Forum Dragon Ball Nao

» Wargamer - gry bez prądu

Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Nie wiem,czy ktoś z Was o tym słyszał,ale jest w Polsce taka sieć sklepów Wargamer,których oferta handlowa skierowana jest do ludzi o iście oryginalnych pasjach,jakimi są gry fantasy (karciane,planszówki,bitewniaki) itp,które nie potrzebują podłączenia do sieci.Sklepów takich jest u nas trzy:w Warszawie,w Radomiu oraz w Kielcach (czyli moje okolice ).Zainteresowanych odsyłam na stronę
www.wargamer.pl

Nie wiem,jak to jest w pozostałych shopach,ale w Radomiu przy sklepie działa klub,zrzeszający ludzi,którzy interesują się tymi grami.Gry są przeróżne,począwszy od karcianek (Magic the Gatering, Battleground),poprzez gry planszowe,na figurkowych skończywszy (Infinity, Warhammer 40k, Warhammer Fantasy Battle).Ten ostatni rodzaj wciągnął mnie najbardziej.

Pewnego dnia zaszedłem tam z czystej ciekawości.Właściciel sklepu zaproponował mi krótkie intro do Infinity.I uwierzcie mi - 15min wystarczyło,żeby zawrócić mi głowę tym systemem.Jest to jedna z nowszych gier figurkowych na świecie.Jej wydawcą jest hiszpańska firma Corvus Belli,która dawniej wydała grę WarZone.Rozgrywka wygląda mniej więcej jak w Fallout Tactics,tylko że na stole,z realistycznymi elementami otoczenia,oraz dwoma prawdziwymi graczami.Rzuca się kośćmi k20,mierzy odległości miarką...Wszystko jest tak cudownie pomyślane,że gra wciąga jak czarna dziura!Od czerwca tylko myślę,skąd skołować pieniądze na swoje figurki.Cena startera (6 figsów) wynosi 130zł,a pojedyncze figurki 30 lub 52zł.Cena dużych T.A.G.ów czyli robotów 140zł (za sztukę).Sam fakt posiadania takich figurek dostarcza już miłych wrażeń,a własnoręczne malowanie ich jest pasjonującym i bardzo ciekawym zajęciem.A najprzyjemniejsze jest granie swoją skompletowaną armią i dokopywanie przeciwnikowi

Pierwsze 5 figurek dostaję już 4 sierpnia od mojej dziewczyny jako prezent urodzinowy

Zainteresowanych odsyłam do oficjalnej strony gry:
http://www.infinitythegame.com/
i wszystkich gorąco zachęcam!

Gdyby ktoś miał jakieś pytania,to pisać do mnie.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wargamer - gry bez prądu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook