Forum Dragon Ball Nao

» Sny

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Tak, sny... Temat ten założyłem z bardzo egoistycznego powodu: ja praktycznie nie śnię. Ostatni raz noc nie była dla mnie tylko utratą świadomości i regeneracją sił jakieś trzy lata temu. Zastanawia mnie, jaka jest istota snu, dlatego proszę Was o opisanie co ciekawszych swoich, ze szczególnym uwzględnieniem tych najdziwniejszych.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mnie się również rzadko cokowlwiek śni. Tzn, źle wróć. Sni nam się co nocy coś, co udowodniono, ale niewiele albo nic z tego nie pamiętamy.
Z reguły jeżeli już coś mi się śni, to ma to związek z tym o czym myśle przed samym zaśnięciem.
Snu żadnego mojego nie przytoczę bo nie pamiętam
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tak, tak, miewam kilka snów w miesiącu, ale większość jest dziwna, krótka i szybko je zapominam. Czasem zdarzają się ciekawsze. Mój ostatni sen ?? Oto i on:
Moja babcia z USA zostawiła u nas przed blokiem jakiś czarny wóz sportowy (nawet nie wiem jaki, ale wyglądał cool ). Oczywiście 'porzyczyłem' go sobie i śmigałem po mieście, był pościg policji i inne bzdety. Ogólnie: zajefajny sen !!
Miałem też inne, jeden nawet Łasiczce opowiedziałem (też był fajny )

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Tamten sen trzy lata temu to była kolejna część legendarnego cyklu cRPG pt. 'Might and Magic'. Seria bardzo ostatnimi czasy (zwłaszcza od wydania 'dziewiątki') podupadła, a ja bardzo (BARDZO) ją lubię, głównie ze względu na fabułę i przyjazny, nieskomplikowany interfejs, więc życzę jej jak najlepiej (i jej twórcy - Mistrzowi Jonowi van Caneghemowi).

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ja mam , jak juz mam, sny bardzo dziwne, albo to jest dejavu, co pozniej sie sprawdza, albo koszmar, ktoś ginie, ktoś bliski.. no jest "dziwnie" unormowany, lub snie o czymś zajebistym, ibiza, jakas duza impreza, full znajomych z wyzsyzch sfer ogolnie pochlastane

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
sny....hmmm...rzadko pamietam co mi sie sni. Ale jak mi sie zni to jest to zwiazane z tym co robilem przez caly dzien, z tym co mam robic na zajutrz i o tym mysle juz z tym co ogladalem w TV. Otatnio naogladalem sie niedzwiedzi i snilo mi sie ze gni mnie jakis skurczybyk zmutowany niedzwiedz na 2-och lapach po moim zadupiu wieklim a ja uciekam. Czesto mam sny rowniez z rekinami, w koncu sie nimi interesuje. Ale kazdy taki sen z tym czego sie boje i podziwiam (rekiny) oswaja mnie z tym i przygotowywuje na ewentualne spotkanie:P. Z takich moich prywatnytch marzen to jest spotkanie jednego bydlaka na wolnosci.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Kamil kiedyś napisał(a):
Miałem też inne, jeden nawet Łasiczce opowiedziałem (też był fajny )
Hmm... Ryzykant z Ciebie. Opowiadać kobiecie sen z nią w roli głównej...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Hmm... Ryzykant z Ciebie. Opowiadać kobiecie sen z nią w roli głównej...
Czemu ryzykant? chyba mysle ze dobrze ze powiedzial, skoro o nią walczy to grunt zeby być szczerym nawet jesli chodzi o sny A ma do niej Zaufanie wiec nie widze powodu dla którego ma sie czegoś obawiać..

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Jakby ktoś się nie połapał, to był żart. Tak naprawdę zgadzam się z Majinem. Bardzo cenię u ludzi szczerość.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Jakby ktoś się nie połapał, to był żart. Tak naprawdę zgadzam się z Majinem. Bardzo cenię u ludzi szczerość.

Niektórych szczerość zabija, zwiazki sie rozpadają, wojny itd szkoda gadać

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Problem w szczerości jest taki, że często graniczy ona z chamstwem. Z tymże dla kogoś kto ma nieco taktu i subtelności wyczucie tej granicy nie powinno być trudne.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ano tak, ale to przewaznie juz jest chamska beszczelnosc i czasem ktos po prostu [ ort! ] to specjalnie mówi, lub sie "zagalopuje"

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Zazwyczaj snia mi sie rzeczy ktore kiedys w przyszlosci zrobie i potem odczuwam takie male de ża wi (nie wiem jak to sie pisze XD). Albo tez rzeczy ktore bardzo chcialabym zrobic i intensywnie nad tym mysle. Ostatnio snil mi sie koniec swiata ...
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Dejavu się pisze, zdaje się...
Koniec świata to niech ci się nie śni, bo po co, wywołasz jeszcze i co zrobię sama bez Samochodzika...? A co do snów to owszem też mi się często śni to o czym myśle intensywnie.

Chamska bezczelność Majin to to czego nieznoszę, o czym dobrze wiesz (futrzak bulwers najlepszy przykład x] ). W sumie wielu takich ludzi szwęda się po świecie
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Miałem dziś sen. I to dość interesujący. Dwuczęściowy.

Pierwsza była esencją horroru science-fantasy, i to w najlepszym gatunku. Niby miałem towarzysza (nie potrafię go opisać), ale gdy coś paskudnego spadało mi na głowę okazywało się, że on komunikuje się ze mną tylko przez radio. Jak to we śnie.

Druga to po prostu moja sesja RPG. Naturalnie z punktu widzenia Xana. Widziałem wszystko, począwszy od Fortecy Żalu i krypty wampira, a skończywszy na mrocznym więzieniu i zdychających na polu bitwy xillach. Muszę przyznać, że było to całkiem interesujące i realistyczne (gdy się obudziłem, byłem bardzo zdziwiony, że paraliż mi minął ). Jest to kolejny dowód, że chyba za bardzo się w to angażuję...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Też bym chciała taki sen, szczególnie jesli był wyjątkowo realistyczny... Ale mnie się nic nie śni ostatnio Ciekawe w sumie dlazcego...?
W każdym razie chyba faktycznie się za bardzo angażujesz, skoro nawet w nocy ci postać Xana nie daje spokoju XD
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
(futrzak bulwers najlepszy przykład x] )
Kopirajty!!!

+++++++++++++++++++
Ehe... mi sie czesto sni jedna taka pani.... dość fajne to sa sny o których wam nie opowiem, ale nie macie sie co napalać, sexu w nich nie bylo prawie

END
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
To ja ci zazdroszcze bo mi sie śnią same bzdury. na. dzisiaj śnilo mi się że w kawiarni byl tlok a na dla mnie czekal komputer i każdy bal się do niego podejść. Bezsens prawda

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
To ja ci zazdroszcze bo mi sie śnią same bzdury. na. dzisiaj śnilo mi się że w kawiarni byl tlok a na dla mnie czekal komputer i każdy bal się do niego podejść. Bezsens prawda
ja siedze przed kompem jakies 20h dziennie, i jeszcze ani razu mi sie nie snił komputer

END
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Widzisz bo mi często. Ale nie długo będe miał i nie będe musiał siedzieć w kawiarni i czekać jak dureń bo wiesz jak musze cuś zrobić to... i jeszcze te kompy szwankują. Tragedia. I życze ci snów o najlepszym [ ort! ] kompie.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Sny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook