Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz napisał(a):
jak dla mnie mogłaby byc troche lepsza ale i tak zle nie jest
Jest cudowne!! Nie spodziewałam się, że tak fajnie to zrobią. Widzę, że nie pozbawiają już punkowych kawałków gitarowych solówek. Hyde nieźle przyszpanował w "Dune 2008".

Dla wszystkich link do singla: http://www.4shared.com/file/42681449/6038763 ... WN.htmlurl

Miłego pobierania

W sobotę zamierzam napisać o tym, co wykombinowali Hyde i Kaz. Błagam, Katz, nie wyręczaj mnie, ja muszę o tym napisać!

Ostatnio pojawiła się informacja o ślubie Tetsu. Ma odbyć się na początku maja. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba czwartego. Całkiem możliwe, że pobiorą się w Paryżu. Jakby to powiedział Gackt: romantiku.

Jak na razie tyle. Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
uff dawno tu nie zagladałem i prosze same pustki dobra na poczatek rzecz ktora jest dosyc stara bowiem 2 kwietnia tego roku premiere miał DVD ''Are you ready?? live in Okinawa'' ktory został nagrany w zesłym roku w wakacje.Niektóre utwory przedstawie ponizej z you tuba:D

Daybreak's Bell
http://pl.youtube.com/watch?v=r6M4P38y8jc

Sunadokei
http://pl.youtube.com/watch?v=-Xsjh--Yzoo&feature=related

oraz 1-wszy filmik punk en ciel na żywo HONEY 2007
http://pl.youtube.com/watch?v=lNJ07D2-P_g&feature=related



2.Ciekawsktą jest fak ze japońska firma produkująca gitary ''Fernandes'' Wyprodukowała model specjalnie dla Kena i firmuje go własnie gitarzystą larciaków .Model LD-115kk RPS robi naprawde niezłe wrazenie i od dzis kazda muzykalna Barbie moze miec swojego kena .Dodam ze u tego producenta mozna nabyc repliki gitar takich japonskich sław jak Ichiro Takigawa, Janne Da Arc czy Hideto Matsumoto [*]


na zakonczenie musze przypomniec ze nieuchronnie zbliza sie 9 maj

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzis o 20 Hyde i spółka daja koncert w europie a konkretnie w Paryżu biletów juz nie ma

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz napisał(a):
uff dawno tu nie zagladałem i prosze same pustki dobra na poczatek rzecz ktora jest dosyc stara bowiem 2 kwietnia tego roku premiere miał DVD ''Are you ready?? live in Okinawa'' ktory został nagrany w zesłym roku w wakacje.Niektóre utwory przedstawie ponizej z you tuba:D
A ja mam cały koncert w genialnej jakości Jeśli ktoś chce linki, to pisać.

Koncert udał się wyśmienicie. Genialne utwory, super wykonania. W szczególności podobała mi się gitarowa solówka Kena, stanowiąca wstęp do "My Heart Draws a Dream". Po prostu cudo. "Bębniasta" solówka Yukiego też super. Skąd on bierze tyle siły?? A! No tak, z ryżu. Tetsu genialnie zaśpiewał "Feeling Fine" i "Honey" w wersji P'unk~en~Ciel. Wydawał też śmieszne odgłosy, jak różowy gołąbek
O Hyde mogę powiedzieć, że był ubrany jak czub.... nie wiem, co się z nim ostatnio dzieje, pod rybaczkami w panterkę miał coś w rodzaju czarnych legginsów. Dużo kręcił tyłkiem. Szczególnie podczas "Pretty Girl". Był też strasznie nieprzyzwoity. Od pewnej fanki wziął maskotkę Ciel-chana (czyt. Sziru-czana) i przyłożył jego twarzyczkę do krocza... Drugiego Cielka pocałował.
Co do publiczności. Spisali się genialnie. Śpiewali głośno, ochoczo, a wiele fanek nie miało odzieży wierzchniej (tzn. tańczyło bez bluzek w samych biustonoszach albo górach od kostiumu kąpielowego). Larce mieli co oglądać . Zauważyłam też sporo niejapońskich twarzy. Cudzoziemców było sporo. W tym dziewczyna z forum Pieces, którą dobrze kojarzę.
Na koniec Tetsu rzucał bananami. Nawet namówił do tego resztę chłopaków. Koncert zakończył się a'la "The Last Live" X-JAPAN, tzn. wszyscy wzięli się za łapki, podnieśli je i nisko się ukłonili.
Polecam do obejrzenia.

Katz napisał(a):
2.Ciekawsktą jest fak ze japońska firma produkująca gitary ''Fernandes'' Wyprodukowała model specjalnie dla Kena i firmuje go własnie gitarzystą larciaków
Ken od dawna używa Fernandesów. Np. ta gitara z wizerunkiem kobiety widniejącej na okładce singla "Jojoushi". Używał jest na "Awake Tour", "Asia Live" oraz na "L'annieversary 15th in Tokyo Dome". Wyraźnie ją lubi.

Dzis o 20 Hyde i spółka daja koncert w europie a konkretnie w Paryżu biletów juz nie ma
Biletów nie było już z miesiąc temu. Dobrze trafili z tym Paryżem. Zjadą się tam fani z całej Europy. Może jak zobaczą tylu fanów, to w przyszłości częściej będą odwiedzać Stary Kontynent. O Polsce nie myślę, ale chociażby Niemcy. Tam już blisko.
Mam nadzieję, że humory dopiszą i będzie super. Już dzień tam siedzą. Dziś drugi dzień: koncert. Jutro będą zwiedzać.

Teraz z innej beczki. Jakiś czas temu wyczytałam, że Tet-chan i Sakai Ayana są małżeństwem od zeszłego roku (pod koniec). Tylko, że to był ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Ceremonia..... hmm.... kościelna??? Coś w tym rodzaju ma się odbyć niedługo. Widziałam zdjęcia z lokalu, gdzie ma się odbyć wesele. Jezuuuu... ale oni muszą być dziani, skro stać ich na takie luksusowe miejsce. Ayana ma śliczną suknię. Mam nadzieję, że wszystko się uda.

Byłabym zapomniała!! Laruku po raz kolejny współpracuje z firmą samochodową Subaru. Kiedyś w reklamie nowego samochodu wykorzystano "My Heart Draws a Dream". Teraz utwór ma nazywać się "NEXUS 4". Czy to będzie singiel, czy tylko kilka sekund piosenki do reklamy nie wiadomo. Jak na razie dysponuję tylko ową reklamą:
http://youtube.com/watch?v=E90AkR0Qujk

Jak na razie tyle. Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.802
Plusy: 2
Posty: 70
Katz napisał(a):
O Hyde mogę powiedzieć, że był ubrany jak czub.... nie wiem, co się z nim ostatnio dzieje, pod rybaczkami w panterkę miał coś w rodzaju czarnych legginsów. Dużo kręcił tyłkiem. Szczególnie podczas "Pretty Girl". Był też strasznie nieprzyzwoity. Od pewnej fanki wziął maskotkę Ciel-chana (czyt. Sziru-czana) i przyłożył jego twarzyczkę do krocza...

Może kryzys wieku średniego? A link do koncertu ja poproszę
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
nie mineło jeszcze 15 godz a juz pojawiły sie filmiki z wczorajszego koncertu na YT

Daybreak's bell:
http://pl.youtube.com/watch?v=UB7ogy8-89A

hyde przedstawia cały zespół i stara sie mowic cos po francusku :
http://pl.youtube.com/watch?v=oYDEVEz_oIA

intro koncertu:
http://pl.youtube.com/watch?v=LEFzXCtc94M

oczywiscie sa to na razie nagrania amatorskie ale niebawem powinny pojawic sie lepsze relacje za posrednictwem tv.Teraz troche o samym koncercie jak widac na filmikach hala jest wypełniona po brzegi panuje swietnia atmosfera zmieszana z oczywiscie swietna muzyką Hyde z poczatku był troche oniesmielony w koncu daje koncert przed nie azjacka publicznoscią ale potem kiedy były gromkie piski i brawa zespoł poszedł na całosc .po wczorajszym mozna smiało powiedziec ze to nie był ich ostatni koncert w europie.....

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz napisał(a):
hyde przedstawia cały zespół i stara sie mowic cos po francusku :
http://pl.youtube.com/watch?v=oYDEVEz_oIA
Gleba, gleba i jeszcze raz gleba Angielski wychodzi mu znacznie lepiej.

Teraz troche o samym koncercie jak widac na filmikach hala jest wypełniona po brzegi panuje swietnia atmosfera zmieszana z oczywiscie swietna muzyką Hyde z poczatku był troche oniesmielony w koncu daje koncert przed nie azjacka publicznoscią ale potem kiedy były gromkie piski i brawa zespoł poszedł na całosc .po wczorajszym mozna smiało powiedziec ze to nie był ich ostatni koncert w europie.....
Przeprowadzono z nimi wywiad. Francuski dziennikarz zapytał się, dlaczego akurat Paryż. Ken coś tam gadał, gadał i na koniec stwierdził, że z początku chcieli przyjechać do Sztokholmu albo innego niemieckiego miasta.
Przykro mi Ken, z geografii Europy będzie pała.

Sądząc po filmikach zabawa byłą wyśmienita. Mam nadzieję, że teraz nie będą koncertować tylko po Azji. Z tego co wiem, fanów mają na całym świecie.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru-chan napisał(a):
Ken coś tam gadał, gadał i na koniec stwierdził, że z początku chcieli przyjechać do Sztokholmu albo innego niemieckiego miasta.
Przykro mi Ken, z geografii Europy będzie pała.
nom cały ken.a niby kazdy z cłonkow zespołu ma skonczone (albo zaczete:P) studia

kolejne filmiki.telewizyjna relacja z koncertu:
http://pl.youtube.com/watch?v=1olDYUOAf-I

widac na niej ze Larciaki wcale nie byli anonimowi setki fanow na kilka godzin przed wystepem biwakowało przed le zenith.ogólnie zespół zaspiewał nie tylko utwory z kiss ale takze swoje pozostałe najwieksze przeboje z driver's high (moim ulubionym ) na czele.

a ponadto drink it down:
http://pl.youtube.com/watch?v=YAF0NxlgLVs

i utworem ktory mnie o tej porze roku całkowicie rozwaliłj winter fall
http://pl.youtube.com/watch?v=eGGwvRV9ggc


Laru-chan napisał(a):
Gleba, gleba i jeszcze raz gleba Angielski wychodzi mu znacznie lepiej.
strach pomyslec co by było jakby do polski przyjechali


Laru-chan napisał(a):
Z tego co wiem, fanów mają na całym świecie.
chocby nas .a tak na powaznie to oczywiscie ze tak przeciez na filmikach z YT komentarze z prosba o koncert daja fani z meksyku, argentyny i Chile

Ponadto musze powiedziec ze Hyde po raz pierwszy w tym roku miał naprawde fajna i dobrze wyglądającą fryzure xDxD

troche fotek:

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz napisał(a):
nom cały ken.a niby kazdy z cłonkow zespołu ma skonczone (albo zaczete:P) studia
Tetsu i Hyde mają średnie. Nigdzie się nie wybierali. Lenie Ken studiował architekturę, ale zrezygnował przez co ma do dziś na pieńku z rodzicami. Studia skończył Yukihiro. Z tego co mi wiadomo to jakąś Wyższą Szkołę Handlową. Zresztą podobno jest dobry z matmy.


Katz napisał(a):
Laru-chan napisał(a):
Gleba, gleba i jeszcze raz gleba Angielski wychodzi mu znacznie lepiej.


strach pomyslec co by było jakby do polski przyjechali
Widziałam inny filmik, gdzie Hyde gadał po francusku. To była jakaś relacja w "Wiadomościach" czy czymś takim. Hyde mówił bardzo przyzwoicie. Rozwalił mnie jeden moment. Na koniec relacji pokazali jak Hyde kręci tyłkiem, macha głową i rękami (jego typowy taniec), potem nagle przeskoczyli na prezentera tych "Wiadomości", a na jego twarzy szeroki uśmiech Francuz nabija się z naszego Hyde

Ponadto musze powiedziec ze Hyde po raz pierwszy w tym roku miał naprawde fajna i dobrze wyglądającą fryzure xDxD
Hmmm... polemizowałabym, ale każdy woli co innego. Naprawdę chyba przeżywa ten kryzys wieku średniego, bo już Tetsu lepiej od niego wygląda. Mam nadzieję, że klasę pokaże na solowej trasie.


Laru-chan napisał(a):
Byłabym zapomniała!! Laruku po raz kolejny współpracuje z firmą samochodową Subaru. Kiedyś w reklamie nowego samochodu wykorzystano "My Heart Draws a Dream". Teraz utwór ma nazywać się "NEXUS 4". Czy to będzie singiel, czy tylko kilka sekund piosenki do reklamy nie wiadomo. Jak na razie dysponuję tylko ową reklamą:
http://youtube.com/watch?v=E90AkR0Qujk
Są już oficjalne informacje. To będzie singiel. Ukaże się mniej więcej w wakacje. Co ciekawe. Póki co nic się mówi o kolejnym P'unkowym utworze. Jedynie wiadomo, że na sinlu jako tzw. c/w ma się ukazać "Shine". Tak, "Shine". Openin do anime "Seirei no Moribito", który już od prawie roku jest znany fanom Larc. Jednak w anime słychać jedynie 1:30 utworu. Całość mogli usłyszeć tylko ci fani, którzy chodzili na koncerty zespołu. Utwór jest powszechnie uwielbiany, więc radość sprawił fakt, że w końcu będzie można usłyszeć całość na krążku. Jakby ktoś nie kojarzył, to podaję link: http://www.youtube.com/watch?v=XQdJaLlJq4c

To dzisiaj na tyle. Mam też newsa o Hyde, ale to już nie ten temat.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Witam.

Dawno nie było newsa, a powinien być.

Na wakacje planowane są nowe wydawnictwa. O tym za chwilę.

Zespół właśnie zakończył swoją trasę "L'7". Ostatni koncert odbył się wczoraj 8 czerwca w Kyocera Dome w Osace. Tym samym to ostatnia trasa koncertowa przez kolejne 3 lata. Dopiero w 2011 roku będą obchodzić swoje 20-lecie i odbędzie się kolejna trasa.

W międzyczasie:

Teraz w sprzedaży : Tour 2007-2008 Theater of Kiss Live Document Photographs
2008.06.25 : SHINE [single]
2008.07.16 : NEXUS 4 [single]
2008.08.27 : Double A Side Single [NEXUS 4/SHINE] (podwójny)
2008.08.27 : Live DVD Tour 2007-2008 Theater of Kiss [2 Discs 170 mins]
Wkrótce w sprzedaży : L'Arc~en~Ciel photobook shooting in Paris

25 czerwiec i 16 lipiec to daty, kiedy będzie można "kupić", "ściągnąć" (nie wiem) utwory na komórkę.

Póki co to tyle info.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru-chan napisał(a):
Ostatni koncert odbył się wczoraj 8 czerwca w Kyocera Dome w Osace. Tym samym to ostatnia trasa koncertowa przez kolejne 3 lata
OMG to znaczy ze przez 3 lata nie beda w ogóle [ ort! ] funkcjonowac na rynku muzycznym ?? i czy w ogóle [ ort! ] beda cos wydawac czy tylko nie dawac koncertów ??.Gdzies to słyszałem ze podobno zespół ma sobie zrobic przerwe ze wzgledu na solowy projekt hyde'a i tetsu chce sie poswiecic swojej swiezo poslubionej zonie ale myslałem ze moze to bedzie gdzies jakis 1 a tu az 3

a i czy do utworow shine i nexus 4 pojawia sie jakies pv ??

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz napisał(a):
OMG to znaczy ze przez 3 lata nie beda w ogóle [ ort! ] funkcjonowac na rynku muzycznym ?? i czy w ogóle [ ort! ] beda cos wydawac czy tylko nie dawac koncertów ??
Żadnych koncertów na pewno, ale co do innych wydawnictw... przecież muszą wydać dvd w paryskim koncertem i photobook ze zdjęciami robionymi w katedrze Notre Dame. Więc zupełnie na lodzie nie zostaniemy.

Zresztą, Hydei Kaz nie dadzą nam spokoju, więc szybko zleci

Katz napisał(a):
a i czy do utworow shine i nexus 4 pojawia sie jakies pv ??
Do "Nexusa 4" na pewno. Zapewne jeszcze wystąpią gdzieś w Music Station czy innych programach. Singla przecież trzeba wypromować, a nie zostawiać samemu sobie.

Co "Shine" to nie wiem. Raczej nie. To takie c/w, a do tych utworów PV raczej nie robią. Czas pokaże.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Trochę się spieszę () więc będzie szybko i krótko ^^ Przeczytałem dziś, że Ken będzie producentem nowego singla MUCC! Wiadomo coś więcej na ten temat ?

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
Przeczytałem dziś, że Ken będzie producentem nowego singla MUCC! Wiadomo coś więcej na ten temat ?
Coooooooooooo??

Pierwsze słyszę, ale to całkiem prawdopodobne. Ken grał z chłopakami z MUCCa na koncercie "Jack in the Box". Możliwe, ale póki co nic mi o tym nie wiadomo. Gdzie to przeczytałeś?? Jeśli to jest po angielsku, to nawet lepiej. Mam dobrze zorientowane znajome, może one coś wiedzą.

[ Dodano: 16.06.2008, 18:50 (po 23 sekundach) ]
Co masz takiego bladego ava??

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
http://pl.youtube.com/watch?v=22C9zO3fZCU

pełna wersja Nexus 4 coz dla odmiany po mocnych kawałkach Hyde'a Love addict & Time goes by mozna posłuchac czegos takiego zwłaszcza godna uwagi jest solowka kena sama piosenka ma jednak charakter typowo reklamowkowy

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz napisał(a):
sama piosenka ma jednak charakter typowo reklamowkowy
No właśnie.... kocham Tetsu całą sobą, ale ta kompozycja zupełnie mu nie wyszła. Hyde pasuje do tej piosenki jak kij do du... Solówka Kena faktycznie dobra, ale to przecież norma Jednak drugi utwór z singla "Shine', mimo że też lekko popowy, przypadł mi do gustu od początku.


Laru-chan napisał(a):
Pierwsze słyszę, ale to całkiem prawdopodobne. Ken grał z chłopakami z MUCCa na koncercie "Jack in the Box". Możliwe, ale póki co nic mi o tym nie wiadomo. Gdzie to przeczytałeś?? Jeśli to jest po angielsku, to nawet lepiej. Mam dobrze zorientowane znajome, może one coś wiedzą.
Teraz wiem już więcej. Owszem, takie informacje doszły i do forum Pieces. Ich wspólny singiel (dwa utwory) mają się ukazać pod koniec sierpnia. Co z tego wyjdzie? Nie wiem, ale myślę, że warto czekać.

Na oficjalnej stronie L'arc~en~Ciel pewne zmiany. Po pierwsze: zmiana zdjęcia na stronie głównej. Jak się cieszę Panowie prezentują się genialnie. Yuki robi to, co przewidziałam wcześniej, czyli robi się coraz przystojniejszy. Nie wyobrażam sobie, jak będzie wyglądał za niecałe 3 lata, na koncercie jubileuszowym
Ken przypomina mi natomiast Antonio Banderasa Powraca do długich włosów.

Oprócz tego w dyskografii zamieszczono setlistę koncertu, który ma się ukazać na dvd już pod koniec sierpnia. Na dvd "Theater of Kiss" będzie zawierał np. "And She Said", który nie był wykonywany od dawna. Oprócz tego "Eien", "Kuchizuke". Zapowiada się ładnie.

To tyle. Muszę w końcu dokończyć wrzucanie dyskografii L'arc, bo jak na razie idzie mi to jak krew z nosa.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Mam pytanie... Macie może tłumaczenie do piosenki ''My heart draws a dream'' albo "Seventh heaven" ? ja jakoś nie mogę znaleźć... A tak po za tym to jestem fanką Laruku od nie dawna (kilka tygodni), ale bardzo ich polubiłam No i ten głos Hyde'a...

^___^
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Madlen napisał(a):
Mam pytanie... Macie może tłumaczenie do piosenki ''My heart draws a dream'' albo "Seventh heaven" ? ja jakoś nie mogę znaleźć...
Mam, ale trochę kalekie to tłumaczenie. Ogólny sens można odczytać. Przepiszę do Worda, poprawię i najpóźniej w piątek po południu wrzucę tutaj.


Madlen napisał(a):
A tak po za tym to jestem fanką Laruku od nie dawna (kilka tygodni), ale bardzo ich polubiłam
Nie muszę chyba pisać, że bardzo mnie to cieszy?

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Ich się nie da nie lubić Z góry dzięki Laru-chan

^___^
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook