Forum Dragon Ball Nao

» Mu Online ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Gra kytos w ger MuOnline??
Jak tak to na jakim serwie i jakia postacia??

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Próbowałem w to grać, ale niestety nie mogłem się zarejestrować z nieznanego mi powodu. Mój kolega jest aciętym graczem i pocina w Mu juz parę dobrych lat. Niestety nie wiem jaką rasą i na jakim serverze. Może ktoś mógłby przybliżyć mi świat Mu Online. Czy warto pograć, jakie dostępne są tam rasy, jakie istnieją servery, czy dużo ludzi z polski w to gra itp. Z góry dziękuję za odpowiedź

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Kamcio1990 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.288
Posty: 15
MU Online nie jest wg. mnie fajne pogralem troche w MU Online na oficjalnym serverze i nie podobalo mi sie. Na innych tez gralem ale nuda gra, mnie nie wciagnela.Juz bardzje wole L2 czy DarkEden.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Kamcio1990 nie zrozum mnie źle jednakże nie widzę tutaj sensu Twojego postu, sam zobacz:

MU Online nie jest wg. mnie fajne

Nom ok, skoro uważasz za fajne podaj do tego uzasadnienia, a ty piszesz tak:

pogralem troche w MU Online na oficjalnym serverze i nie podobalo mi sie. Na innych tez gralem
To są uzasadnienia, że gra jest zła, a nie dobra, a na koniec zakończyłeś swoją "niespotykanie długą" wypowiedź tymi oto słowami:

ale nuda gra
Nom, czyli gra wreszcie jest fajna czy nudna?

Co do samego MU, gra jest po prostu jednym wielkim niewypałem, chociaż gra w nią mnóstwo ludzi. Zależy jaki rodzaj gier MMORPG lubicie.. Jeżeli chcecie handlować, wyrabiać przedmioty czy też wieść spokojne życie jako alchemik polecam LineAge 2, WoW, Gulid Wars.. MU skupia się tylko na walce, walce i jeszcze raz walce, mało tam innych ciekawych aspektów życiowych, co wpływa na niską ocenę gry..
Kamcio1990 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.288
Posty: 15
Legolas Mu wg mnie nie jest fajne ! czyli jest glupie !
Gralem w MU i nudno sie gralo ! Wiec pisze ze nudna gra !
Widac ze nie zrozumiales mnie.
Mu to niewypal i nie polecam grac. POZDRO ALL
Sureshot
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.262
Posty: 5
Skąd: Kielce
* zaloguj się, aby zobaczyć link * forum MMOcRPG w tym i mu pelno porad dzial DL i serwery prywatne czyli wszystko co potrzebne
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
jJa pocinalem w MU na freedomie MG nawet mi sie spodobało mój nick to Piotrek_MG . mam tam pare znajomych ale teraz juz w to nie gram zaczelal pacac w ET
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
coz
gralem w Mu onliine na globcu ale mi sie znudzilo (214 lvl SM)
teraz gram na prv serwach typu
Freedoom
Zhyper-Mu
x-world

POZDRO dla grających

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Ja teraz pocinam na Spoko serwerze(teraz jest off poniewaz admin wymienia sprzet)Vallhol fajni kolesie, Całkiem duzy exp, tylko ze przez glupote graczy admin usuna spoty, to juz nie to samo co za starych dobrych czasów ale zawsze.
KakarottoPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KakarottoPL
Wiek: 33
Dni na forum: 5.691
Posty: 23
Skąd: Gdańsk
Global: BK 316 ale ogółem nie polecam gry na globcu...
słabo exp leci a blessa znajdujesz raz na Ruski Rok ;/

"My name is Kakarotto don't you forget it!"
Victim Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.704
Posty: 21
Skąd: Nowa Sól
Avensus napisał(a):
Może ktoś mógłby przybliżyć mi świat Mu Online. Czy warto pograć, jakie dostępne są tam rasy, jakie istnieją servery, czy dużo ludzi z polski w to gra itp. Z góry dziękuję za odpowiedź
Więc , świat Mu opiera się na legendzie "zaginionego lądu Mu" w grze chodzi o to by chodzić i zabijać [udoskonalać postać]. Czy warto pograć ? - hmm gra sama w sobie jest nudna , ale są różnego rodzaju eventy na różnych serwerach , oraz [według mnie najważniejsze ] gra jest online , można trafić do gildi z ciekawymi osobami i dobrze się bawić pomimo że sama gra jest nudna . Teraz rasy - Dark Knight - rasowy zabijacz [rycerz] , Dark Wizard - chyba rozumiesz przez wizard , Elf - ciekawa aczkolwiek trudna w prowadzeniu postać , można być AE [Agility Elf (strzelanie z łuku itp )] bądź Energy Elf - leczenie , rzucanie aury obronnej bądź dodającej atak , przyzywanie potworów itp , Magic Gladiator - dostępny dopiero po wbiciu 220 lvl , jest to połączenie Dark Knighta i Dark Wizarda , jego wadą jest to iż nie może nosić hełmu (nikt nie wie czemu ) i ostatnia z postaci - Dark Lord - dostępny po wbiciu 250 lvl - ma wielką siłę ataku i mała obrony . Jakie istnieją serwery? No tutaj to za dużo by wymieniać , osobiście polecam serwer x- world . Ostanie - na polskich serwerach to się rozumie samo przez się

http://homepage.eircom.net/~aiki/MU/

najlepszy poradnik
ale sie rozpisałem
Vegeta98 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 5.645
Posty: 3
Mu online to moja 2 najfajniejsza gra online grałem w tyle Mu że głowa mała w jednej miałem 0 rr ale w drugiej 53 itp......jestem bardzo przyzwyczajony do Dark Knighta, a bardzo mało grałem Summonerem,Dark Lordem, a pozostałymi grałem, ale nie często teraz gram Dark Knightem w nowej odsłonie Mu nazywa się GrudgeMu seson 3 episote 2 oto strona : * zaloguj się, aby zobaczyć link * polecam
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mu Online to średnia gra, jest dużo lepszych od niej tego typu. Mimo wszystko sam nie grałem, ale nie raz widziałem jak ktoś w to pykał. Jakoś nie zrobilo mnie dużego wrażenia. Grafika całkiem niezła, ale fabuła średnia.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Ree1ko
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.620
Posty: 4
Też lubie tą gierke, pykam praktycznie BK ( Blade Knight ) ponieważ, jestem do do tej postaci przyzwyczajony, właściwie to moja ulubiona postać ^^ pozostałymi postaciami także grałem, ale najlepiej obeznany jestem oczywiście w BK ^.^ w Mu gram jakies 2 lata nie całe, może i się myle...

Pozdro 4 all ^^
alanski gogeta Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
alanski gogeta
Wiek: 25
Dni na forum: 5.388
Posty: 6
Skąd: wezme ziolo?
dziekuje za zalozenie tego tematu przypomnieliscie mi ze mialem grac w mu jakes 2 lata temu gralem w mu calkiem mi sei podobalo mialem 180 wizarda i 120 knighta teraz zaczynam grac na soulmu1 autor postu otrzyma odemnie "+" i nakarmie ci te "pokemony"
PanPikus
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.367
Posty: 1
Siema Jestem jednym z graczy Mu Freedom. Chciałbym polecić ten serwer jest stabilny istnieje już ponad 3 lata bez resetu kont. Sezon II przyciągnął dużo graczy, wyszedl naprawde rewelacyjnie. Dobra atmosfera Mila i pomocna administracja. Jeśli szukasz serwera na którym twój poświęcony czas i włożona w to praca nie pójdzie na marne zapraszam na * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Mu Online
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook