Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 002, 12.07.2015

Strony:   1, 2
Puszka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.648
Posty: 21
+Łukasz Hehe wpadka, Bulma naobiecała mu super mocy(coś jak urządzenie z GT) w zamian, a Chichi Songu chyba podwójną kolacje

No fakt był, chodziło mi ogólnie, po co go tak kreują, no bo nie dość ze wygląda jak kot egipski (w realu te koty tez nie maja futra, są paskudne), to jeszcze jakiś dziwny degustator (jak w odcinku chciał dinozaura to nie mógł sobie kawalka wziąc, od razu walczą o całego) no i dziecinne to, jak obżarstwo bubu (z tym że bubu bez tego byłby nijaki).
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Mnie się podoba, że Beerus zniszczył już drugą planetę (taką zwyczajną, a nie zdegenerowaną) i buduje się wokół niego jakąś grozę, bo w filmie to tylko został przedstawiony jako Bóg Zniszczenia i koniec. Już nie mówiąc o scenie z Whisem, gdy w filmie tylko jadł sushi (widelcem).

Co do wyżej, Beerus nie bez powodu tak się zachowuje. Priorytety kotów to: jeść, spać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Puszka, tak wygląda rasa kotów, na której egzemplarzu Toriyama wzorował Beerusa:
Obraz

Mają włosy.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Puszka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.648
Posty: 21
vegeta391 Ty jak zwykle mądrala. Skoro ten ma włosy, to tym bardziej nie pasuje do opisu, ani mojego, ani beerusa.

Wspomnialem o egipskim, bez śierści :
Obraz

Sądze, że to jakieś nawiązanie do sfinksa(x), jak i że dragon ball mógłby/miałby mieć miejsce na prawde(tak żeby się zastanawiac, a co jesli) w przeeeeeeszłości, gdyż i mapa świata dragon ball wygląda jak złączone kontynenty, a ludzie żyli z gadającymi psami, świniami itp. wród dinozaurów itp. z możliwością podrózy kosmicznych i tak dalej. Ludzie Jeszcze czczą różne bustwa i budowle.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Ale Vegeta swojej rodziny nie traktuje dobrze. Biedna Bulma.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 002, 12.07.2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook