Forum Dragon Ball Nao

» Podróże Trunksa w czasie: problem

Strony:   1, 2
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
JAk wam wiadomo Trunks ostrzegł Goku przed jego chorobą. Powiedział także o Cyborgach i wrócił do swoich czasów. Ale jakim cudem wrócił do swojej rzeczywistości, a nie do tej w kórej Goku przeżył i pokonał jeszcze Buu?? przecież [ ort! ] powstało w tenczas kilka przyszłości, kilka wymiarów. Jakim cudem swobodnie się między nimi poruszał?? przecież [ ort! ] po tym jak pokonali Cella powinien znaleść się w przyszłości Mistic Gohana i Goku ssj3.
Z problemem podroży w czasie oraz istnienia alternatywnej przyszłości zmierzyłem się jakiś czas temu. Efekty tych zmagań można znaleźć tutaj.
Zdaje sobie sprawę, żeprzytaczany tekst nie wyjaśnia wszystkich nurtujących kwesti, ale te najważniejsze chyba stawia w jaśniejszym świetle.


mysle, ze autor sam sie nie zaglebial w ten temat : D
A ja jestem pzrekonany o tym, że p. Toruyama doskonale zdawał sobie sprawę z tego, jak wielkie zamieszanie wśród fanów wywołać mogą podróże w czasie i jak duży problem ich interpretacji przed nimi stanie. Tym bardziej, że watek podróży w czasie pojawia się w tym samym momencie, gdy obalony zostaje pierwotny zamysł istnienia jednego SSJ.
Podróż w czasie Trunksa wyznacza serii zupełnie nowy kierunek i stanowi jedno z najistotniejszych wydarzeń całego DB.
Mówiąc inaczej- gdyby Trunks z przyszłości nie cofnął sie w czasie, DBZ miałby zupełnie inny charakter.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.051
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Jak dla mnie to proste. Bardziej mnie martwi jedna rzecz. Co się stało z Trunksem gdy pojawił się Buu? Trunks na pomoc nikogo ze swoich czasów nie liczył bo już nikogo nie było. Gdyby miał potomka nie osiągnąłby on SSJ bo by miał za mało krwi sajanów. F. Trunks za to niczego groźnego się nie spodziewał, więc jego moc mogła wynosic góra SSJ2 a to nic w porównaniu z Buu. Dlaczego nie ,,poleciał'' w swej maszynie do Team Z? Może zabito go za nim to zrobił? Nie przekonuje mnie to. Może został Majinem (i dzięki uwolnionej energii uwolnił Buu )? Wątpie...
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.118
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Najprawdopodobniej zginal...Nie mial najmniejszych szans nawet z Dabura a co dopiero z Buu...xD. Byc moze nie zdawal sobie z potegi Buu i zostal zabity jedym ciosem...Roznie moglo byc ;d;d

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.099
Posty: 25
A może po prostu cyborgi w jakiś sposób zniszczyły tą kulę, w której przebywał Buu ?

Dragon Ball.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jak mogły zniszczyć?!!!! Przecież Buu w ogóle się z niej nie wydostał bo nie było takiego osobnika który by swoją mocą ożywił i wyciągnął go z kuli i ti tkwi pies pogrzebany całego tematu co się stało pózniej...

Dai Kaiosama: No to chyba tę kwestię wyjaśniliśmy, tak?
Jeśli ktoś ma inne pomysły, zapraszam do tematu Alternatywy.
pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Podróże Trunksa w czasie: problem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook