Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Kolekcja BluRay - Czy ktoś wie?

Cryspi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.265
Posty: 1
Witam,
Miałbym pewną sprawę do Was drodzy forumowicze.
Otóż zastanawiałem się nad kupnem Kolekcji Dragon Ball'a w wersji BluRay i natrafiłem na coś takiego:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Czy ktoś wie skąd pochodzi/jaka firma to wydała i czy jest to oryginalne, pełnoprawne wydanie Dragon Ball'a? Może to jakiś bootleg, lub wersja fanowska nagrana po prostu na płyty bluray z nadrukowanymi grafikami na pudełkach?
Prosiłbym o pomoc w rozpoznaniu, gdyż nie wiem czy zainwestować.
Swoją drogą: Co myślicie o cenie? Warto, czy można znaleźć gdzieś lepiej/taniej?
Zastanawiam się też, czy nie lepiej poczekać na wersję w 4K i czy w ogóle kiedyś wyjdzie.
Co o tym wszystkim myślicie?
Czekam na Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam
Pytałem sprzedawcę odnośnie tej kolekcji, ale nie udzielił jeszcze żadnej odpowiedzi.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Absolutnie odradzam zakup. Wolałbyś sam znaleźć sobie w necie projekt okładek i zrobić według własnego uznania. Na pierwszy rzut oka widać że to wersja domowa. Gościu się nawet nie postarał bo wkleił po prostu losowe grafiki na okładki.
Nie daj zarobić cwaniakowi który ukradł napisy (być może nawet od Grupy Mirai) i zarobi horendalną kwotę 700 zł.
Wszystko co potrzebujesz masz na komputerze. Zapewniam że niedużym nakładem pracy i pieniędzy jesteś w stanie zrobić sam taką kolekcję a płacąc takiemu człowiekowi tylko wspiera się zwykłego złodzieja.

Wklejam tutaj link do okładek w wysokiej rozdzielczości z DB/DBZ/DBGT/KAI/Filmów w różnych wydaniach, łącznie prawie 2 GB. Poprzeglądaj sobie może znajdziesz coś ciekawego. https://mega.nz/#F!ARRyFSgI!Y2Xp2RnEfHJn2-AOLaPsDw
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Kolekcja BluRay - Czy ktoś wie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook