Forum Dragon Ball Nao

» Jak chciałbyś umrzeć?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Żle to może ująłem, przepraszam. Chodziło mi o to że takiej osobie może wydawać się że nie ma żadnego ratunku. Może ale oczywiscie nie musi. Ty wyszedłes z tego obronna ręką bez pomocy specjalisty, brawo. Ja miałem stwierdzoną cieżką depresje i musiałem przyjmować leki, wtedy myśli samobojcze ustały. Po drodze były narkotyki, alkohol i masa dziwnych zachowań zaczynając od agresji na totalnym zobojetnieniu kończąc. Masz silna psychike brawa dla Ciebie, jak napisałem co osoba to inna psycha. To że Tobie się udało nie znaczy że tak będzie u każdego.
Niestety zdarza się że choroba powraca, trzeba wiec sie bacznie obserwować.
Depresja to nie chandra czy chwilowe przygnębienie, to poważna choroba ktora wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne. Może zniszczyć i wypalić człowieka do cna. Mnie w depresje nie wpedziła śmierć przyjaciół, osób bliskich, alkoholizm w rodzinie, z*ebane dziecinstwo, zawody miłosne itd. To wszystko przezyłem i dałem sobie z tym radę. W depresje wpedziło mnie myślenie o sensie mojej egzystencji, o celu mojego istnienia. Niby smieszna sprawa, moznaby tak pomyslec stojąc z boku i śmiac sie, że ktoś ma tak nieprzyziemne problemy. A jednak, finisz tych przemyślen doprowadzil mnie to przeiwązania sobie pętli na szyi [ ort! ]. Dlatego jesli kogos przez dluzszy okres trzyma apatia czy zobojetnienie, ktore uniemozliwia wykonywanie najprostszych codziennych czynnosci, poprzez totalna niechec do ich wykonania - radze zglosic sie do specjalisty, tylko dobrego bo taki dyletant moze tylko w glowie namieszac i pogorszyc sprawę.
Pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
ja tez mam juz na wszystko mi obojetnie

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Linka: 15.09.2006, 14:49
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Nadal utrzymuję swoje zdanie i wcale nie powiedzialam "TEGO DOWNA" Tylko powiedziałam to zupełnie inymi slowami. Ja też mam wesoło... Ale co to kogo obchodzi... Ale ja mimo wszystko nie chce popadać w żadne depresje i tak dalej, bo przecież po co? Jest tyle osób przez które ciągle cierpie, ale nie chcę, żeby te osoby cierpiały przeze mnie...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
wodka to nie rozwiazanie uwierz mi, lepiej z kims pogadac, mam na sobie juz tyle prob, ze nawet nie licze, wiec wiem co mowie, potrzebujesz kogos komu bedzies zufal, bedziesz mogl powiedziec wszsytko co Ci na sumieniu lezy, wodka tylko zatraca czlowieka jeszcze bardziej, a poza tym jak bys mial silna psychike jak to napisales to bys za wode nie ciagnal
pozdro i nie pij to nie ma sensu
A ty mi uwierz że to bardzo dobre rozwiązanie. Dużo lepsze [ ort! ] niż rozmowa z kimkolwiek kto nie potrafi przekonać cię do swoich racji. W moim wypadku nikomu się nie udało , a specjalista po rozmowie ze mną chyba sam by popełnił samobójstwo.Natomiast po wódzie na wszystko ch..ja kładziesz , bo jest ci po prostu dobrze.A jak coś jest nie tak to idziesz się napruć i wszystko wraca do normy. Zresztą jak pisałem stałem się cyniczny , i głównie to sprawiło że się podniosłem.
Chodziło mi o to że takiej osobie może wydawać się że nie ma żadnego ratunku.
Zależy czy przetrwasz najgorsze. Potem przychodzi zobojentnienie , a następnie dystans. Jak masz do wszystkiego dystans , to również do siebie , czego kosekwencją w moim wypadku było wyjście z depresji bez najmniejszych problemów.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Najpierw chciałbym dożyć setki. Umrzeć w swoim łóżku, wśród swoich bliskich zostawiając jednak coś dla nich nie tylko wspomnienia!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gdy obejrzałem film Crank i jak kończy swój żywot główny bohater przeszła mnie myśl "fajnie byłoby tak umrzeć", ale osobiście wolę po prostu dożyć sędziwego wieku.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
albo ratując kogoś, oddać za kogoś życie ale najbardziej chyba jako staruszka w własnym cieplutkim łóżku

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja przed wszystkim nie chciałbym umrzeć w cierpieniach.... i jak dla mnie nie ważne gdzie , ale ważne by byli zemną bliscy i żebym nie cierpiał...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja szczerze mówiąc chciałabym umrzeć ratując komuś życie... Najlepiej kumpelom... Np na jezdni, albo w walce^^...
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.082
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Nie wiem jak umrę Bóg tym pokieruje, ale najlepiej to we śnie żądnej męki ani nic, ale także nie chcę umierać
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
no ...
na pewno [ ort! ] na starosc i oby jak najpozniej umrzec
nie chce umierac ani w katastrofie ani na jakos chorobe chce zyc dlugo i poznanawac roznych ludzi, doswiadczac jakis emocji
po prostu chce zyc dlugo

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Chciałbym dożyć 100 lat.
A umżeć śmiercią lekką. Czyli bez bulu. Np: Leżąc w łużku i zasnąć na zawsze.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ktoś napisał, że chciałby umrzeć w pięknej bitwie i tu jest racja ja tak samo uważam.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Nie zastanawiałem się nad tym, jak chciałbym umrzeć... Sam nie wiem, ale raczej śmiercią szybką, ale naturalną... sam nie wiem, ale już długo uważam, że celem życia jest śmierć i o dziwo, kiedyś tak samo ktoś mówił tak w jakimś filmie, a wcześniej go nie widziałem .
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Myśląc sobie tak to śmierć jest jedną z rzeczy jakich się w życiu nie powtórzy, więc przydało by się to jakoś oryginalnie wykorzystać ( nie jak Paris Hilton - chciała się w lodzie zakuć po śmierci z psem...). Wariantów jest wiele:

Śmierć z honorem ( nie jak jakiś bezdomny zamarznąć, może nawet to nie jego wina ale jednak uważam to za zaniedbanie... )
Widowiskowa śmierć
Samotna
Spokojna
Inne xD

Umrzeć, choć jestem młody to chciałbym tak w samotności, wiedząc kiedy się to stanie (może to niemożliwe), bez bólu i tak by nikt za mną nie tęsknił i nie wspominał. Jak na stan dzisiejszy taka śmierć mi się "marzy". Wiem że śmieć przychodzi nagle i to nie automat z napojami że sobie wybierasz

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Jak umrzeć? Nie wiem, szczerze powiedziawszy, wiem za to jak nie chcę umrzeć. Nie chcę umrzeć mając paraliż, alzheimera, będąc w takim stanie, żeby nie móc się porozumieć z otoczeniem i nie móc się pożegnać. Chcę odejść jako człowiek starszy, ale w miarę w dobrej kondycji, tak, aby mieć możliwość spędzenia ostatnich chwil tak, jak chcę a nie tak jak muszę.

Zależy mi natomiast na jednym- aby w chwili śmierci wiedzieć, że się żyło. Może i jestem ryzykantem, ale nie chcę umierając myśleć o rzeczach, które mogło się zrobić, ale lęk/nieśmiałość/stres/ wstaw inne /był zbyt silny.
I nie chcę mieć wrażenia, że moje życie było zmarnowane.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Thought napisał(a):
Zależy mi natomiast na jednym- aby w chwili śmierci wiedzieć, że się żyło. Może i jestem ryzykantem, ale nie chcę umierając myśleć o rzeczach, które mogło się zrobić, ale lęk/nieśmiałość/stres/ wstaw inne /był zbyt silny.
I nie chcę mieć wrażenia, że moje życie było zmarnowane.
O, to, to. Przytoczę jeszcze taki cytat: "Żyj tak, aby po twojej śmierci, twoim bliskim było ciebie brak". Co do samej śmierci, chciałbym zginąć, że tak to nazwę, po gangstersku Tak zwariowanie, szaleńcze, a najlepiej zasłużenie, żebym nie umierał za nic. Nie mam ochoty grzać tyłka w ciepłym łóżku i zasnąć na zawsze, nie mam ochoty cierpieć przez choroby i zginąć z wiedzą, że mógłbym coś jeszcze z siebie dać, ale nie wyszło. Nie chcę by było spokojnie, cicho, ale głośno, żeby coś się działo, czuć tego "kopa", tę adrenalinę, mieć świadomość, że się żyje, nawet jeśli za chwilę miałbym leżeć nieruchomo z plamą krwi dookoła. Byłoby fajnie:)

Obraz
PALATIAL REGALIA
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Na scenie rockowej z butelką whisky, pośród wiwatującego tłumu względnie umrzeć podczas seksu mając lat 90

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
"Nie wiem czemu ludzie czują lęk przed śmiercią. Życie boli znacznie bardziej. Kiedy umrzesz, ból przemija" jak to powiedział Morrison.

Pewnie większość teraz myśli, że mam 15 lat i w moich ustach take słowa to grzech. Jednak prawda jest taka, że śmierć już ponad 3 razy trzymała mnie w swoich kościstych łapskach... Niestety, żadna z tych sytuacji nie była moją wymarzoną formą odejścia.
Jeśli mogłabym wybierać, bardzo bym chciała zginąć w katastrofie lotniczej. Nie chce umierać ze starości, albo we śnie. Tylko raz umieramy. Chce poczuć jak to jest, ta świadomość, że tym razem się nie uda, że to już koniec...
Najlepiej, żebym była przed 30 rokiem życia. Żadnych dzieci, męża. Żebym żyła sama i sama umarła.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Chciałabym umrzeć w swoim łóżku, żeby ukochana osoba trzymała mnie za rękę. Ale żeby moje dzieci (jeśli będę je mieć) nie widziały, gdy będę odchodzić. Czasem mam takie moje lęki i boję się, że ktoś mnie złapie na ulicy, i nie owijając w bawełnę, zgwałci i zabije- za dużo telewizji? Albo myślę, jak to by było, gdybym miała raka, albo białaczkę czy AIDS. Dosyć często myślę o śmierci, chorobach. Zamykam się w pokoju, gaszę światło.

Zauważyłam, że mówiliście o poczuciu zmarnowanego życia. Za nic w świecie nie chcę tego poczuć. Chcę wiedzieć, że spróbowałam tego, czego chciałam i widziałam to, czego pragnęłam.

Ten post wygląda, jakbym była emo, ale nie jestem. Póki co cieszę się z życia, zdrowia, mocnych kości. Ze słonka ze wszystkiego.
I tym optymistycznym akcentem zakończę
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Jak chciałbyś umrzeć?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook