Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony Sensei

Strony:   1, 2
LoVelek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.999
Posty: 5
wiadomo.. Kakashi, poważny, ale przy tym czasami śmieszny i głupkowaty, ma fajne wymówki, jest bardzo silny, lubi to co każdy facet - kobiety

fajni są także nasi miszczowie śmiechów - Maito Gai i/przede wszystkim Jiraiya
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
LoVelek napisał(a):
lubi to co każdy facet - kobiety
Khm, khm...

Jak bym miał rozpatrywać nauczycieli pod tym względem, również zdecydowałbym się na Orochimaru. Ma facet gust :p

Pozdrawiam.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Zboczony pustelnik. Facet wiedział co dobre i naprawdę potrafi walczyć, co właśnie udowadnia. Ponadto umie uczyć, wyszkolił Minato, Nagato, Konan, Yahiko [co prawda go nie widzimy, chociaż być może to Juugo], plus podszkolenie Naruto.
Dase-sama Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dase-sama
Wiek: 28
Dni na forum: 6.047
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Kakashi, za tajemniczość (chodzi o twarz xD) i Maito Gai za siłę i niesamowity talent do Taijutsu
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.013
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Kakashi !!! Sharingan rządzi xD

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hmm, po obejrzeniu sporej ilości odcinków Naruto trochę się zmieniło
Po 1 podobał mi się Sarutobi za wymyślenie treningu z dzwonkami,
po za tym był dobry dla swoich uczniów(mam na myśli Orochimaru, Tsunade i Jirayii), może głupio postąpił gdy dał uciec Orochimaru, ale za drugim razem stanął do walki i oddał życie za swoją wioskę, która tak ukochał, z resztą wiele razy wspierał na duchu innych ninja np. Anko, Iruke itp. No i posiadanie Enmy, to jest to.

Po 2 jak wcześniej uważałem, Kakashi tzw. The Copy Ninja jest to jeden z lepszych ninja, nie raz to udowodnił. Potrafi uczyć, a chidori, którego nauczył Sasuke jest całkiem fajne. Posiadanie sharingana to jedna z jego zalet. Z resztą rozbawił mnie odcinek Naruto, gdy jego uczniowie(Sasuke, Naruto i Sakura) próbowali się dowiedzieć co kryje się za maską Kakashiego(druga maska xD), zdecydowanie zabawna postać, taki lekkoduch.

Po 3 będzie zdecydowanie najciekawszy dla mnie sensei czyli Ero-Sennin vel Jirayia xD Bardzo podobny do Naruto, napalony staruszek, ale zarazem geniusz(w końcu 1 z 3 Legendarnych Saninów), jego technika Rasengan jest powalająca i na prawdę godna uwagi. Ma trochę dziwny humor i głupkowato się śmieje, ale jest całkiem ciekawy.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.979
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
W stosunku do tematu mam dwóch faworytów :

Jiraya ( Ero-sennin) - za humorystyczne podejście , był dobrym nauczycielem , nauczył Naruto Rasengana i Kyuchinose no Jutsu , dzięki niemu Naruto nauczył się samodzielności , jest jednym z Saninów no i oczywiście za to " Ero "

Hatake Kakashi - jest jednym z najlepszych ninjów z wioski , miał trudne dzieciństwo , ale to go nie załamało , jego zalętą jest Sharingan , który pozyskał od najlepszego przyjaciela , bardzo podobają mi się jego walki oraz sposób bycia.

Obraz
Vegeta ssj4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Vegeta ssj4
Wiek: 26
Dni na forum: 5.942
Posty: 17
Skąd: Tam gdzie cie niema
Moi ulubieni sensej to:
-Kakashi i Gaj
Kakashi za to ze jest wielkim wojownikiem i nieraz jest smieszny, a Gaj mnie rozbraja kiedy Kakashi go nieslucha inauka,osmiu boskich bram

Vegeta
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.134
Posty: 222
Skąd: Leszno
mam dwoch ulubinych sensei

Maito Gai
Hatake Kakashi

gaia za jego niesamowity charakter i teksty oraz podejscie do ucznow (i jego treningi )

kakashiego za jego wyluzowanie i powalajace dialogi i zachowanie... mial tez extra techniki i byl wszechstronnym ninja

POZDRO

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zdecydowanie Kakashi. Za co?
1. Styl walki - zawsze na luzie, a do tego efektownie - przykładem niech będzie walka z Zabuzą, gdzie nie szczędził krwi
2. Wymówki - "Zgubiłem się na drodze życia..." xD
3. Doprowadzanie Gai'a do białej gorączki.
4. Fachowe podejście do każdej misji/treningu.
5. And last, but not least - oddanie/chęć obrony towarzyszy za wszelką cenę.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Orochimaru.

Jeden z trzech legendarnych sanninów, całkiem nieźle radzący sobie przy pomocy samych nóg i języka z dwoma pozostałymi naraz. Co ważniejsze, ma znakomity gust w doborze uczniów i potrafi wyszkolić ich na naprawdę potężnych ninja, choć nie bez pomocy przeklętych pieczęci. Twórca wielu wyjątkowych technik, w tym przede wszystkim Fushi Tensei. Czegóż chcieć więcej?
Indeed.
Poza tym ma facet styl.
Uczniów i uczennic. Nie zapominajmy o Anko.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mój ulubiony to Jiraiya śmiać z niego można całymi dniami i przypomina trochę Kamesanina z DB.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Ulubiony Sensei
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook