Forum Dragon Ball Nao

» Siła I Mięśnie

Strony: 1, 2  
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.662
Posty: 186
Skąd: West City
Witam jak zaczelismy gadac w poprzednim temacie o Brollym to zastanawia mnie w czym wojownicy przechowywali taką wielką siłe? przecież [ ort! ] żeby goku był taki silny jaki jest to musiał by być z 8 razy taki jaki jest brolly (lub jeszcze wiekszy) niezauwazyliscie ze to troche dziwne ?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Tu nie chodzi o to, że gdy ma się dużą siłę to posiadamy wielkie mięśnie. Chodźby ci mnisi, którzy potrafią powalić Pudziana mimo że są od niego 3 razy mniejsi i ważą 1/10 co on. Siła jest czerpana z wewnątrz, jest ulokowana w całym ciele wojownika, a mięśnie nie mają tu zbyt dużo do rzeczy.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.872
Posty: 407
jak już to "powiedz to brollemu" ale nie żybym się czepiał

A na poważnie- Brolly zauważ też byl bardzo chudy, i atletycznie zbudowany. Przerost mięśni "zawdzięczał" poziomu "ultra SSJ" na który przechodził. Podobnie jak reszta wojowników Z która go osiągnęła(Vegeta, Trunks, Goku)- Brolly także koncentrował calą siłę w mięśniach, i przez to robił się "misiakiem".... no inna bajka, że u niego na prędkość to zbytnio nie wypływało

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Boże kochany zmiłuj się...

Przecież to nie mięśnie są podstawą, choć naturalnie masa potrafi czasami pomóc. Nie raz w DB słyszymy : "skąd on czerpie siłę?". Ja tego nie wiem. Ale domyślam sie że moc bierze się z gniewu i krzyku. Zresztą na kartach Cio przy opisie Kamehamehy Goku pisało, iż im większy krzyk, tym większa fala....

Zresztą pomyślcie, gdy goni Was pitbull to uciekacie zdaje sie z prędkością błyskawicy. Z obliczu niebezpieczeństwa ciało ludzkie uruchamia specjalne procedury, które pozwalają korzystać na maksa z rezerw przeznaczonych tak naprawdę na podtrzymanie organizmu przy życiu.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.662
Posty: 186
Skąd: West City
dobra sorry ^^ ale jak sie zmieniali w ussj to miesnie rosły tylko pytanie naco

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Bo ja wiem? Pewnie dla podkreślenia mocy. Wtedy Akira może nie przewidywał jeszcze SSJ2, toteż by podkreślić moc USSJ, większą przecież od standardowego SSJ, postanowił powiększyć muły....
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
resztą na kartach Cio przy opisie Kamehamehy Goku pisało, iż im większy krzyk, tym większa fala....
To nie zależy od krzyku. Po prostu czym dłużej ładuje moc do ataku tym dłużej krzyczy. Jednakże i bez krzyku można zadać potężną fale uderzeniową ^_^ Popatrz na walkę Goku SSJ3 z Kid i Fat Buu. Tam było dużo Kamehameh a ani razu nikt nie krzyknął (przynajmniej w mandze )

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
To nie zależy od krzyku. Po prostu czym dłużej ładuje moc do ataku tym dłużej krzyczy. Jednakże i bez krzyku można zadać potężną fale uderzeniową ^_^ Popatrz na walkę Goku SSJ3 z Kid i Fat Buu. Tam było dużo Kamehameh a ani razu nikt nie krzyknął (przynajmniej w mandze Wink )
Zgadzam sie z tobą szpaner ale sądze ze to bierze sie z adrenaliny zauwazcie ze goku walcząc z freezerem najpierw przegrywał, wkurzył sie i podniósł poziom adrenaliny i zaczął wygrywac ale potem poziom spadł i wteedy musiał zając sie freezerem Vegeta a goku tworzył tą wielką kulę nad rekoma.

Pozdro Son-Goten

Obraz
PALATIAL REGALIA
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Hm... Coja będę się rozdrabniać... Nie mam pojęcia. W każdym razie te mięśnie u nich wszystkich są fajne. (tylko trudne w narysowaniu wg mnie
Aa!! i zauwazcie,że Tenshinhan miał największe muły ze wszystkich w Db, a mimo to był słabszy od sajanów, a czy od ziemian... to nie wiem

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Siła to masa mnożpna przez przyśpieszenie. I mięśnie nie odgrywają tu roli decydującej...
Weźcie np. takiego Małysza- mały, szczupły a tyle ma w sobie pary, że przepchnąłby przez całe Jerozolimskie Pałac Kultury

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 11.03.2006, 13:09
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
miesnie to tylko sylwetka sila tkwi w nas odzawsze u innego malo jest tej sily u innego wiecej . wiec moje zdanie ten co wiecej sie bil ma wiecej sily niz ten co chodzi na silke pare lat.choc też [ ort! ] taka osoba ma pare w lapach ale nie umoie tego wykozystac

pulkarecordzz.phorum.pl
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.611
Posty: 208
Skąd: Ziemia
miesnie najwieksze to miał Satan wiec na pewno [ ort! ] nie jest to główny czynnik w sile ale trzeba przyznac że chyba symboliczne znaczenie ma
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hehe tak Satan jak na czlowieka mial bardzo duze miesnie.

Pozdro 600

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.611
Posty: 208
Skąd: Ziemia
a kto powiedział że Ziemianie mieli mniejsze miesnie od np Saiyanów? Byli po prostu słabsi ale niektórzy byli bardziej napakowani
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No moze ale nie wiemy czy nie mieli slabszych tych miesni, czyli takich bardziej zwiotczalych ( chodzi mi tu o ziemian)

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.611
Posty: 208
Skąd: Ziemia
no to na pewno [ ort! ] ale wielkością były podobne
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No wielkoscia moze i sie nie roznily a nawet moglyby byc wieksze ale nie liczy sie wielkosc tylko jakosc i wykorzystanie

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Serek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Serek
Dni na forum: 6.592
Posty: 34
Skąd: Ty mi powiedz...
Istnieje cos takiego jak siła wewnętrzna którą sięczerpie poprzez myśli.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
dalej uwazam ze to adrenalina i wewnetrzna wscieklosc. pocwicz parkoura to sie przekonasz. doswiadczeni traceurzy(parkourowcy) specjalnie prowokują policje zeby ich gonila oni uciekaja na swoj sposób ale i tak sie boja ze paly ich zlapia i sa coraz szybsi i silniejsi - adrenalina. jak sie na kogos wkurzysz to czujesz przyplyw sil i tak wlasnie jest, masz zamiar sie wyrzyc ale czesto to jest niemozliwe to wyrazasz to poprzez krzyk i agresje i ..... pogubilem sie ale wiem ze to adrenalina i wscieklosc. a co do miesni to (podam przyklad) goku jak byl maly to mial serdelki zamiast miesni a i tak byl niesamowicie silny. pozdro songoten

Obraz
PALATIAL REGALIA
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Tu chodzi o siłe umyslu, technike, i oczywiscie sile . Miesnie to nie wszystko chociaz extra wygladaja dlatego pakuje .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Siła I Mięśnie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook