Forum Dragon Ball Nao

» Super Dragon Ball Heroes: World Mission [Switch, PC]

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 15.01.2019, 16:19
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Kozacko.
Ciekawe, czy oprócz tej oryginalnej historii z Fokarzem będą też misje z automatówki SDBH (Mroczne Królestwo, Więzienna Planeta).
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj wyszło, pograłem trochę i spoko. Ciezko troche spamiętac kto i jakie ma umiejętności bo rozgrywki nie można spauzować i Xeno Goku przypadkowo odpaliłem jakieś kamehameha xD

Szkoda, że nie po polsku i to pewnie zniechęci czesć graczy, a gra jest ciekawą alternatywą dla bijatyk.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Odpowiadając na pytanie:

Pan Michał napisał(a):
Ciekawe, czy oprócz tej oryginalnej historii z Fokarzem będą też misje z automatówki SDBH (Mroczne Królestwo, Więzienna Planeta).
Gra nie ma tylko tych aktualnych z anime SDBH i Broliego, ale już się dokopano, że zawartości z tego mogą dojść jako DLC. Troche lipa ale postaci i tak jest dużo aż za dużo.

Gra wciąga jak cholera. Mnóstwo taktyk do wypróbowania, bo o to w tym chodzi by dobrze spasować bohaterów. Nic nie da drużyna złożona z Goget, Ultrainstynktów czy innych o ile w pewnym stopniu się ze soba nie uzupełniają, ale to w sumie tyczy się tlyko starć z żywym przeciwnikiem i bossów bo ze zwykłymi przeciwnikami ze story czy arcade to nawet byle jak złożona drużyna też powinna coś ugrać xD

Walka ze złotym Freezą w jego sadze w Arcade to masakra. Za siódmym razem go pokonałem i to szczęśliwie bo już miałem wyzerowane życie, ale od czasu do czasu sie wlącza taka ostatnia szansa gdzie mzona przywroci sie na moment i odbebnic własną turę i szczesliwie małiem w niej specjalny atak drużynowy, który zadał 50k damage'u

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Super Dragon Ball Heroes: World Mission [Switch, PC]
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook