Forum Dragon Ball Nao

» Max Payne 2

Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
A więc jak w temacie co sądzicie o tej grze?(ale mówie tylko o 2-giej części bo w pierwszą nie grałem)No więc grafika świetna jak na tamte czasy chociaż teraz też jest dobra.W ogóle system bullet time(cudo ).reakcja ciał przeciwników na strzały.Ogólnie jak dla mnie gra bardzo dobra tylko że krótka i troche prosta,polecam
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Max Payne2 jest swietna ale co do stopnia trudnosci jedynka jest trudniejsza i zakonczenie jest podobne ale ogolnie spox

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
dla mnie to by;a super gra choc juz ja przeszlam kilka razy to warto naprwade zagrac, grafika niczego sobie, fabula fajna...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Goku Ssj3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku Ssj3
Dni na forum: 6.541
Posty: 23
max payen jest fajny bo fajnie sie rzuca i ta babcia z shodganem ona jest fajna oczywiście jom zabiłem
Tisbe
Ziemianin
Ziemianin
Tisbe
Wiek: 43
Dni na forum: 6.539
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Noo... grałem we wszystkie częsci Max Payne'a, wszystkie przeszedłem, ale lepsze wrażenie zrobiła na mnie częsć pierwsza. Jest trudniejsza (co bardzo lubię ;P) i lepsza fabuła. Zdecydowanie jedynka.
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Co do stopnia trudności to zgadzam sie z poprzednikami.MP2 jest dużo łatwiejsza od 1 szkoda bo wole nad czymś sie pomęczyća nie że lece,lece i rozwalam z łatwością.Chociaż Mp2 chwilami też było trudne
PZDR

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dobra gra, ale osobiscie wole pierwsza czesc gry. MP to seria typowych gier akcji, ktorymi bohaterami sa zwykli ludzie (w tym wypadku policjant), ktorymi mozemy rozpracowac szajke np. gangu narkotykowego (valkirii w pierwszej czesci). W druga czesc odslony gralem krotko. Wyszedlem tylko ze szpitala i to wszystko Mimo to mysle, ze jest bardzo dobra.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.055
Posty: 29
Skąd: Polska
Gra BARDZO dobra.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
coz max payne bardzso mnie wciagną
wspaniala grafika , ciekawy klimat , wiele broni i emocje
wiele razy to przechodzilem i za kazdym razem mnie wciagalo
PS: jezeli nie grales w 1 to naprawde zagraj jest tak samo dobra a nawet lepsza niz 2 POZDRO

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
gryps
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 6.069
Posty: 3
przeszlem calego max payna 1 i 2 1 byla dużo [ ort! ] trudniejsza [ ort! ] ale 2 lepsza
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Bardzo dobry tytuł. W jedynke nie gralem, choc do dzisiaj jest to moje marzenie ;)Whatever. Co do samej fabuły, może i nie powala na kolana, ale jest spójna i posiada wyraźne rysy sensacji. Przeciwnicy niczego sobie, rzecz jasna nie możemy tutaj szukać jakichś potworów ofc. Jeśli chodzi o AI przeciwników, to faktem jest że raczej nie ukończyli podstawówki, jednakże przedszkole mają w paluszku Giwery są jak najbardziej "normalne", oddają normalne strzały, i ranią przeciwników tak, jak prawdziwe. Jedynym zarzutem jest to, że przy odpowiednio mocnym strzale chłop niekiedy wręcz odlatuje w tył, rzecz jasna to ściema, normalnie taka rzecz nie jest możliwa, ale rozpatrując tak świetny tytuł bez słowa opuszczamy to szufladkując jako "smaczek" Kolejny, największy smaczek to z pewnością wspomniany przez autora tematu efekt "bullet time", bardzo płynny i odpowiednio elastyczny. Co do grafiki, nie poraża, ale wciąż jest świetna. Masa szczegółów i detali, realny system fizyczny, możliwości strzelania do gaśnic, swobodna interakcja z otoczeniem itp. Same komiksowe przerywniki między misjami to ciekawy i nadzwyczaj oryginalny element którą tworzy główna, raczej ponura oprawke dla tytułu. Do tego klimatyczna muzyka i realistycznie oddane dźwięki . . .

Jak dla mnie : 8/10

Dattebayo!
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Bardzo fajna gierka, która nawiązuje w widoczny sposób do czarnego kryminału, typowy klimat noir, ciągłe pada, jest mroczno, pesymistycznie, a główny bohater, to cyniczny zmęczony życiem skurkowaniec, trochę na wzór Marlowa, z twórczość Chandlera, moja ocena podobnie jak kolegi Calibry 8/10

Ps nie rozpisywałem sie na temat dźwięku, grafiki, itp, z racji tego, że zrobił to za mnie pan Calibra, dzięki stary

Pozdrawiam^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Max Payne 2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook