszkodę.
Natomiast, gdy dany wojownik posiadł ponownie ciało, dostał też pewien warunek - gdy umrze znowu - zniknie ..
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Co więc się z nim może dziać? znika całkowicie i po prostu [ ort! ] nie istnieje czy jest może jakieś podwujne dno? Moze w tym momencie następuje reinkarnacja i taki ktos odradza się jako ktoś inny jaka w przypadku niektórych( kolejny materiał na Temat dlaczego niektórych?) złych dusz.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ishido napisał(a):
Może chodzi o to, że tylko duszyczka nie może zginąć po śmierci
Podczas turnieju w Zaswiatach wszyscy mieli swoje dziala, nie same dusze, i bylo powiedziane, ze nie moga znowu zginac.

KaKarot0 napisał(a):
Co więc się z nim może dziać? znika całkowicie i po prostu [ ort! ] nie istnieje czy jest może jakieś podwujne dno?
Takiego Paikuhana w filmie kinowym Janemba zabil definitywnie, i tak tez bylo powiedziane.

KaKarot0 napisał(a):
taki ktos odradza się jako ktoś inny jaka w przypadku niektórych( kolejny materiał na Temat dlaczego niektórych?) złych dusz.
Dlaczego niektorych? Masz na mysli Buu? On sie zreinkarnowal, bo Goku po prostu sobie tego zazyczyl.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.154
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Proste
Jak w przypadku Songa i Vegety w sadze Buu. Oni obydwoje nie żyli mieli te kółeczka nad głową xD

I w tym momencie mieli tez ponownie swoje ciała i w tedy jak by ich ktoś zabił(buu) to oni automatycznie tracą ciało i dusze i najzwyczajniej w świecie ich nie ma.
Taka moja wersja ^^
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Smierc po smierci
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook