Forum Dragon Ball Nao

» Harvest Moon: Friends of Mineral Town

Strony: 1, 2  
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Graliście kiedyś w Harvest moona .Popularna Gra o farmerze w ,którą można grać bez końca do znudzenia Jak nie to polecam ją Na Emulator GBA lub PS2

Miałem w tej grze wszystko ulepszone narzędzia na maxa ,owce dającą złotą -wełne i włóczkę -krowy dające złote mleko i ser -kury dające złote jajka i majonez -konia ,który wygrywał każde wyścigi -Rozbudowany dom wszystkie przepisy kulinarne i żonę
Tylko jednego nie udało mi się dokonać wyjść po za ścieżkę za kościołem .
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Gram teraz w Harvest Moon: The More Friends of Mineral Town, czyli w wersję dla dziewczyn . Na razie gram drugi rok, mam jesień... W lato nieźle się dorobiłam, bo całe pole ananasami wysiałam. Domek już drugi raz powiększyłam. Podrywam Cliffa i mam z nim pomarańczowe serduszko. Za to nie kumam jednej rzeczy. Jak się łowi ryby... Bo wędkę mam, ale nic jeszcze nie udało się złowić, mimo że naciskałam przycisk jak pokazywał się wykrzyknik nad głową tej laski Oo. Ach, jeszcze jedno. Nie mam pojęcia jak coś ugotować. Chyba czeka mnie wędrówka po googlach...
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Może łowisz ryby w złym miejscu
Jak łowić ryby :
1.Idziesz do rzeki.
2.Wybierasz wędkę
3.robisz rzut ale Graj bez spacji
4.czekasz aż pojawi sie nad tobą wykrzyknik.
5.i szybko podnosisz do góry.

A żeby coś ugotować musisz mieć odpowiednie skalniki i przybory __które zamawiasz w telezakupach mango

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Gotować już się nauczyłam. Zrobiłam curry rice, miso soup i vegetable juice z mojego przepisu ^^.

Co do wędkowania: łapałam już ryby, ale nie udawało mi się podnieść wędki. Czy to naprawdę trzeba mieć taki szybki refleks, czy zły przycisk naciskam? (ustawiłam sobie jako główny przycisk Q, np. jak wrzucam coś do skrzyni z towarem na sprzedaż, to naciskam to. Jako przycisk do używania narzędzi, czyli np. do zarzucania wędki, wybrałam W. Biegam S, a ostatni to A)

I skąd wziąć [ ort! ] Moon Stone? Burmistrz chciał, ale ja kopałam w zimowej kopalni (dokopałam się aż do 14 poziomu), ale nie znalazłam...

Zastanawia mnie jeszcze jak dostać się w lokalizację za kościołem... Da się tam wejść?

Jeszcze jedno: kto to jest Von? Dostałam jakieś wino "Von's Favourite" i napisane jest, żebym dała Von'owi, ale nie wiem kto to jest...
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Ty grasz na emulatorze GBA? jak tak to za ścieżkę za kościołem da sie wejść ,ale to wymaga bardzo długiej gry .Musisz mieć farmę rozbudowana na 100% narzędzia ulepszone na mihrylu > musisz uzbierać wszystkie jagody mocy i jabłka .Jak to osiągniesz to czeka cię bardzo brudna robota w kopalni musisz zejść na bardzo głęboki poziom w kopalni ok. 167 tam znajdziesz nowy młotek będzie to młotek zaklęty , nim rozwalisz te wielkie głazy , które blokują 2 drogi ta za kościołem i w lesie .

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Poziom 167? To da się tak nisko zejść? A czy główna postać się nie zmęczy do tego czasu ?! Teoretycznie mam opracowaną metodę: wchodzę na poziom, robię save, szukam gdzie są schody, potem load i kopie w tym miejscu, gdzie były schody, ale przy 167 poziomach chyba to raczej nie przejdzie...

Tak, gram na emulatorze... A co z innymi rzeczami, o które pytałam ?
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Dlatego musisz uzbierać wszystkie jagody mocy i jabłka dzięki nim możesz dłużej pracować i jeszcze kupujesz sobie największy plecak i robisz sobie miksturki , które odnawiają ci całą sile i wytrzymałość .Albo kupujesz w szpitalu lekarstwa pozwalają ci one dłużej pracować.
Nie wiem w jakim etapie gry jesteś
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Mam drugi rok gry, aktualnie zimę. U Cliffa mam pomarańczowe serduszko, znalazłam 2 jagody mocy, narzędzia mam wszystkie mithrylowe z wyjątkiem wędki, domek miałam dwa razy rozbudowywany, ostatnio rozbudowała kurnik i mam ok. 200 tysięcy na koncie...
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
No dosyć ładnie ,ale jeszcze możesz więcej osiągnąć w tej grze ja miałem 97% gry .Bardzo długo grałem miałem wszystko co chciałem bardzo dużo wiem na jej temat. (więc jak masz jakieś pytania to pytaj)

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Odpowiedz najpierw na te, co są wcześniej . Np. to o "Von's favourite". Mam już dwa takie winka, pocztą przyszły...
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Te wina to nic takiego ważnego możesz komuś je dać ,albo włożyć sobie do kredensu w domku. Ja grałem w wersje dla chłopaków ty masz inne scenki niż ja.
A to z tym burmistrzem w zimę jest bardzo łatwy patent codziennie po wstaniu ze snu zapisujesz grę .Patrzysz co chce burmistrz od ciebie jak chce coś trudnego do znalezienia to wczytujesz i jeszcze raz wychodzisz z domku tak do póki będzie żądał od ciebie składnik ,który jesteś w stanie mu dać . Jak zrobisz tą misje dostaniesz od niego złote drewno jest niezniszczalne ,ale bezużyteczne ponieważ kiedy dasz je na swoja farmę i minie parę dni przyjadą do ciebie mieszkańcy wioski i będą na ciebie obrażeni ponieważ to drewno jest święte i niemożna go bezcześcić .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez S1mon: 19.06.2007, 7:19
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Tak, ja dostałam to złote drewno, ale przez przypadek wywaliłam je na ziemię . Mimo wszystko, też nie miałam jak go użyć, bo mieszkańcy zaczęli się denerwować... I na co to to ja nie wiem . Na razie nie mam żadnych pytań, jak będę miała, to napiszę
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Dużo rzeczy w tej grze służy do kolekcjonowania .
Albo żeby komuś podarować ,lecz nie wszyscy lubią dane rzeczy .
Niektórzy ludzie w wiosce mogą być obrażeni na ciebie ,ze dałeś im coś czego nie lubią po tym musisz sie wyspowiadać u księdza (trochę bez sensu ) ale gra jest fajna
nIkT Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.087
Posty: 1
Prosze was pomóżcie mi w grze "Harvest moon friends of the mineral town" (wersja dla chłopaków) niech ktoś napisze na moje GG. PLEASE HELP ME
Janek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.690
Posty: 1
z kad moge zdobyc power berry??

[ Dodano: 29.08.2008, 22:14 (po 9 minutach) ]
jak sie kupuje w tele zakupach?

[ Dodano: 29.08.2008, 23:23 (po 1 godzinie 18 minutach) ]
i z kąd wziąć [ ort! ] telefon??

[ Dodano: 30.08.2008, 9:42 (po 11 godzinach 37 minutach) ]
juz znalazlem telefon:D
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Harvest Moon jest grą, którą bardzo wszystkim polecam. Sam w moich młodzieńczych latach grałem w nią na GBA (oczywiście konsolka ściągnięta na kompa ) i nie mogłem się oderwać. Wraz z kumplami razem przez pewien okres czasu zajmowaliśmy się swoimi farmami, a potem w szkole każdy opowiadał czego to dokonał xD. Nie zapomnę jak, któregoś razu przyszedłem do szkoły a kumpel mówi : "Ej, dostaliście konia, prawda?" ja wraz z moim kolegą odpowiadamy " No pewnie, trzeba się nim opiekować i takie tam, a co?" a kumpel na to " A nic, bo mi go dali a potem przyszedł facet i mi go zabrał, chyba się nim nie opiekowałem."
No ale mówiąc poważnie, gra warta uwagi. Nieskończenie wiele możliwości : chorujące zwierzęta, dziewczyna potem żona i dziecko, zbiory w każą porę roku i dziwaczne produkty, które mogły dawać zwierzęta (kiedyś trafiło mi się jajko "X", chyba miałem dziwną kurę). Praktycznie wszystko zależy od gracza, co zasieje, jakie zwierze kupi i takie tam. Można się naprawdę wczuć w rolę farmera.
Jeżeli chodzi o gry na GBA to jest to chyba najlepsza w jaką miałem możliwość grać.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Podanie swojego numeru GG nie było dobrym pomysłem wszystkie pytania proszę kierować do tematu , aby inni użytkownicy mieli do nich dostęp .

Powtarzam proszę do mnie nie pisać na temat tej chorej gry :X


Pozdrawiam .

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
karolcia_852
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.570
Posty: 1
Mam taki problem. Mam pierwszy rok - jesień. I nie mogę nic kupić w sklepie. Tak jakby się coś zablokowało i jak wchdzę do jakiegoś sklepu i idę do lady chcąc coś kupić to mi po angielsku wyskakuje Counter, czy coś takiego. Czy da się coś z tym zrobić???
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Karolcia w takim wypadku myślę , że problem możne znajdować się w twojej wersji gry musiał nastąpić jakiś błąd , przypuśćmy bo nie podałaś jeśli masz pieniądze na dany towar , masz miejsce w plecaku a jak nie masz miejsca w plecaku to sprzedawca dostarcza Ci nasiona do skrzynki , która znajduje się w Twoim domu , a jeśli masz skrzynkę cała zawaloną i w niej też nie masz miejsca o co bardzo trudno . to nie ma takiej opcji żeby nie kupić , że masz I miesiąc jesieni też na nic nie wpływa , tylko w zimę nie możesz kupić .

Wiec co tu gadać masz wersje gry popsuta .

Fajnie jak byście trochę więcej myśleli w pisaniu postach o problemach , żeby podać konkretne informacje .
Takie jak emulator na jakim grasz , skoro owego używasz i inne .... wiecej myśleć to nie boli no może czasami ;D

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
mia200
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.000
Posty: 1
Hej gram w tą gre dla chłopaków natchneło mnie na tą gre, ale mam problem, nie mam pojęcia jak gotować, jak sie ma kuchnie i wszystkie te narzędzia to co trzeba robić żeby coś ugotować, plis pomocy
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Harvest Moon: Friends of Mineral Town
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook