Forum Dragon Ball Nao

» [Serial] Dramy

Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.707
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Witam wszystkich.Czy są tu jacyś fani dram.Jeśli tak to jakie są wasze ulubione ?
jakie wolicie bardziej ? koreańskie,japońskie a może tajskie?
U mnie króluje


Hana Kimi, Gokusen I, II, Kurosagi, P.pan-yo, High Kick,
my mother superwoman, Invida, Franceska, Hong Gil Dong,
King's woman, RH Plus, Hello Miss Aegesashi, Princes Hours,
Princess Princess, Single daddy in love, Coffe Prince Shop, Beatiful days, Three Daddys with one mummy, Great ambition, Gokusen, P. Pan-yo, Hana Kimi, Kurosagi, Hana Yori Dango, Nobuta wo Produce, Ikebukuro West Gate Park
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
HaxD.. z tym to do mojej kumpeli, kocha dramy, teraz przerzuciła sie na japońskie. Aktualnie z tego co wiem ogląda 'Smile Pasta' ^^.
Muszę ją powiadomić o Tobie, ma nawet na forum konto, ale tylko zaglądała tu, gdy zaczynałam sprzeczki z Daichim, może w końcu wpadnie na dłużej .
Co do mnie, oglądałam kilka, jak wpadałam do niej do domu i chyba ostatnia jaką widziałam, była "Millionaire's First Love"
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.707
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
ostatnio więcej oglądam chińskich dram.Są też dobre
Mafefka Kobieta
Wojownik
Wojownik
Mafefka
Wiek: 32
Dni na forum: 5.512
Posty: 39
Skąd: Theatre of Kissu
Japońskie i tajwańskie dramy są przegenialne...

z serii w odcinkach uwielbiam "one Pund Gospel"..bo tak w sumie wolę te dłgugaśne..
do moich ulubionych należą "Tada kimi wo aishiteru", "Taiyou no uta", "Yukkie" i "Jeni Juno" ^^

Obraz
wiem, że nie będę się martwić gdy zabraknie powietrza...
muzyką też się świetnie oddycha...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Chciałbym kiedyś zobaczyć "Kowloon de Aimashou","Summer Snow" i "Narita Rikon".Tylko ciężko dostać,nawet na e.bay.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
mitsuyo Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
mitsuyo
Wiek: 33
Dni na forum: 5.240
Posty: 4
moja ulubiona to pierwsza drama jaką widzialam czyli Hanazakari no Kimitachi e. Zresztą gra tam fajny aktor Shun Oguri, a dramy z nim zawsze mi się podobają. Teraz oglądam Yume wo Kanaeru Zo i jest głupie, śmieszne i fajne xd
akane45 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
akane45
Wiek: 30
Dni na forum: 4.886
Posty: 8
Skąd: //Zielona Góra
moja pierwsza i ulubiona drama to rownież HanaKimi, tylko że mi bardziej sie spodobal Toma Ikuta ( uwielbiam dramy z nim)^^
A ogolnie to wole dramy koreanskie, chociaż japonskie i tajwanskie tez sa fajne ;p
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Serial] Dramy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook