Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Lider Akatsuki

Strony:   1, 2, 3, 4  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wiedziałem! Zawsze podejrzewałem faceta od Ramen xD

Wiesz, AL nie musi mieć włączonego Sharingana all the time, więc być może, to ktoś z Uchiha.

Co do drugiego rysunku, to kogoś mi przypomina... hmm, może... Uchiha Madare?:

Obraz

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
To nie Uchiha Madara tylko raczej zaginiony syn trzeciego. Można to poznać bo runach na czole. Nawet chciałbym żeby tak wyglądał.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm biorąc pod uwagę fakt, że ten piercing, lub tatuaże po obu stronach nosa, są niemal identyczne jak u Sandaime, oraz posiadają prawie, ze takie same ułożenie włosów (opieram się tylko i wyłącznie na mandze i anime, nie zaś na żadnych pseudo rysunkach), to jest to rzeczywiście najbardziej możliwy typ. Al posiada bardzo rozległą wiedzę, na temat Konoha Gakure: tłumaczył przecież Hidanowi ową Wole Ognia i mówił to jakby z ekspresją uczuć, wyrażających być może to, że sam w to wierzy. Jak dobrze wiemy, choćby po akcji w Flame Temple, Asuma jak i Sarutobi, także pielęgnowali tę wolę. Można by więc przypuszczać, iż jest to ktoś z wioski Liścia. Jednakże te czerwone oczy,są jednym z niepokojących aspektów ... choć w sumie mogło dojść do odkrycia jakieś tajemnej mocy, być może jakiegoś Bloodline rodu Sarutobich ... lub eksperymentu medycznego. Opierając się na tym, iż nie ma w ogóle wstawek o losie ojca Konohamaru, a Asuma jak i Sandaime w ogóle o nim nie wspominają, można by rzecz, iż chcą by był on zapomniany ... jakby wygnany. Po wielu przemyśleniach, stwierdzam, iż jest to najbardziej prawdopodobny typ, na daną chwilę (357 chapter). Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Po przeczytaniu przekonywującej wypowiedzi Focusa, jestem w stanie uznać możliwość, że to syn Sarutobiego i brat Asumy jest ALusiem. Niestety nie czytałem mangi, więc nie jestem w stanie bliżej rozważyć tej możliwości. Nie wiem czy to też ma znaczenie, ale wszyscy Sarutobi mają jakiś zarost(poza Konohamaru oczywiście). Skąd pochodzi ten rysunek?

Ave: z google ^^

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż, obecnie mogę również poprzeć Focusa, że AL'em może być ojciec Konohamaru. Choć nie wykluczam również Uchiha Mandary.

Opierając się na tym, iż nie ma w ogóle wstawek o losie ojca Konohamaru, a Asuma jak i Sandaime w ogóle o nim nie wspominają, można by rzecz, iż chcą by był on zapomniany ... jakby wygnany.
Cóż to wcale nie musi o to chodzić, gdyż jak pamiętamy ninja są zbyt dumni aby opłakiwać swoich bliskich, poza tym nie jest również nic wspomniane o matce Konohamaru, tak więc nie możemy wykluczać, że rodzice Konohamaru mogli zginąć w starciu z Kyuubim.

Sam wygląd wykazuje pewne podobieństwo do trzeciego i Asumy, a nawet do Konohamaru. Jednak, czemu nie wiemy nic o tak potężnym wojowniku wywodzącym się z Konohy ? Przecież to, że jest liderem wskazuje, na to, że Saninowie nie dorastali mu do stóp. Możliwe, iż temat ten został w wiosce zakazany, jak było w przypadku Naruto, jednak dziwne jest, że ludzie patrzą na Konohamaru wyjątkowo łaskawym okiem. Nasuwa się więc pytanie, czy ojciec Konohamaru był złym ? Wg mnie, nie był, mógł podczas jednej z misji odkryć pewne perspektywy na przyszłość i postanowił opanować świat, przedstawiony w Naruto, co świadczyło by, że stosunek ludzi do Konohamaru wywodzi się z ich niewiedzy.

Ale wracając do opisanej wcześniej woli ognia, co prawda nie możemy usłyszeć, żadnych większych zmian w głosie AL (Niewątpliwie wada mangi), to jednak sam fakt, że wie tak wiele na temat ideologi Konohy świadczy, że musiał pozostawać w bliskich stosunkach z konohą albo nawet się z niej wywodził.

Jedno mnie w tej chwili Ciekawi, czy autor mangi, zamierzenie przedstawia nam dobre szczegóły, pozwalające na te domysły, czy jest to może dzieło przypadki. Cóż pozostaje poczekać na kolejne chaptery, z których być może wypłynie jeden szczegół, który będzie kluczowy dla naszych domysłów.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Old Shatterhand napisał(a):
Jedno mnie w tej chwili Ciekawi, czy autor mangi, zamierzenie przedstawia nam dobre szczegóły, pozwalające na te domysły, czy jest to może dzieło przypadki. Cóż pozostaje poczekać na kolejne chaptery, z których być może wypłynie jeden szczegół, który będzie kluczowy dla naszych domysłów.
Myślę, że autor będzie po kolei ujawniał szczegóły, wskazujące na tożsamość lidera.

Old Shatterhand napisał(a):
Sam wygląd wykazuje pewne podobieństwo do trzeciego i Asumy, a nawet do Konohamaru. Jednak, czemu nie wiemy nic o tak potężnym wojowniku wywodzącym się z Konohy ? Przecież to, że jest liderem wskazuje, na to, że Saninowie nie dorastali mu do stóp. Możliwe, iż temat ten został w wiosce zakazany, jak było w przypadku Naruto, jednak dziwne jest, że ludzie patrzą na Konohamaru wyjątkowo łaskawym okiem. Nasuwa się więc pytanie, czy ojciec Konohamaru był złym ? Wg mnie, nie był, mógł podczas jednej z misji odkryć pewne perspektywy na przyszłość i postanowił opanować świat, przedstawiony w Naruto, co świadczyło by, że stosunek ludzi do Konohamaru wywodzi się z ich niewiedzy.
Tutaj sprawa wygląda nieco inaczej, gdyż Konohamaru nie ma w sobie demona. O ile w przypadku Naruto ludzie mogli widzieć w nim potwora, to w przypadku Konohamaru nie. Przecież on nie mógł być winny tego, że jego ojciec był zły. Jeżeli jest on liderem Akatsuki to musi być bardzo mocy, lepszy od Itachiego, Sanninów i każdego innego shinobi. Może chciał zostać Hokage widząc, że jego ojciec się starzeje(to już po wydarzeniach z Kyuubim). Ale ten się nie zgodził widząc jego ciemną naturę. Nie mówił o tym w wiosce, bo to jego syn i wolał by to pozostało między nimi ew. mógł być przy tym jeszcze Asuma który ewentualnie powiedział to Kurenai, ale ta informacja z pewnością nie opuściła tego wąskiego grona. Inna możliwość to taka, że Sarutobi opuścił wioskę, bo ojciec faworyzował młodszego i słabszego Asumę.

Obrazek został znaleziony w googlach, więc pewnie nie jest autorstwa Kishimoto, ale teoria podoba mi się i osobiście byłbym nawet zadowolony jakby to brat Asumy był AL.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Nie jestem pewien. Czy autor nie dał nam podpowiedzi odnośnie wyglądu Lidera.
Tak jak wcześniej wspomniałem Lider był w nieznanym mieście. Siedział na języku pomnika. Czy zwróciliście uwagę, że ten pomnik był podobny do niego?
Czy nie zwróciliście uwagi, że miał w ten posąg kropki w tych samych miejscach co lider?
Wiadomo również, że jest najsilniejszą postacią w naruto. Również wiadomo, że posiada ogromną wiedzę o wioskach i o demonach.
Demony w naruto są tylko dobrze znane przez elity. Zwykli ludzie wiedzą, iż coś takiego istnieje. Czyli lider nie jest zwykłym shinobi. Musi wywodzić się z elit.
Poza liderem jest jeszcze jedna osoba nieznana. O pseudonimie "kwiatuszek".
W wielu spekulacjach jest mowa, że lider i unkonw są spokrewnieni.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
BioBrolly zupełnie zapomniałem o Twojej teorii, wedle której AL pochodzi z wioski chmury. Zgodzę się co do związku AL z wioską chmury, a z samym pochodzeniem z tej wioski już nie.
Tutaj pomocny okazuje się fakt, że chmura wojuje z liściem. AL odchodząc z Konohy i pragnąc zemsty udał się do wioski chmury, by stamtąd zaplanować zemstę. Przekazał przywódcy wioski(Raikage?) informacje o wiosce liścia. Ten wdzięczny nadał Sarutobiemu jakieś wysokie stanowisko i nawet postawił mu pomnik. AL za przyzwoleniem Raikage utworzył Akatsuki. Jednak w świetle tej teorii wychodzi na to, że Raikage byłby silniejszy od AL. No chyba, że Sarutobi wolał sterować wioską z tylnego siedzenia, więc posługiwał się przywódcą wioski.
Trochę fantastyczna ta moja teoria, ale co o niej sądzicie? Czy widzicie jakieś racjonalne rozwiązanie tego problemu?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hmm, przeglądając Wikipedię natknąłem się na ten oto link:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Akatsuki#Aktual ... .82onkowie

Są tam spisani byli jak i aktualni członkowie Akatsuki. Jest też wzmianka o AL'u, który rzekomo nazywa się Sumikito. Jest też opis, który wydaje mi się dobrze przedstawia postać z tego oto zdjęcia:

Obraz

Co o tym myślicie?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Myślę, że będę musiał z edytować ten artykuł. Nikt poza Kishim nie może wiedzieć jak on się nazywa. Bzdura na maxa. Polecam pod tym względem angielską wikipedię.
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.131
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
mylicie sie lider akastsuki to 3 kazekage wioski piasku nie wiem czy ogladaliscie odcinek naruto shippuuden 16 tam jest wyjasnione ze nie odnaleziono ciala
a po 2 poruwnajcie postury wlosy itp. 3 kazegage a lidera super akastuki

mnie bardziej ciakawi ZETSU z Akatsuki
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Kaka napisał(a):
mylicie sie lider akastsuki to 3 kazekage wioski piasku nie wiem czy ogladaliscie odcinek naruto shippuuden 16 tam jest wyjasnione ze nie odnaleziono ciala
a po 2 poruwnajcie postury wlosy itp. 3 kazegage a lidera super akastuki

mnie bardziej ciakawi ZETSU z Akatsuki
Tak masz rację, to na pewno trzeci kazekage, podziw dla twojej mądrości, jak mogłem być taki nie domyślny ...

Mam pewne pytanie, prosiłbym więc łaskawie o pomoc, co wiadomo jest o Uchiha Mandarze, chodzi mi o sposób śmierci, dokonane czyny, lub ostatnia informacja o nim.
Potrzebne jest mi to, aby mieć czegoś pewność .
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Ja ci mogę dać legendę o Uchiha Madara.

Mandara - był załozycielem pierwszego posterunku policji w Kanoha . Był też synem jednej dziewczyny z klanu Hyuga oraz Króla Tengu-Sojobo który posiadał magiczne zdolności..(Czy był on właściwie człowiekiem?)Mandara odziedziczył pewne magiczne zdolnosci po ojcu.

Dziewczyna z klanu Hyuuga nie wiedziała że człowiek w którym się zakochała jest Krolem Tengu,ponieważ znała tylko jego ludzką wersję.Para szybko się pobrała i rok,dwa lata później urodził im się pierwszy syn.Sojobo nazwał syna Uchiha,Uchiha Madara,po Uchiwa który oznacza wachlarz.Jak już wiemy,ów wachlarz stał się później symbolem nowo utworzonego klanu.

Kiedy wiek Madary sięgnął już dorosłości,Sojobo zaczął odsłaniać swoje prawdziwe intencje.Sojobo nie ożenił się z członkinią klanu Hyuuga z miłości,a jedynie po to by stworzyć idealne ciało,ktore mógłby potem wykorzystać i stać się jeszcze silniejszym.Sojobo planował przejąc ciało Madary, kiedy ten stanie się mężczyzną.Jego synowi nie zajeło wiele czasu ustalenie prawdziwych zamiarów ojca.Madara był bardzo zły.Czuł się potrzebny i nie miał zamiaru oddawać swojego ciała tak łatwo,a na pewno [ ort! ] nie bez walki.Ale zdawał sobie sprawde,że chodzby nie wiadomo jak silny sie stał,to i tak nie pokona Krola Tengu.Zdesperowany postanowił odszukać legendarnego Bijuu-Kyuubi(Boga Ognia)

Kyuubi był pod wrażeniem zdolności Madary.Sekretny pakt zawarty między Kyuubi a synem Sojobo,zawierał zgode na wykożystywanie czarky i siły Boga Ognia przez Uchihe.Wkrótce Madara opanował techniki ognia(katon no jutsus)i potrafił nawet wzniecic czarne płomienie które paliły się przez 7 dni i 7 nocy-Amaterasu)Ale nawet z pomocą Kyuubi,Madara nie był wstanie pokonać swojego demonicznego ojca.Jedyne co był w stanie zrobić,to go zapieczętować.Pieczęć którą użył była wyjątkowa.By ją złamać potrzeba trzech członków klanu Uchiha z rozwiniętym Mangekyou Sharinganem oraz chakry Kyuubi'ego.Madara był pewny że pieczęc jest wystarczająca,by Sojobo już nigdy nie doszedł do władzy.Nie przypuszczał że ów pieczęć będzie w przyszłości powodem do krwawej masakry na rodzie Uchiha......

I tak dalej i tak dalej potem po paru latach rodzi się Itachi ...ale to tyle na temat Mandary

to jest teoria oparta na jednej z legend .. znajdziecie więcej informacji na tej stronie
http://forums.narutofan.c...900#post4148900
tłumaczenie Polskie: Rokubi
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
LUDZIE LUDZIE!!
Stało się. Znamy już twarz Lidera Akatsuki. Wszelkie domysły i spekulacje były błędne.
Nowa postać nieznana. Flower chan też już została ukazana.
Obraz

Obraz

Sorry za dubel post ale no wiecie
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Brolli a na jakiej podstawie sądzisz, że to prawda ?. Jest jakiś nowy chap, czy może Kishi złożył oświadczenie ?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Chaptery w jjaponi wychodzą w poniedziałek. To jest najnowszy chapter. Dziś już Raw będzie dostępny. Na większości forów z naruto wszyscy już go znają.
Własciwie już znany jest cały chapter. Został już przetłumaczony. Wszyscy czekają już tylko na reszte rysunków.
To jest 100% Lider Akatsuki. I sądzę, że dziś już będzie przetłumaczony i ogulno dostępny. Oficjalnie się już mówi o poruszeniu i przebudzeniu fanów Naruto.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Lider wygląda jak Naruto...
Poza tym poznaje flowe chine. O ile się nie mylę to była uczennicą Jirayi.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Sprawdziło się wszystko. Jestem świerzo po chapterze i mam nowe/stare przypuszczenie. Kiedyś oglądałem filmik na youtube, mówiący, iż lider, to sam Naruto, który chciałby zniszczyć wszystkie bijuu łącznie ze swoim Kyuubi,by zapewnić spokój nowemu pokoleniu. On, on jest niesamowicie do niego podobny, oczy zdają się być jakby zdeformowane (być może to pod wpływem kyuubiego, gdyż te oczy są strasznie podobne do oczów Kyuubiego). Zaraz dam link i zobaczycie sami, o co mi biega. Kurcze świetny chapter

http://www.youtube.com/watch?v=iFj8Zv_yZ_o

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
W takim razie jedno pytanko:
dlaczego AL ma opaskę z Ukrytej Wioski Deszczu?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » [Domysły] Lider Akatsuki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook