Forum Dragon Ball Nao

» Sny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
W snach moga się przynajmniej sełnić marzenia:) Ale mi to się snią tylko koszmary.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
to Ci powiem jedno, nie fajne masz marzenia

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Mi się ostatnio śniła moja własna śmierć. Cóż, do marzeń zaliczyć ją trudno, ale tak właściwie to nie miałbym nic przeciwko.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Znowu mi posta wcieło. Co się dzieje. Raz są a raz nie. Powoli mnie to denerwuje

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Upominam cie poraz pierwszy. Nie pisz posta pod postem bo przez to znikaja. Ehh tłumaczyc kobietą

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Męski szowinista napisał(a):
Ehh tłumaczyc kobietą
Ekhm masz cos do kobiet? Potrafimy racjonalnie myslec w kazdej sytuacji a nie w wyjatkowych momentach przeblysku, nie tak jak mezczyzni Ktorzy mysla o jednym przede wszystkim XD
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
tak w kazdej sytuacji ale nie o tym co trzeba, w wiekszosc przypadkach mezczyzni musza myslec za kobiety, bo one w biznesie doprowadzily by ich do ruiny

troche zbocze z tematu i osmiele sie zapytac dlaczego dziewczyny zawsze chodza do ubikacji parami?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Do ruiny!? Człowieku zastanów się co mówisz. Nie wszystkie kobiety sa takie same. Może i jakaś blond barbie by doprowadziła do ruiny ale tutaj obecne kobiety na pewno nie. A moze sie mylę. Nie wiem ja już powiedziałam swoje.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Scyller nie chcialbys wiedziec . Tak szczerze mowiac to w grupie razniej, a dziewczyny zawsze czuja do siebie silna wiez, wieksza niz faceci do siebie i lubia chodzic wszedzie w towarzystwie nawet do lazienki .

PS Nie ma nic gorszego jak idziesz w szkole z kumpela do lazienki i czekasz na nia pol godziny bo musi zdjac te wszystkie swoje pasy cnoty XD

PPS Tara miej swiadomosc ze na tym forum sa same normalne kobitki . Mowie to pomimo roznych schizow Łasiczki XD
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
To dobrze. Miałam więć rację. nie byłam tylko tego pewna bo jestem tutaj dopiero od dwóch dni. Ale dzięki, że mi powiedziałaś.No to na razie. dojdę do 60 i robię przerwę

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Renault napisał(a):
Potrafimy racjonalnie myslec w kazdej sytuacji a nie w wyjatkowych momentach przeblysku, nie tak jak mezczyzni
Ehe... Najwięcej to myślała Ewa, jak zrywała owoc z Drzewa Poznania Dobra i Zła ... A tak poza tym, to mężczyźni lepiej się sprawdzają tam, gdzie potrzeba umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Dowiedziono tego naukowo, więc nie ma po co się obrażać. Ani tym bardziej kontrargumentować .

Renault dalej napisał(a):
Ktorzy mysla o jednym przede wszystkim XD
Jeśli myślisz, że wszyscy tacy są, to się grubo mylisz. Zresztą znam dość sporo 'niewyżytych' kobiet, więc nie dotyczy to tylko jednej płci.

Scyller napisał(a):
dlaczego dziewczyny zawsze chodza do ubikacji parami?
Parami? U mnie w szkole to chodzą przynajmniej trójkami . Najśmieszniejsze zaś jest to, że faceci też zaczęli robić takie grupowe wypady do WC . Nie chcę nawet myśleć, co oni tam robią...

Renault jeszcze dalej napisał(a):
Tak szczerze mowiac to w grupie razniej, a dziewczyny zawsze czuja do siebie silna wiez, wieksza niz faceci do siebie i lubia chodzic wszedzie w towarzystwie nawet do lazienki .
Mam nadzieję, że ograniczy się to do łazienek. Bo strach myśleć, co będzie, gdy kobiety zaczną zapraszać koleżanki do sypialni w roli obserwatorów .

Renault tak się rozpisał, że napisał(a):
Nie ma nic gorszego jak idziesz w szkole z kumpela do lazienki i czekasz na nia pol godziny bo musi zdjac te wszystkie swoje pasy cnoty XD
A ja byłem świadkiem, jak podczas lekcji do jednej toalety wchodzili chłopak i dziewczyna. Ciekawe, po co ?

Renault na koniec napisał(a):
Mowie to pomimo roznych schizow Łasiczki XD
Oj... Ja się już zmywam... Bo jak Kamzo tu wpadnie, to "żywy stąd nie wyjdzie nikt"...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ja sie tam Kamza nie boje Gorzej z Łasiczka, bo jak ONA tu wpadnie to znow bedzie ostrzyc pazurki i drzec mi tapicerke!!!
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no to lepiej zebys miala autocasko bo lasic dobierze ci sie do siedzenia

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Mowie to pomimo roznych schizow Łasiczki XD
Jasne. przywalił kociol grankowi.

zawsze czuja do siebie silna wiez, wieksza niz faceci do siebie i lubia chodzic wszedzie w towarzystwie nawet do lazienki Smile.
do łóżka też ? a mówiłas ze nie lubisz trójkątów

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no moze trojkatow nie lubi, no moze wyznaje zasade po co komu facet w lozku

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ja wyznaje zasadę po co w ogóle facet Pewnie zaraz pomyślicie, że jestem tym kim nie jestem ale tak nie jest . A do tematu snów. Miałam bardzo dziwny. Zaczęło się od tego, ze przysniła mi się stara szkoła a potem lot balonem. Szczegółw nie bedę mówiła bo to było zbyt chaotyczne.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
kurde...nastepna feministka, co za narod, dlaczego wsod facetow nie ma feministow i dlaczego nie spotkalem sie z czyms takim "nie potrzebuje kobiety" ? Bo nie ma takiej opcji, a baby? "po co komu facet" i to jeszcze w lozku

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Oj Tara jeszcze ci chlopa zabraknie ;]. A wtedy bedziesz kwiczec o jakiegos bo w twoim otoczeniu wszyscy beda zrazeni do ciebie, jakoz udawalas feministke w wieku 15 lat <hahaha>
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
[offtop]

Majin do Megane napisał(a):
do łóżka też ? a mówiłas ze nie lubisz trójkątów
Popatrz, popatrz... A mi kiedyś powiedziała, że im więcej i różnorodniej, tym weselej...

Scyller napisał(a):
dlaczego wsod facetow nie ma feministow i dlaczego nie spotkalem sie z czyms takim "nie potrzebuje kobiety" ?
Tak to chyba tylko geje twierdzą... Po prostu czy tego chcemy, czy nie, faceci mają większe... hmm... 'potrzeby' (wiadomo jakie) i na pewno woleliby kobiety zniewolić, niż całkowicie wyeliminować. Poza tym wydaje mi się, że czują większą odrazę do gejów, niż kobiety do lesbijek.

[/offtop]


Wracając do tematu, miałem dzisiaj bardzo ciekawy sen. Krzyżówka Gwiezdnych Wojen z Japonią feudalną i futurystyczną . Czyli supernowoczesna technologia połączona z istnieniem kasty samurajów, walczących mieczami świetlnymi. Czego to ludzie (?) nie wymyślą...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Xan napisał(a):
Popatrz, popatrz... A mi kiedyś powiedziała, że im więcej i różnorodniej, tym weselej...
Nie pamietam zebym ci kiedykolwiek tak pisala XD... Zaraz wyjde na kobietke lekkich obyczajow
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Sny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook