Forum Dragon Ball Nao

» Co chcielibyście zobaczyć...?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.594
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
Ja chciałbym:
aby Nappa osiągnął poziom SSJ.
albo żeby np. Vegeta zapuścił wąsy/brode i przemienił się w SSJ.

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
ale faktem jest, że to na widok Goku Frizer nieco sie speszył. czy nie utożsamił go z wojownikiem (de facto Bardockiem), który stawiał mu największy (moze najdłużej??) opór? z tego wynika, że Vegetę Ou musiał już dawno pokonać, a to z kolei prowadzi do wniosku, że jednak Bardock musiał być nieco silniejszy. poza tym po kim Goku odziedziczył siłę? i to taką, że nawet Vegeta (wg. Dai Kaiosamy syn najsilniejszego na planecie) nie mógł mu dorównać?

Saiyanie w organizacji społecznej byli na poziomie instytucji plemienia
skąd wiadomo, że nadal stali na poziomie instytucji plemiennej?

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Jka bym chciał:
zobaczyć małego Kame Senina
zobaczyc scalenie son goku, son gohana i son gotena
zobaczyc wszystkie TB od 1 do ktoregos tam
zobaczyc kuririna z wlosami dlugimi tak jak son goku SSJ3
zobaczyc trunksa w wlosach goku
jest jeszcze wiele innych pomysłow

Obraz
PALATIAL REGALIA
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Chcialbym obejrzec cala historie z życia Bardocka .
W tym tez matke Goku
Starych Kuririna, Tenshina, Yamchy, Vegety
Dużo by tu wymieniac

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Nareszcie ktoś z kim można porządnie "pogadać"! A nie rozpisywać się na dziwne, podejżane, lub beznadziejne tematy, przykładowo: "Czy Vegeta zdradzał Bulmę?" No to zaczynamy.

Arrow Saiyanie w organizacji społecznej byli na poziomie instytucji plemienia. W takim trybie funkcionowania społeczeństwa przywódcą jest albo najstarszy albo najsilniejszy przedstawiciel okreslonej społeczności. Biorąc pod uwagę fakt, że Saiyanie to naród wojowników, opcja pierwsza chyba odpada...
Oczywiście bardzo to możliwe. Zgadzam się. Według mnie powinnyśmy do tych opcji dodać jeszcze "najbardziej doświadczony". Przywódcą mógł być najstarszy, najsilniejszy lub najbardziej doświadczony (m.in. w życiu, bo to trudna sztuka). Najstarszy, nie zawsze oznacza najbardziej doświadczony. A doświadczenie w życiu to nie tylko "umiejętność walki" czy "siła". Tu chodzi mi dokładnie o taktykę, mądrość, inteligencję, dobrą opinię, poszanowanie u innych. Bo po co posadzić na tronie "najsilniejszego" skoro on może okazać brak predyspozycji do tego urzędu? Dlatego uważam ,że pierworzędną wartością tutaj było "doświadczenie".

Arrow Vegeta dowodził oddziałami Saiyan w walce z Tsufuru-jinami. Nie wydaje mi się, aby dowodzic mógł wojownik, który nie miałby do tego odpowiednich predyspozycji. I nie tylko o umiejetności taktyczne czy chatyzmę mi chodzi, lecz przedewszystkimo siłę. Saiyanie to ród wojowników... Atakiem powinien dowodzic najsilniejszy...
Gdy Frizerek uprowadził mu syna wyruszył na odsiecz, chcąc zdobyć jego statek i odebrać co "ukradzione", lecz przegrał batalię. To tylko przykład. Vegata Qu jest "mózgiem operacji". On zaplanował, on jest świetnym taktykiem, on wydaje rozkazy bo on pochodzi z arystokratycznego rodu, był przez to szanowany. Jeżeli chodzi o samą bitwę czy walkę, to oczywiście umiejętności bojowe posiadał. Możliwe ,że miał duże umiejętności bojowe (mam na to dowody - pomimo ,że bronię tej 2giej strony! Ja tak mam...), ale jestem pewien ,że najsilniejszym saiyanem na Vegecie nie był. Uważam wręcz ,że był przeciętniakiem. Jednoznacznie stwierdzić tego nie możemy bo jego umiejętności w anime/mandze nie zostały zaprezentowane.

Dlaczego silniejsi wojownicy mieliby pozwolić na to, aby dowodził i rządził nimi ktoś słabszy od nich samych?
Trzeci podpunkt. Możliwe ,że czuli do niego respekt. Nie tylko dlatego ,że jest od nich starszy , lub bardziej doświadczony w życiu. Najważniejszy motyw tej zagadki to według mnie - pochodzenie. Vegeta Qu wywodził się z arystokratycznego rodu, do którego saiyanie odnosili się z szacunkiem (sam mówiłeś o szlachcie Dai). Siła to nie jedyny (lub nie najważniejszy) akcent ich zachowania. Byli mu poddani bo wiedzieli ,że on wie lepiej, on jest taktykiem, on jest szefunciem. Oczywiście możliwe ,że było to też poparte siłą. Do kogo czujecie większy szacunek - do Bogdana z siłowni czy Mistrza Gry w Szachy? Myślę ,że jeżeli chodzi o poziom mocy bojowej to King Vegeta był przeciętnym albo lekko ponadprzeciętnym. Nic więcej. Wiedzieli ,że lepiej słuchać się mądrzejszego niż silniejszego.

I jeszcze kwestia Vegety. Książe Saiyan czesto mówił że jest księciem wojowników, co tłumaczyc miało jego siłę. Skoro zaś książe miał byc najsilniejszy to chyba podobnie powinno byc z królem...
W moim przekonaniu nic nie sugeruje, aby Vegeta Ou był "średniakiem". Wydaje mi się, że było zupełne inaczej. I według mnie na pewno przewyższał siłą swojego pięcioletniego syna nawet jeśli nie dorównywał mu potencjałem.
Masz rację - Vegeta tak sobie tłumaczył swoją siłę... Ale czy to do końca prawda? Czy np. przez tą arystokratyczną krew w żyłach osiągnął "szczyty"? Według mnie przez "samozaparcie" w sobie i chęć treningów.
Vegeta i jego potęga wzięła się w/g mnie z:
chęci samodokonalenia się przez cały czas;
chęci coraz cięższych treningów;
miał samoistny talent do walki, od urodzenia;
napędzała go chęć "wyrwania" się z pod rąk Frizera;
samozaparcie w samym sobie;


poza tym [ ort! ] porównując Vegetę Qu i jego synusia wartoby przytoczyć tekst Nappy z Bardrock Special'u (Vegeta 5cio letni zabija z uśmiechem na ustach i bez problemów 5 saibamenów na raz). Nappa komentuje zdziwienie kolesia obsługującego salę treningową (mowa o sile):
Nappa: "-On jest najlepszy. Nie znajdziesz lepszego dzieciaka w całym świecie..."
Obsługiwator (cały przerażony potęgą Vegety): "-To co z nim będzie, jak dorośnie?"
Nappa: " -Tego to już nikt nie wie..."

Widać ,że młodziutki Vegeta jest "geniuszem" i nie byle kim. Wszyscy są zadziwieni jego mocą. It's all. A o VegecieQu dużo nie wiemy... Wręcz bezpośrenich faktów na "potęgę" Vegety nie mamy.... A Vegata przy Frizerze nie miałby po co kłamać...

Jeżeli chcecie, to podałbym też fakty na to co ukolorowałem wcześniej niebieskim kolorem. Czyli na to ,że Vegeta Qu nie był jednak przeciętniakiem (mam argumenty i kontargumenty z tej dyskusji). Dlatego nadal twierdzę ,że możliwe są nasze obydwie opcje. Niektóre fakty mówią że Vegeta mógł być świetnym wojownikiem, a drugie ,że wcale nie tak do końca. Dobra kończę bo trochę za długo piszę - sorka. Mam nadzieję że odpiszesz Dai, bo dobrze się z tobą pisze. Pozdro. I też nie mam zamiaru tu nikogo przekonywać. Pokój z wami.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Eli...
Tak właściwie to nie wiedomo. To tylko moja teoria. Ale biorąc pod uwagę wątki z historii Saiyan przedstawiane w treści DB, to ten wniosek wydał mi sie słusznym...

Mam nadzieję że odpiszesz Dai, bo dobrze się z tobą pisze.
Dzięki za komplement Moje odczucie jest podobne
Tak właściwie to nie wydaje mi się celowym prowadzenie dalszej dyskusji.
Bo jak widać zgadzamy się w argumentach lecz wnioski, które wyciągamy są inne.
Ja osobiście uważam to za wielki plus, Bo powtarzam to tak często jak tylko pozwalu ku temu okazja- dualizm poglądów jest dobry i wręcz wskazany. Szczególnie na forum, którego ideą jest prowadzenie dyskusji- wymiana różnych pogladów.
Pozostaje mi podziękować za tę krótką "wymianę opini". Zatem dziękuję.
Nie chciałbym także, aby temat przez Ciebie założony został zdominowany przez dyskusję, która tak właściwie znajduje się poza zagadnieniami tego tematu.
Mam nadzieje, że przy okazji innego tematu uda mi sie z Tobą poprowadzić dyskusję tak dobrą, jak z Szarakiem(pozdro) na temat LSSJ.<nieskromnie zachęcam do zapoznania się z jej treścią )
pozdrawiam
ps. Szczegółowe argumenty? Bardzo chętnie się z nimi zapoznam. Proszę jednak, żebyś przesłał je za pomoca wiadomości prywatnej. Jeśłi oczywiście masz ochotę )
Jeśli natomiast masz ochote na dlasze prowadzenie tej dyskusji, to jestem jak najbardziej otwarty na taką mozliwość.
pozdrawiam
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Chciałem jeszcze tylko przedstawić parę faktów i podsumować (o ile się da). Bardzo lubię takie "rozmyslania" na temat świata DB. Jak mówi stare chińskie przysłowie "Jedna noc rozmowy z mędrcem starczy za 10 lat studiów". Pozdrawiam Was gorąco. Ach, już prawie zapomniałem po co piszę...

No to tak... Jak na razie [ ort! ] Dai, patrząc na twoje posty, stwierdzić mogę jedno. Bezpośrednich faktów popierających twoje zdanie, jak na razie [ ort! ] nie podajesz. Podajesz swoją opinię, domysły (np. o plemieniu, porównania - jednym slowem są to domysły), ale brakuje mi niestety faktów. Ale nie martwmy się, bo coś w tej sprawie mam. Najpierw podsumowanie jednej strony.

Fakty ,które popierają moje zdanie (wydają się dla mnie bardziej prawdopodobne):
Wymieniony wcześniej cytat z mangi. Bezpośredni fakt, wyciągnięty z naszej biblii tej opowieści. Wypowiada się tu Frizer i Vegeta o Vegecie Qu. Kłamstwo nie ma tu prawa zaistnieć. Popatrzcie szczególnie na motyw rozmowy. Frizer nie miałby po co klamać, a Vegeta pomimo ,że mówi o swoim "rodzicu" wypowiada się szczerze [ ort! ], wykłada kawę na ławę.
Wcześniej wymieniony cytat z Specialu z Bardrockiem. Nappa wypowiada się o Vegecie, jego potędze, talencie. Jest uważany wręcz za geniusza walki. To powoli utwierdza nas w przekonaniu ,że Vegeta był kimś specjalnym i rzeczywiście miał warunki do bycia "lepszym" od swego ojca.
Potęge młodego Vegety utwierdza moment jego walki w sali treningowej. Widzimy - zadziwia nas widok jego treningów. Jego możliwości coraz bardziej nas "przytłaczają". Vegeta jako szczeniak jest silniejszy od Nappy, sam jednym atakiem (z uśmiechem na twarzy) pokonuje 5 saibamenów. Nie zapominajmy, że takie stworki są na poziomie ok. Raditza. To nie są bardzo słabi przeciwnicy, a w dodatku jest ich 5. Coraz bardziej przekonujemy się do tego ,że Vegeta mógłby pokonać swego ojca.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

A teraz bardzo drobny fakt dotyczący (potwierdzający) opinię Dai Kaiosamy. Twierdził on ,że Vegeta Qu mógł być silniejszy od Vegety, a wręcz powinien być naj. Jak wcześniej pisałem należy bardzo uważnie oglądać filmy kinowe a speciale w szczególności. To co napiszę to drobnostka ,ale jednak wnosi to czego mi brakowało w opini Dai - Potwierdzenia faktami bezpośrednimi.

Bardzo któtki moment ,wręcz 1no zdanie! Bardrock wrócił już ze swoją ekipą z podbijanej Kanassy. Był jak wiecie bardzo poturbowany, więc regenerował się w "konserwie". Teraz posłuchajcie dokładnie rozmowy 2óch "pachołków" obsługujących maszynę:
Pachołek (na temat regenrowanego Bardrocka): "-Jak tak dalej będzie, może stać się potężniejszy od króla Vegety!"
Pachołek 2: "-Bez żartów. Bardrock wraca z każdej misji prawie martwy. Kurcze..."

Oczywiście to tylko lekki fragment tej rozmowy. Ja mam angielski dubbling jak coś (jest to ok 10 minuty filmu). Widać w tym dowodzie ,że słudzy uważają VegetęQu za kogoś bardzo silnego, chyba najsilniejszego. To jest lekki trop ,który powoli może zmienić nasze nastawienie do tej całej sytuacji. Pojawia się bezpośredni dowód na potęgę Vegety Qu - bez żadnych domysłów, tylko powstaje teraz jedno pytanie. Czy zwykli pachołkowie (zajmujący się maszynami i techniką) wiedzą co w trawie piszczy, i o co chodzi? A może o potędze króla od kogoś usłyszeli? Rozmyślanie nad tym zostawiam już Wam. Takiego argumentu właśnie mi brakowało.

Bardzo mądre wypowiedział w ostatnim poście Dai Kaiosma. Czuć z ich treści mądrość, powagę jak i "dorosłość i dojżałość" wypowiedzi i zdania. Widać jest jeszcze bardzo wiele ludzi z którymi można szczerze [ ort! ] pogadać. Takie "wymiany poglądów" wydają się dla mnie bardzo ciekawe. Pomimo ,że na zagadkę z VegetąQu nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, polemika na ten temat przyspożyła mi niezwykłej przyjemności. W tej kwestii każdy może myśleć to co "czuje". Dobra, i tak oficjalna mowa nie wychodzi więc krótko: "Dzięki ziomalu!" Też myślę ,że nie raz jeszcze pogadamy na temat świata DB, bo ma on wiele zagadek.

A Was, jak zwykle, zachęcam do brania udziału w temacie!

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
ak na razie [ ort! ] Dai, patrząc na twoje posty, stwierdzić mogę jedno. Bezpośrednich faktów popierających twoje zdanie, jak na razie [ ort! ] nie podajesz. Podajesz swoją opinię, domysły
Racja
Sa to tylko moje opinie. Na ich poparcie nie przedstawiam konkretnych faktów lecz jedynie wnioski wyciagnięte na podstawie moich obserwacji.
Cieszę się, że sam dotarłeś do mocniejszych argumentów
Nie mniej jednak uważam, że moje domysły mogą byc trafne. Jak jednak sam zauwazyłeś, nie da się chyba ostatecznie udzielic trafnej odpowiedzi na to pytanie., bo obie opcje są równie prawdopodobne...
Zatem raz jeszcze dziekuję za tę krótka, aczkolwiek rzeczową wymaine pogladów.
pozdrawiam
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ja chciałbym zobaczyć :

Narodziny Piccolo
Dzieciństwo Freezera
Pierwszą w historii Kamehamehę
Walkę Genialnego Żółwia z Genialnym Krukiem
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
A co powiedzieli byście na:
3 lata walki Boskiego Miszcza u Karrina?
Co robi Garlic Jr. w Martwej Strefie?
Najmłodsze lata Tiena i Chaoza?
Młodość Yamuchy?


Jest tyle opcji... Za wszystkie inne zapłacicie kartą MasterCard. Czekam na Kolejne Wasze "Chętki". Niektóre okazują się ciekawymi spostrzeżeniami. Sporo jest pytań które można by [ ort! ] zadać światu DB...

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Chciałabym zobaczyć
- matkę Goku, Vegety i Videl
- treningi Son Gohana i Gyuu Mao pod okiem Kame- sennina
- jak żyli sobie Vegeta z Bulmą

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez pp3088: 14.04.2006, 23:39
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Ja chciałbym zobaczyć Piccolo jako dziecko
Co robił Vegeta w piekle po wysadzeniu sie w walce z Buu
Nameck przed zmianą klimatu
Mine umierających ludzi którzy nie chcieli uwierzyć Bardockowi że freeza niszczy planete Vegeta

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
- Matke Goku i Raditza, Videl, Chi-Chi, Brolle'go, Vegety (dużo postaci nie ma matki, chyba że po prostu [ ort! ] je nie pokazali)
- kto wygrał na Tenkaichi Budokai, Goku jr. czy Vegeta jr.
- zamiana osobowości Goku i Vegety (ale by było )
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Na koniec GT powiedziane było, że Goku, Gohan, Trunks, Goten i inni już nie żyją. Ciekawi mnie, jak zginęli? Naturalnie, czy może jakoś innaczej? Albo w filmie kinowym o Goku Jr. nie pokazali jego rodziców. A co z nimi?? Oddali dziecko pod dożywotnią opiekę prababci Pan, czy też nie żyli??

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
dzieki pp3088 <hahaha> pozdro

- kto wygrał na Tenkaichi Budokai, Goku jr. czy Vegeta jr.
hmmm... cos mi sie kojazy ze wygrał Vegeta.... ale nie jestem pewien... wiem ze gdzies mówili...

Obraz
PALATIAL REGALIA
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Coś a`la mały Picollo ^^

Obraz
Vego SSJ 3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego SSJ 3
Wiek: 36
Dni na forum: 6.552
Posty: 41
Skąd: Ciechanów
Chcial bym zobaczeć prawdziwych rodziców Goku Jr i Vegety Jr, dzieci Pan, dalsze przygody Goku, a takze co sie stało z innymi bostaciami DB kiedu na macie walczyli GokuJr i Vegeta Jr.

FINAL FLASH
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Ja chciałabym zobaczyć narodziny, dziecinstwo i młodość Vegety!
I jeszcze poznać struktury społeczno-rodzine Saiyan!
To znaczy czy poważnie traktowali związki!
Czy były jakieś "klasy" i czy związki między "klasowe" były zabronione?
Jak wyglądała planeta Vegeta?
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ja chciałbym zobaczyć:
- trening Goku w zaświatach i to jak osiąga poziom SSJ2 - SSJ3
- co robi Future Trunks po pokonaniu Androidów w przyszłości
- King Colda w pozostałych formach
- rodzinną planetę Frezzera
- matki Goku i Vegety
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Co chcielibyście zobaczyć...?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook