Forum Dragon Ball Nao

» Broli po dobrej stronie

Strony: 1, 2  
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Cześć
Jak myślicie czy jeszcze przed przemieniem sie Brolliego w SSJ (po przemieniu się był bezmyślny i tylko by niszczył) dało by się go
skłonić na dobrą strone i żeby walczył po dobrej stronie. Może z czasem jego nienawiść do Goku by ustąpiła i zaczołby nad sobą panować.Odpisujcie czekam na odpowiedzi.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
niemożliwe to by to by było bo Brolly na widok Songa denerwował sie

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Mozna bylo by wezwac Shenlonga i poprosic go aby uczynil Brolliego dobrym, albo zeby wymazal mu z pamieci uraz do Goku...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Daniel333 napisał(a):
Jak myślicie czy jeszcze przed przemieniem sie Brolliego w SSJ (po przemieniu się był bezmyślny i tylko by niszczył) dało by się go
skłonić na dobrą strone i żeby walczył po dobrej stronie.
Nie. Po za tym, to jest kinowka, więc wg mnie nie ma co gdybać.

Daniel333 napisał(a):
Może z czasem jego nienawiść do Goku by ustąpiła i zaczołby nad sobą panować
Jak ktoś jest psychiczny, to taki pozostaje.

Mozna bylo by wezwac Shenlonga i poprosic go aby uczynil Brolliego dobrym, albo zeby wymazal mu z pamieci uraz do Goku...
...

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Może Shen-ron zdziałałby coś, ale nie wiem czy leczył urazy psychiczne .
Zresztą nawet gdyby, to Brolly raczej nie dołązyłby do teamu Z. Wolał by zapewne robić wszystko na własną ręke, a gdyby dołączył do nich, to zacikukał by go Buu

Obraz
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
n9e moim zdaniem broli nie moze byc dobry bo bylo by co ogladac poza tym brolii zywi taka nienawisc do goku ze raczej by nie ustapila

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ale przeciez Shenlong moze zrobic praktycznie wszystko, oprocz zniszczenia kgos kto jest silniejszy od Wszechmogacego (tak mi sie wydaje, pewnie cos poknocilem), ale jezeli Brolli stal sie dobry to na pewno [ ort! ] nie bylby aniolkiem jak Goku, pewnie posiadalby charakter podobny do Vegety...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
No właśnie. Dzięki temu jak Brolli by przeszedł na dobrą strone o wiele ciekawszy mógłby [ ort! ] być Dragon Ball. Historia Mogła by się potoczyć inaczej.
Buu mógłby [ ort! ] zostać pokonany jako 1 postać i Songoku by nie osiągnołby SSJ3. Zresztą ciekawe jak Brolli by wyglądał w SSJ3
cotlet
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.058
Posty: 15
Wg mnie to idiotyczny temat. Gdyby takie rzeczy [ ort! ] były możliwe to czemu Z Team nie poprosił Shenlonga np o sprawienie żeby Boo był dobry ??

http://www.otwieramy.pl/?p=65962
kilknij żeby chociaż zobaczyć co to jest
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
hehe bo Buu juz sie stal dobry gdy pokonali Kid Buu

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Songo SSJ 4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 6.074
Posty: 5
Skąd: Luków
Moim zdaniem to nie możliwe Broli to wielki zły mięsniak który nie nawidzi Goku a przecież [ ort! ] wszyscy wiemy że Goku Jest dobry
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Jak dla mnie to też niemożliwe , cociarz nie wiem do końca czemu ;p poza tym głupio by wyglądało by taka facjata była po stronie dobra...on mi na super bohatera nie wygląda...raczej na szwarc charaktera...;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Nie zgadzam się z twoją wypowiedzią.
Brolly mógłby należeć do klanu Son Goku.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Daniel333 napisał(a):
Brolly mógłby należeć do klanu Son Goku.
A mógłbyś wyjaśnić jak mogłyby wyglądać ich rodowe koneksje?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.050
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Brolly to siłacz ale psychicznie to jest bardzo słaby (w sumie trochę i tak przesadzacie bo on taki głupi się robi jak widzi Son-Goku) i gdy zobaczy Songo to wpadnie w szał. Założmy, że jednak jest dobry. W trakcie walki pewnie zniszczył by 1/2 planety na której walczy bo znamy jego moc, furię a poza tym [ ort! ] ciągnął by walkę do zabawy. Na stronie dobra i tak by przeskadzał bo przez głupotę absorbował by go Buu i wtedy to nawet Vegetto by miał problemy.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
nie wiem [ ort! ].
Aleprzecież jak by się przyłączył sie do klanu na pewno [ ort! ] by ich bardzo wzmocnił i możez czasem polubiłby planete Ziemie i w czasie walk nie niszczył by jej bezmyślnie. Ja myśle jednak że Brolly niebył aż taki głupi i po prostu [ ort! ] on tylko bardzo lubił się bić.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Patryk SSJ napisał(a):
Brolly na widok Songa denerwował sie
Vegeta tez

Daniel333 napisał(a):
przyłączył sie do klanu
To nie Naruto
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Daniel333 napisał(a):
Aleprzecież jak by się przyłączył sie do klanu na pewno [ ort! ] by ich bardzo wzmocnił i możez czasem polubiłby planete Ziemie i w czasie walk nie niszczył by jej bezmyślnie. Ja myśle jednak że Brolly niebył aż taki głupi i po prostu [ ort! ] on tylko bardzo lubił się bić.
Nie uważasz, że 3 potężnych wojowników to już zbyt dużo, a jeszcze do tego z pewnością jego potężne dzieci? Dobre jest tak jak jest. Pomijając fakt, że Brolly to postać z kinówek, nie widzę żadnej możliwości jego dołączenia do Z teamu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.039
Posty: 22
Brooly jak widział Goku Wpadał w szał i wszystko niszczył jak by zrobił coś dobrego to by był cód świata

MAM PROBLEM Z " Devil May Cry 3 " kto może pomóc pisać na GG:10824006
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Po pierwsze nie ma mowy o dołączenie gdziekolwiek przez Broliego, nawet gdyby wymazano mu z pamięci obraz Goku. To rasa Saiya-jinów, dumnych wojowników. Po za tym Broly był legendarnym przedstawicielem tej rasy, więc siła go rozpierała. Po za tym specyfika tej rasy jest taka, że ruszają rękoma, a nie głową(w większości). Z resztą spójrzcie na Broliego, mięsień na mięśniu, a jego styl wypowiedzi? Ledwo potrafił parę słów sklecić. Jego iloraz inteligencji daleko nie sięgał.
Po drugie Saiya-jinowie to rasa wojowników i od początków wpajanie jest im podbijanie. Kieruje nimi instynkt przetrwania i dominacji, a nie próba znalezienia sobie przyjaciół...
Po trzecie jestem niemal pewny, że Broly nie byłby w stanie przełamać się i stanąć po jakiejkolwiek stronie. W sumie nie uważam, że Broly był złym charakterem, bo raczej nie przemawiała nim chęć opanowania świata czy coś takiego, szukał tylko i wyłącznie zemsty. A jego czyny to po prostu geny i przeznaczenie.

Tyle ode mnie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Broli po dobrej stronie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook