Forum Dragon Ball Nao

» Teletubiś gej!?

Strony:   1, 2
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
He, he, he, a to my sie z Ruskich śmiejemy.

Dai, =*

Ta kobieta nie przejawia nawet szczątkowych zaczątków inteligencji. Rząd się deczko skompromitował, ale i tak udało się im wyjść jako tako z twarzą. Aha, ja ze swojej strony proponuję wpajać ludziom nienawiść do homo od przedszkola. Jutro (po powrocie na swój komp i swój dysk) powinienem wrzucić obrazek przedstawiający, jak zacząć to robić - a zacząć oczywiście od Teletubisiów. Stworzyć Kaczjungend + naturalnie dobra propaganda.

Swoją drogą, Jack i Placek to pedofilia, bo to dzieci, incenst, bo grali ich bracia, zoofilia bo te bracia to bądź co bądź Kaczory a na dodatek propaguje złodziejstwo, bo ukradli księżyc.

Poz.
dravim!

Aha, post lekko spóźniony. Musiałem się otrząsnąć z szoku.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Według mnie za bardzo wyolbrzymiają takie sytuacje i nie powinni z tak beznadziejnych rzeczy tworzyć takie historie. Teletubiś został poszkodowany i wszyscy na niego skoczyli bo nosi torebeczkę . A co do Homoseksualistów... Jak już nimi są to niech se będą i walka z nimi nie jest konieczna, ale niech się tak nie odnoszą ze swoją orientacją i nie robią takich cyrków. Jak tak dalej pójdzie i będą powstawały związki małżeńskie dwóch pedałów to ludzie wyginą...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
KakarottoPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KakarottoPL
Wiek: 33
Dni na forum: 5.691
Posty: 23
Skąd: Gdańsk
Hmm... ja nosze różowe koszulki, różowe skarpety i różowe slipy...
tapete na komputerze mam z kwiatkami... jednak gejem nie jestem.
Mam dziewczyne i jest mi z nia dobrze... jednym slowem PRZESADA...
nie mieli co wymysslec to sie biednego teletubisia czepili xD
Co do gejostwa, nie powinno sie go jakos nadzwyczajnie tepic, niech se robia co chca... chociaz musze przyznac ze jak widze na ulicy 2 calujących sie facetów to sie od nich odsuwam

"My name is Kakarotto don't you forget it!"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Sorry, że odgrzebuję temat, ale naprawdę Muszę się wypowiedzieć.
To totalna bzdura. Ludzie niestety mają skłonności do wymyślania różnych bujd, byleby brzmiały realnie i aby zwrócić na siebie uwagę. Tak naprawdę to nie ma podstaw do sądzenia , że Tinky Winky to gej. Bo nosi czerwoną, damską torebkę? Śmieszne i żałosne. Nie można przez wygląd ocenić czy ktoś jest gejem czy lesbijką. Choćby się bardzo starało i chciało. Co do lesbijek i gejów- owszem toleruję to, chociaż tego nie znoszę.
To tyle jeżeli chodzi o ten temat.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Obraz

Hako napisał(a):
A co do Homoseksualistów... Jak już nimi są to niech se będą i walka z nimi nie jest konieczna, ale niech się tak nie odnoszą ze swoją orientacją i nie robią takich cyrków. Jak tak dalej pójdzie i będą powstawały związki małżeńskie dwóch pedałów to ludzie wyginą...
No tak, wszakże jeżeli homosie są w związkach nieformalnych, to się rozmnażają – np. przez pączkowanie, zarodniki i fragmentację plechy – podczas gdy zalegalizowany związek małżeński bądź partnerski im to biologicznie uniemożliwia. Żelazna logika poparta niezbitymi argumentami, ot co!

Prócz rozmnażania bezpłciowego istnieje także możliwość, by homoś się ożenił, mimo że do kobiet pociągu nijak nie czuje. Ale przecież wszyscy wiemy, że celem małżeństwa jest tylko i wyłącznie reprodukcja. Dlatego w polskim prawie zakazane są małżeństwa osób bezpłodnych i starszych.

Tak, wiem, że temat nie jest stricte o homoseksualizmie i że odniosłem się do wypowiedzi sprzed niemalże roku, która może być dziś średnio aktualna. Niemniej – o Teletubisiu już pisałem, a post z samym obrazkiem by nie przeszedł przez sito cenzury. A tak mam +1 na liczniku, muahahahaha!


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Hako napisał(a):
A co do Homoseksualistów... Jak już nimi są to niech se będą i walka z nimi nie jest konieczna, ale niech się tak nie odnoszą ze swoją orientacją i nie robią takich cyrków. Jak tak dalej pójdzie i będą powstawały związki małżeńskie dwóch pedałów to ludzie wyginą...


No tak, wszakże jeżeli homosie są w związkach nieformalnych, to się rozmnażają – np. przez pączkowanie, zarodniki i fragmentację plechy – podczas gdy zalegalizowany związek małżeński bądź partnerski im to biologicznie uniemożliwia. Żelazna logika poparta niezbitymi argumentami, ot co!
Data mojego postu:
22.05.2008
Jakbyś mógł nie komentować na przyszłość takich starych bzdur.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Głupota co niektórych jest bezgraniczna. Na tej zasadzie do każdej bajki można się o coś tam przyczepić.Np. setka smurfów i jedna smurfetka (rodzi domysły),albo Kubusia Puchatka można uznać za alkoholika.Ach...po prostu ręce opadają.

Pozdrawiam


Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Jasne, lepiej pokazywać małym dzieciom bajki gdzie aż kipi od przemocy i głupoty... Nie popieram gejów, ale to już jest lekka przesada, by z Tinky Winky'ego robić geja, tylko dlatego, że nosi damską torebkę... Przecież chyba rodzice dzieci widzą jaka jest ta bajka i są na tyle inteligentni żeby wiedzieć czy ma ona na nie negatywny wpływ czy też nie. Teletubiś z czerwoną torebką nie przeszkadza nikomu w żadnym kraju, oczywiście po za Polską...

Pozdrawiam.

Edit:
Gangez napisał(a):
http://weeklywire.com/ww/02-23-99/nash_ol-helter_shelter.html
Nie tylko w Polsce...
No patrz pan...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kiper: 18.04.2009, 20:41
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Kudłaczek napisał(a):
Teletubiś z czerwoną torebką nie przeszkadza nikomu w żadnym kraju, oczywiście po za Polską...
http://weeklywire.com/ww/02-23-99/nash_ol-he ... elter.html
Nie tylko w Polsce...

Jak dla mnie torebka tego całego Tinkiego to nie ma żadnego znaczenia, równie dobrze mógłby mieć obcisły kostium.... robienie z tego afery jest idiotyzmem...

szczecin
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ej, a tak na poważnie zapytam.
ACTA ma też uniemożliwić handel podróbkami, bo dotyczy nie tylk internetu. W takim razie torobka Tinky-Winky będzie miała trademark?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Teletubiś gej!?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook