Forum Dragon Ball Nao

» Chińskie Duchy

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Oglądał ktoś z Was film 'Chińskie Duchy'? Składa się on z trzech części, pierwsza powstała w 1987 roku. Jest produkcji hongkongijskiej.

Jest on bardzo śmiechowy. Walki w nim są dobrze przedstawione, muzyka dobra, dużo wątków, zabawne postacie (także ich głosy)...

Trailer tu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.113
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Obejrzałem trailer i mi się ten film przypomniał . Kiedyś leciał na TV4. Za długo nie oglądałem, ale film mi się w miarę podobał. Jakaś napotkana na drodzę dziewczyna wmówiła głównemu bohaterowi, że napił się przez przypadek trucizny i jedym sposobem na przeżycie było jej wyssanie. Tak więc ta dziewucha wepchnęła mu swój długaśny jęzor do ust i próbowała pozbyć się tej trucizny. Po dłuższym czasie bohater domyślił się, że nie ma żadnej trucizny, a ona chciała się z nim tylko pocałować . Dalej nie pamiętam bo film był o 2 w nocy, a mi się bardzo spać chciało więc na pewno [ ort! ] usnąłem .
Tak więc film spoko, można oglądać.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.888
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Dobry film i to mało napisane. Choć nie lubie wschodnih filmów ten mi się spodobał. Czy morze ktoś mi wskazać równie dobrą produkcje wschodnią

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Chińskie Duchy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook