Forum Dragon Ball Nao

» [Saga] Najlepsza saga

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Ripper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.046
Posty: 19
Hmm.. mój pierwszy post ^^ Powiem tak - zgadzam się z większością przedmówców że DB GT to lipton (ssj4 w ogóle [ ort! ] nie wygląda jak następny stopień ewolucji ssj i kreska moim zdaniem taka... inna) Co do ulubionej sagi - Freeza i Buu. Dlaczego? Osiągnięce przez Goku SSJ we Freeza saga, SSJ2 i SSJ3 w Buu saga oraz Vegetto Ale sie podniecałem nim omg xD

Problem z Earth Special Forces ? Pisz - gg 7363487 - chętnie pomogę
Capoeira meu amor !
FanBrolly15 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
FanBrolly15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.068
Posty: 11
Skąd: from HELL!!!
Najlepsza saga?? zdecydowanie była to Buu saga najwięcej tam się działo np. nowe fuzje Son goten + Trunks= Gotenks
Son goku + Vegeta + kolczyki potara = Vego i jeszcze gohan osiągnął poziom mystic który był ponoć potężniejszy niż SSJ3, a no i Buu im dalej u niego z przemianą tym był silniejszy to w tej sadze było najlepsze moim zdaniem
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Dla mnie wszystko co jest związane z DB jest BOMBA. Chociaż saga GT nie przypadła mi do gustu. A najfajnieejsza zdecydowanie była saga buu.
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.040
Posty: 22
Mi sie wszystkie sagi tak samo podobały

MAM PROBLEM Z " Devil May Cry 3 " kto może pomóc pisać na GG:10824006
GotenksSSJ3
Ziemianin
Ziemianin
GotenksSSJ3
Dni na forum: 6.039
Ostrzeżenia: 1
Posty: 14
Dla mnie najlepsza była Buu saga i Shenron saga (ta z siedmioma smokami)
FanBrolly15 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
FanBrolly15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.068
Posty: 11
Skąd: from HELL!!!
GotenksSSJ3 napisał(a):
Dla mnie najlepsza była Buu saga i Shenron saga (ta z siedmioma smokami)

Buu saga była najlepsza ok ale akurat Shenron saga była słaba nie było tam w ogóle ciekawej walki tylko gadanie:/ już lepsza była
Bebi saga.To moje zdanie
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Moja ulubina saga to Cell Game Saga lub Buu Saga. Cell Game Saga za wiele ciekawych walk , za SSJ2 oraz za wciągającom fabułę. Buu Saga za Fat Buu , Gotrunksa , Vegetto , wyjechane formy Buu i oczywiście SSJ3 .

Także uważam , że Dragon Ball GT to kicha , ale jeśli miałbym już wybierać to Shenron Saga.

Obraz
daw51 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
daw51
Wiek: 30
Dni na forum: 6.026
Posty: 6
Skąd: Swarzędz
Moim zdaniem buu saga i saiyan saga. Buu saga ponieważ najdłuższa i najbardziej wciągająca. W saiyan saga najwięcej się dowiadujemy do son Goku i oczywiście poznajemy Vegete.
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Hmmm...Android Saga. I ew. Saga Bubu.
Były najciekawsze i najbardziej wciągające.

Obraz
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 116
Dni na forum: 5.935
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
bebi saga najfajniejsza jak goku osiagnal ssj4 albo bebi golden ozaur

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
klaudas1288 napisał(a):
bebi saga najfajniejsza jak goku osiagnal ssj4 albo bebi golden ozaur
O! Właśnie Saga Bebi'ego (Tsufula oczywiście, nie mylcie zieloni z Bubu)

Obraz
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Moja ulubiona saga to saga z Buu
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Zdecydowanie dwie sagi , saga Saiyanów i Freeza saga a dla tego że w pierwszej poznajemy Vejite oraz historie Son Goku i ogólnie historie Saiyanów , a w drugiej która jest konsekwencją pierwszej poznajemy dalsze losy Saiyanow :) , dowiadujemy się że musieli służyć Freezerowi , w tej sadze na stepują ciekawe zwroty akcji ,zamian Goku w SJJ , kilka wzmianek o Bardocku które dorabiają klimat , płacz Vejity , ogólnie najlepsze fabularnie sagi o dużym ładunku emocjonalnym. Walka Goku z tyranem to walka wszystkich Saiyanów, którzy służyli Freezerowi .

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Piechu: 24.03.2008, 19:41
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja nie umiem powiedzieć jaka saga była najlepsza. W każdej było coś, co uwielbiam. W pierwszej fajne było pojawienie się Vegety itd. Saga Freezera była najbardziej klimatyczna. Pierwsze SSJ itd. No i te "łaaa, jaki on silny, ma 10 tysięcy jednostek".
W sadze Cella był future Trunks i najpiękniejsza ostateczna walka. A jeśli chodzi o Buu sage to świetne były te wewnętrzne walki Vegety z samym sobą.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Jak wszyscy wiemy Goku miał zginąć na Namek i miał byc koniec mangi , ale fani nie pozwoli Toriyamie tego zrobić. Wydaje mi się że mogło by być ciekawie , Goku pokonuje Freeze , jest tym legendarnym Saiyanem , pomścił swój lud , wtedy ta saga miała by taki tragiczny finał
co ? oczywiście wszyscy mysleli ze zginał ale chodzi mi o to , że jego śmierc za swój lud mogła by być fajnie ukazana i z duża dawką patosu

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Piechu: 09.04.2008, 21:22
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie. Goku już zbyt wiele razy poświęcał życie i stał się zbyt idealny przez to xD. Mnie już trochę denerwuje ten wspaniały Goku który zawsze wszystkich rozwala...
Dlatego saga dobrze się skończyła i nie wzniosła Goku po raz kolejny na piedestal (nie wiem czy dobrze napisałam ^^")

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Mart napisał(a):
Nie. Goku już zbyt wiele razy poświęcał życie i stał się zbyt idealny przez to xD. Mnie już trochę denerwuje ten wspaniały Goku który zawsze wszystkich rozwala...
Dlatego saga dobrze się skończyła i nie wzniosła Goku po raz kolejny na piedestal (nie wiem czy dobrze napisałam ^^")
Ale poświecenie za Ojczyznę to jest poświecenie przez duże P wiadomo że Goku ginął wiele razy ale wydaje mi sie ze śmierć na Namek by pasowała do całej akcji i dramaturgia większa, a na końcu lektor mówi coś w tym guście odszedł od nas wielki wojownik zwał się Son Goku, ale się nie smucie wróci czy wszystkich rozwalał no chyba nie, Cella rozwalił Gohan .
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
po prostu [ ort! ] mam dosyć tej idealizacji Goku. Może i by pasowała do całej sytuacji, ale to już było by przesłodzone i troche za bardzo cukierkowate..

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
gohan super-saian Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 23
Dni na forum: 5.854
Posty: 13
saga buu , saga Saiyani saga Freeza (za to ze goku sie samienil w Saiyana)no i nawet duzo fajnych walk
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
ja najbardziej lubie freza saga fajnie wyglądalo jak goku osiąga ssj

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » [Saga] Najlepsza saga
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook