Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2016: Grupa C

Strony:   1, 2
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Definitywnie nasz najsłabszy mecz podczas Ojro i bardzo szczesliwy, no ale zawsze z reguły mielismy pecha więc teraz trochę szczęścia nie zaszkodzi. Chyba ostatnie transferowe przymiarki rozluźniły trochę nasz zespół, ale swoją drogą jeśli Zieliński będzie tak grał w LFC jak dziś, to może to być transferowy niewypał z ich strony :F Ja chciałem tylko wyjścia z grupy i stało się jestem spełniony i zadowolony a co będzie dalej to się zobaczy. Teraz Szwajcaria.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mieli wyjść z grupy i to się liczy. A że w meczach nawet jednej bramki nie wpuścili i wyszli z dobrym wynikiem punktowym, to tylko lepiej. Choć nieraz grali byle jak.

Mateusz napisał(a):
Spodobała mi się waleczność naszych: podbieganie do piłki, wślizgi, determinacja, jak podskakiwali to nieźle się wyginali, żeby tylko musnąć piłkę.
A mnie nie, tzn. wolałbym, żeby nie musieli się tak gimnastykować na taki wynik.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shounen napisał(a):
A mnie nie, tzn. wolałbym, żeby nie musieli się tak gimnastykować na taki wynik.
Biorąc pod uwagę, że bez gimanstykowania się trudno jeszcze o spokojne wyjście z grupy to należy się cieszyć z tego, że chcieli to robić. Bo prawda jest taka, że mamy w końcu dobrą drużynę, ale nie dlatego, żę polska piłka poszła radykalnie do przodu, tylko szcześliwie mamy teraz sporo solidnych, bardziej niż solidnych i totalnie zajebistych piłkarzy w bliskich sobie rocznikach. Kiedyś mieliśmy przeciętnych, paru solidnych i jednego czy dwóch bardziej niż solidnych.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Euro 2016: Grupa C
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook