Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Lider Akatsuki

Strony:   1, 2, 3, 4  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ile wiemy o wiosce Deszczu ?. Nie wiemy obecnie nic. Być może Naruto trafił do niej po jakimś przezyciu, albo być może mamy do czynienia z czymś w rodzaju alternatywnej przyszlości jak w DB. Jest to rzeczywiście element, który budzi wątpliwości, aczkolwiek jeżeli tak by się to skończyło, to okrzykne Kishiego geniuszem.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
dragon1801 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.095
Posty: 1
Moim zdaniem Liderem jest Czwarty Hokage ponieważ jest podobny do naruto i moim zdaniem Czwarty jest również ojcem Naruto czy wiecie czemu
naruto nie miał rodziców ze go porzucili moim zdnaiem to brednie. Trudno mi powiedzieć.... jest tyle teorii i nie wiem [ ort! ] na ktora stawiać jeśli wyjdzie chapter gdzie bedzie jego imie to bede ciekawy
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Tak. Kishi zagmatwał teraz już na maxa. Akatsuki Lider ma swojego boss lidera.
Można się teraz zastanawiać czy to osoba znana, osoba nowa czy Tengu.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
To może być np. brat Yondaime... Bądź jakiś inny członek rodziny, kuzyn?
Sorry, że tak krótko, ale co tu pisać...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Focus napisał(a):
Nie wiemy obecnie nic. Być może Naruto trafił do niej po jakimś przezyciu, albo być może mamy do czynienia z czymś w rodzaju alternatywnej przyszlości jak w DB.
Alternatywna przyszłość? Takie pjęcia jak podroże w czasie, czy alternatywna przyszłość w ogóle nie pasują mi do klimatu Naruto, toteż kandydaturę Mirai Naruto odrzucam już od razu. Po drugie nie sądzę, by on w taki okrutny jak by nie patrzeć sposób próbował ratować świat od bijuu.
Kandydaturę Yondaime też musimy odrzucić, nie ta fryzura.
BioBrolly napisał(a):
Tak. Kishi zagmatwał teraz już na maxa.
No zagmatwał, nie wiem co myśleć, sam byłem zwolennikiem Sarutobiego, ale nie wiem już co o tym myśleć, a opaska wioski deszczu już wszystko komplikuje, może należała ona do jakiegoś missing-nina, pierwszej ofiary ALusia. Może założył ją by ukryć swoje powiązania z Konohą, o ile z niej pochodzi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
serczu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.088
Posty: 3
To jest na 100% że liderem akatsuki jest tobi czyli uchiha Madara , myślę tak ale jęśli to nie madara to i tak zobaczymy w dalszych odcinkach naruto.
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Boże, kishi za przeproszeniem s...ił tą mangę.
Tobi = Lider akatsuki
Tobi = Uchiha Madara
Pathetic
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.131
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
wczesniej napisalem ze to 3 kazekage a tera to nie mam pojecia [sorka]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
BioBrolly napisał(a):
Boże, kishi za przeproszeniem s...ił tą mangę.
Tobi = Lider akatsuki
Tobi = Uchiha Madara
Pathetic
Po pierwsze, to, że Tobie się nie podoba, nie oznacza, że każdemu. W tej kwestii akurat większość uważa, że to zaskakująco dobre wyjście. Co zaś tyczy się Tobi = Uchiha Madara, to tego nie wiemy, bo jest powiedziane: Moc Uchiha Madary, a nie, ze jest to jego własna moc. Pozdro.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Akatsuki Fan
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.082
Posty: 1
Nom to jest lider Akatsuki racja racja
Obraz
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Co do Lidera to raczej nie jest 3 Kazekage z tego powodu, iż Sasori przerobił go na Marionetkę jak sam to powiedział jego ulubioną, Z rodu Uchiha też raczej nie jest bo ma zupełnie inne oczy, można sie o tym przekonać w 18 bądź 19 odcinku Shippuudena. Tak więc zakładam ze jest to ktoś z zupełnie innego rodu bądź nawet wioski.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mimo, że nazwa tematu brzmi ''Lider Akatsuki'', lider być może okaże się nie być liderem tylko Tobim. Możemy też mówić, o kolejnej osobie w cieniu, ale osobą, której tożsamość próbujemy rozszyfrować zdaje się nadal być osoba do niedawna stojąca w cieniu. W mandze widać podobieństwo do Naruto, ale Yondaime raczej nie może nim być. Czemu?, bo:
1.Nie żyje, i wszyscy byli tego świadkami
2.Odbył się oficjalny jego pogrzeb(zdarzenia nie pokazano, ale na pewno miało ono miejsce)
3.Orochimaru, próbował go przyzwać
Może, więc być to jakiś inny krewniak Naruto(wuj albo brat) i chyba tak będzie. Moja ulubiona ulubiona wersja, że to Sarutobi niestety (dla mnie) oddala się.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
gemplay_1
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.774
Posty: 1
Jeśli jeszcze kogoś ten temat interesuje.

Pein - lider Akatsuki. Stwierdzono, że przybrał imię dla ogółu zespołu. Nie jest on założycielem Akatsuki. Istnieje jako sześć różnie wyglądających osób, które dzielą się wspólnymi zmysłami oraz umysłem.
Jego prawdziwe imię to Nagato. Pochodzi z wioski Deszczu (Ame). Podczas wojny z wioską Konoha stracił rodziców, co wywarło ogromny wpływ na chłopca. Wraz z innymi sierotami, Konan i Yahiko, postanowił nauczyć się technik ninja. Ich nauczycielem został Jiraiya. Trening trwał trzy lata. W tym czasie uaktywnił się jego kekkei genkai Rinnegan (oczy Samsary). Poznaliśmy tylko efekty jego mocy: zmasakrowane ciało jednego ninja z Iwagakure. Za młodu Pein był bardzo płaczliwym i nieśmiałym dzieckiem. Czuł się zagubiony, aż do rozmowy z sensei Jiraiya, który mówił mu o dorastaniu.

Założyciel Akatsuki to Uchiha Madara (Tobi).
Tobi - najnowszy członek Akatsuki. Nosi pomarańczową maskę z otworem na prawe oko. Jego ciało przypomina robota. Jest byłym sługą Zetsu oraz posiadaczem Sharingana .Po śmierci Sasoriego zajmuje jego miejsce. Po samobójstwie Deidary, pokazuje się Painowi, który przekazuje mu swoją funkcję w organizacji. Po niedługim czasie Tobi oznajmuje iż tak naprawdę nazywa się Uchiha Madara. Przypuszcza się, że jest dwoma osobami - Uchiha Madara oraz Obito Uchiha. Dlatego też czasem zachwuje się poważnie - uosobienie Madary, a czasami bardzo kapryśnie - uosobienie Obito Uchiha. Niedługo potem Itachi walcząc z Sasuke wyjawia mu prawdę o klanie Uchiha. Okazuje się, że za używanie Mangekyou Sharingana płaci się ślepotą. Aby temu zapobiec Madara jako pierwszy użytkownik MS wyłupia oczy młodszemu bratu i przeszczepia je sobie uzyskując w ten sposób wieczny kalejdoskopowy sharingan.Od tamtej pory członkowie Uchiha posiadający MS zabijali innych członków tego klanu w tym samym celu co Madara.

Dla wyjaśnienia Rinnegan (dosłownie "oko Samsary") jest najpotężniejszym z trzech wielkich technik wzrokowych (jap. 瞳術, ? - dōjutsu). Rinnegan charakteryzuje się jaśniejącymi szarymi obwódkami wokół źrenicy użytkownika. Oczy te umożliwiają wędrówkę duszy między innymi ciałami, jako niekończący się cykl narodzin, śmierci czy odrodzenia. Powiedziane jest też, że jego moc jest wystarczalna do uratowania bądź zniszczenia świata, chociaż nie podano, jakie rodzaje technik pociąga za sobą. Po raz pierwszy został opanowany przez Mędrca Sześciu Ścieżek (jap. 六道仙人, ? - Rikudō Sennin), założyciela całego świata ninja. Pierwsze ninjutsu pochodziły z jego zdolności. Pein, obecny i jedyny znany użytkownik tej zdolności, aktywował ją w trakcie swego dzieciństwa, by uratować jednego ze swych przyjaciół (Yahiko).
Posiadacze Rinnegana:
* Rikudō Sennin
* Pein (Nagato), lider Akatsuki

Członkowie Akatsuki (żywi):

1.Pain (jap. ペイン, Pain?)- missing-nin, pochodzi z Ame. Jedno z jego ciał należało do członka klanu Fuuma, którego spotkał kiedyś Jiraiya. Zdaje się być założycielem i przywódcą organizacji Akatsuki, jednakże przyjmuje rozkazy od Tobiego. Pein ma szpiczaste, rude włosy, liczne kolczyki na twarzy, oraz niezwykłe oczy z jaśniejącymi szarymi obwódkami wokół źrenicy zwane Rinnegan, o którym mówi się, że jest najsilniejszym z trzech wielkich doujutsu i pierwotnie należał do Mędrca Sześciu Ścieżek, który podobno dał początek światu ninja jak i zarówno samemu ninjutsu

2.Kisame Hoshigaki (jap. 干柿鬼鮫, Hoshigaki Kisame?), - missing-nin, pochodzi z Kiri. Były członek Siedmiu Mistrzów Miecza (grupy, do której należał również Zabuza Momochi oraz Kurosuki Raiga). Z wyglądu podobny do rekina, o czym świadczy również jego krwiożercze zachowanie. Specjalista technik klasy Suiton (wodnych). Walczy Samehadą (jap. skórą rekina), potężnym mieczem zrobionym ze skóry rekina, który piłuje wszystko i pochłania czakrę. Jego imię znaczy po japońsku demoniczny rekin.

3.Konan (jap. 小南, Konan?) jest jedyną Kunoichi w Akatsuki. Jako jedyna zwraca się do Paina po imieniu. Wraz z Nagato i Yahiko byli trenowani przez Jiraiyę kiedy ich rodzice zginęli podczas wojny. Ma zimne spojrzenie, a w jej niebieskie włosy wpleciony jest papierowy kwiat. Potrafi zmieniać swoje ciało w kartki papieru, które formują się w origami, przyjmując różne kształty. Uważana jest za Anioła (od) boga <-- (czyt. Peina, ponieważ Pein jest uważany za boga) oraz wykonuje jego wolę. Jej umiejętności są nieskuteczne gdy jest mokra, ponieważ kartki papieru się posklejają.

4.Tobi (jap. トビ, Tobi?) - najnowszy członek Akatsuki. Nosi pomarańczową maskę z otworem na prawe oko. Jego ciało przypomina robota. Jest byłym sługą Zetsu oraz posiadaczem Sharingana .Po śmierci Sasoriego zajmuje jego miejsce. Po samobójstwie Deidary, pokazuje się Painowi, który przekazuje mu swoją funkcję w organizacji. Po niedługim czasie Tobi oznajmuje iż tak naprawdę nazywa się Uchiha Madara. Przypuszcza się, że jest dwoma osobami - Uchiha Madara oraz Obito Uchiha. Dlatego też czasem zachwuje się poważnie - uosobienie Madary, a czasami bardzo kapryśnie - uosobienie Obito Uchiha. Niedługo potem Itachi walcząc z Sasuke wyjawia mu prawdę o klanie Uchiha. Okazuje się, że za używanie Mangekyou Sharingana płaci się ślepotą. Aby temu zapobiec Madara jako pierwszy użytkownik MS wyłupia oczy młodszemu bratu i przeszczepia je sobie uzyskując w ten sposób wieczny kalejdoskopowy sharingan.Od tamtej pory członkowie Uchiha posiadający MS zabijali innych członków tego klanu w tym samym celu co Madara.

5.Zetsu (jap. ゼツ, Zetsu?) - tajemniczy missing-nin, pochodzący z Kusy. W Akatsuki pełni rolę szpiega. Jego ciało dzieli się na dwie połowy: czarną i białą oraz otacza je muchołówka. Jego oczy są żółte i pozbawione źrenic. Jest kanibalem i przypuszczalnie cierpi na schizofrenię. Potrafi porozumiewać się z otaczającą go roślinnością. Ma doskonały słuch i wzrok, potrafi przemieszczać się dzięki roślinności, czyli pojawiać się np. w drzewie czy krzaku. Kopie tunele zamykając się w swojej muchołówce. Widział walkę Itachiego z Sasuke, która skończyła się śmiercią tego pierwszego.

Członkowie Akatsuki (martwi):

6.Deidara issing-ninem z Iwagakure(Ukryte Skały) i partnerem Tobi'ego. Deidara odnosi się do swojego ninjutsu jak do sztuki, wierząc, że każda bomba, którą tworzy jest własnie dziełem. Jedno z porzekadeł Deidary "Sztuka to wybuch"(lub jego odmiany) pierwotnie zostało stworzone przez sławnego Japońskiego artystę abstrakcjonistę Taro Okamoto. Deidara jest bardzo dumny ze swojej sztuki, do tego stopnia, że nie chce przyjąć do wiadomości, że cokolwiek może ją pokonać, co często prowadzi do do bycia zbyt pewnym siebie podczas walki. Deidara ma zwyczaj kończenia swoich wypowiedzi mamrotanime/chrząknięciem, zazwyczaj transkrybowanych jako un lub hmm.

7.Orochimaru jest jednym z legendarnej trójki Sanninów, najbardziej z nich utalentowany. Pragnie poznać wszystkie rodzaje jutsu, lecz jest świadomy tego, że musiałby być nieśmiertelny, aby mógł to uczynić. Dlatego wszystkie jego dążenia skupiają się na tym, aby ją zdobyć. Opanował Jutsu Reinkarnacji, rodzaj kinjutsu pozwalający przenieść duszę do innego ciała. Teraz gdy ma już nieśmiertelność potrzebuje przyspieszyć proces opanowania wszystkich technik. Do tego celu chce wykorzystać sharingan, który umożliwia kopiowanie widzianych technik. Niestety klan Uchiha, w którym ta cecha była dziedziczna, został zniszczony przez Itachiego Uchihę. Pierwotnie Orochimaru atakuje go, jednak okazuje się, iż Itachi jest zbyt potężny, aby przejąć jego ciało. Napaść ta jest powodem odłączenia się Orochimaru od Akatsuki, do której dołączył szukając potęgi.

8.Kakuzu jest missing-ninem z Takigakure(Ukryty Wodospad) i partnerem Hidan'a. Jest najdłużej żyjącym bohaterem w serii, żyje od czasów Shodaime - Pierwszego Hokage, z którym jak wspominał walczył(wynk walki nieznany).

9.Hidan jest missing-ninem z nieznanej wioski i drugim nowym członkiem Akatsuki. W przeciwieństwie do innyh członków organizacji, Lider nie jest przez niego szanowany. Jego partnerem jest Kakuzu, pomimo ich oczywistej niechęci do siebie. Kakuzu ma trochę cierpliwości dla jego czasochłonnego stylu walki, rytuałów i przemów. Hidan natomiast nie znosi, gdy Kakuzu walczy wyłącznie dla pieniędzy. Hidan wykazuje pragnienie śmierci, za każdym razem, gdy z kimś walczy otwarcie stwierdza, że ma nadzieje iż ten ktoś będzie w stanie go zabić.

10.Sasori znany jest jako Sasori Czerwonego Piasku (Akasuna no Sasori), jest missing-ninem z Sunagakure(Ukryty Piasek). Sasori opuścił Wioskę Ukrytego Piasku 20 lat przed swoim wprowadzeniem, ale jego przestępcza historia jest nieznana. Retrospekcje zdają się wskazywać, że jego pogrążenie się w ciemności zaczęło sie kiedy zmarli jego rodzice i starał się naśladować życie z nimi zamieniając ich zwłoki w marionetki (pierwsze ludzkie kukły, które kiedykolwiek stworzył). Po upływie pewnego czasu od opuzczeniu wioski Sasori przyłączył się do Akatsuki i został przydzelony do pary z Orochimaru. Po opuszczeniu organizacji przez Orochimaru, Sasori przyłączył się do Deidary, pomimo tego zachował niechęć do swojego poprzedniego partnera.

11.Itachi Uchiha jest missing-ninem z Konohagakure i jest w parze z Kisame. Podczas swojego pobytu w Konoha, dzięki swojemu nieprawdopodobnemu talentowi stał się bardzo zdolnym ninja zyskując zainteresowanie swojej rodziny, klanu Uchiha. Ostatecznie w sekrecie rozpoczął trening pod okiem Uchiha Madary, zamordował swojego najlepszego przyjaciela Shisui Uchiha, aby zyskać Mangekyou Sharingan. Wkrótce potem połączył siły z Madara w masakrze Uchiha, oszczędzając swojego młodszego brata Sasuke. Wiedzą, że ślepota, którą przynosi Mangekyou Sharingan może być uleczona tylko przez zabranie oczu swojemu bratu oszczędził Sasuke, aby kiedyś odebrać mu oczy. Mając nadzeję, że Sasuke zdobędzie do tego czasu własny Mangekyou Sharingan pobudzał młodszego brata do życia w nienawiści do niego i staraniach w pomszczeniu klanu.

Chyba tyle wystarczy.
Pozdrawiam.
Kisame
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.579
Posty: 1
Juz wszystko wyjasniam
1) Ten gościu to Pein i to nie sharingan a rinengan (pozwala na kontrole pieciu zywiołów, dzieki niemu Pein <niby lider akatsuki> zabije Jiraye)
2)Pein to niby Lider Akatsuki ale nie Jest nim Yondaime .. Nie wiem czy wiecie ale Yondaime zyje Pein i Tobi(Tobi lub Obito Uchiha Jest powyzej Peina )Pomogli mu podlozyc cialo i Yondaime bezpiecznie se uciekł do akatsuki (Yondaime czyli Minato Nakadzaki )
3) Ojciec konohamaru nie zyje zginąl w tragedi z kyuubim
3,5)Tobi (obito Ma w sobie cząstke Madary i cząstke ma Sasuke )
4) wykaz akatsuki
Minato(Yondaime)<Lider>
|
Tobi (obito)<Vice>
|
Pein <Vice>
|
//////\\\\\
czlonkowie<Kisame Itd.> :p
Jesli pomoglem nie ma sprawy


Acha i jeszcze jedno klan zabił Orochimaru a nie Itachi Itachi Chronił ale przybył zapózno i nakręcił brata by mieć 4-warty poziom sharingana i do tego by pokonac orochimaru, gdyz orochimaru szukal odpowiedniego ciala a Madara juz dawno nie żył
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Obraz

Teoria, że liderem Akatsuki jest yondaime, była popularna dopóki Pain nie pokazał twarzy. Równie popularną, a głupszą w założeniach teorią, było to, że liderem Aka jest Naruto, który przybył z przyszłości.
Liderem Akatsuki był i jest Uchiha Madara, tak stoi w mandze, kropka. Pain jest tylko frontmanem.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Koleś ... nie wiem czy Ty sobie jaja robisz, czy rzeczywiście nie znasz aż tak mangi, by takie rzeczy wysnuwać.

1) Ten gościu to Pein i to nie sharingan a rinengan (pozwala na kontrole pieciu zywiołów, dzieki niemu Pein <niby lider akatsuki> zabije Jiraye)
Z Rinneganem to się zgadza, aczkolwiek pozwala on na kontrolowanie 6 ciał Peina. Dzięki Rinneganowi ciała mają wspólny wzrok, słuch itp. Rinnegan to 6 inaczej 6 ścieżek Peina. Każde z jego ciał dysponuje innymi możliwościami, np jeden to summoner, drugi jest lalką itp itd.

Kisame napisał(a):
2)Pein to niby Lider Akatsuki ale nie Jest nim Yondaime .. Nie wiem czy wiecie ale Yondaime zyje Pein i Tobi(Tobi lub Obito Uchiha Jest powyzej Peina )Pomogli mu podlozyc cialo i Yondaime bezpiecznie se uciekł do akatsuki (Yondaime czyli Minato Nakadzaki )
Nie Yondaime, tylko Uchiha Madara. Tobi okazuje się być prawdziwym liderem Akatsuki, a w rzeczywistości Uchiha Madarą. Nic nie jest tam wspomniane o Namikaze Minato (nie Nakadzaki, tylko Namikaze ...).


Kisame napisał(a):
3) Ojciec konohamaru nie zyje zginąl w tragedi z kyuubim
O tym nie było wspomniane w mandze, ani bodajże w Databooku.

Acha i jeszcze jedno klan zabił Orochimaru a nie Itachi Itachi Chronił ale przybył zapózno i nakręcił brata by mieć 4-warty poziom sharingana i do tego by pokonac orochimaru, gdyz orochimaru szukal odpowiedniego ciala a Madara juz dawno nie żył
Nie chcę spoilerowac, aczkolwiek nie Orochimaru jest odpowiedzialny za tragedie Uchiha, lecz właśnie Uchiha Itachi, oraz Uchiha Madara. Klan Uchiha planował zrobić zamach stanu i pozbyć się uwczesnych władz kraju Ognia. Na czele rebelii stał ojciec Sasuke i Itachiego. Itachi był podwójnym agentem, szpiegował Uchiha na życzenie rady oraz Sandaime. Kiedy sytuacja wymknęła się z pod kontroli, Itachi wymordował swój klan. Sasuke nie powiedział nigdy prawdy, gdyż ból i rozdarcie jakie czuł sprawiło, że chciał by ktoś mógł zgładzić go i dać ukojenie. Itachi przystał na polecenie Madary, oraz Sarutobiego, lecz jego warunkiem było życie Sasuke, oraz ochrona go przez władze Konohy. Możemy się tego dowiedzieć z opowieści Madary, którą kieruje do Sasuke tuż po walce Sasuke x Itachi.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Matwiej
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.568
Posty: 34
Podsumuwując, bo nie do końca rozumiem:
1.Kto założył Akatsuki?
-Uchicha Madara
-Jeśli on założył Akatsuki to czemu nie jest liderem
2.Kto jest liderem Akatsuki?
-Liderem jest Pain
3.Kto to jest Tobi czy to Madara czy to kto nie wiem?

Odpowiedzcie mi na pytania pls
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Matwiej napisał(a):
1.Kto założył Akatsuki?
-Uchicha Madara
-Jeśli on założył Akatsuki to czemu nie jest liderem
Tobi=Uchiha Madara
i jest on liderem.

2.Kto jest liderem Akatsuki?
-Liderem jest Pain
Bzdura.

Matwiej napisał(a):
3.Kto to jest Tobi czy to Madara czy to kto nie wiem?
Patrz wyżej.

Myślę, że nie ma sensu się tu wypowiadać, jeśli nie czytałeś mangi, chociaż to jedynie sugestia, bo forum jest otwarte dla wszystkich

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Matwiej
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.568
Posty: 34
Jak Tobi może być liderem jak on nie dawno dołączył do Akatsuki

Czytam mange od początku shippuuden do 90 odcinka.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Poczytaj wyjaśnienia Madary po walce Sasuke z Itachim, bo niektórzy czytający ten temat nie chcieliby tego wiedzieć, gdyż mogą być na innym etapie w mandze.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » [Domysły] Lider Akatsuki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook