Forum Dragon Ball Nao

» Smocze Kule-czyli pofantazujmy :)

Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
tak jak w temacie czyli spełniamy mażenia wiec wracając do tematu co byscie zrobili a raczej jakie zyczenia byscie mieli gdy byscie przypadkowo znalezli smocze kule ;] ja bym chyba poprosil od kasy nieskoczone ilosci pieniedzy i bym mogl zwalczyc () glod na swiecie a wy jakie mieliscie zyczenia do shenlonga?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Good Bye & Good Luck w innym temacie, ten juz był, sorry, jestes najsłabszym ogniwem
Vego SSJ 3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego SSJ 3
Wiek: 36
Dni na forum: 6.552
Posty: 41
Skąd: Ciechanów
Szczerze mówiac to ten temat juz jest, ale jeśli ci na tym zalezy to ci powiem, że raczej niechciał bym aby smocze kule pojawiły sie na ziemi, jak byśmy przekroczyli limit zyczen i uwolniło się siedem smoków to kto by nas wybawił

FINAL FLASH
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
jest cos takiego jak limit życzen?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Vego SSJ 3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego SSJ 3
Wiek: 36
Dni na forum: 6.552
Posty: 41
Skąd: Ciechanów
To wtakim razie z kad się wzieło 7 złych smoków, jesli ogladałes odcinki DB GT, to powinienes wiedzieć ze po kazdym spełnionym zyczeniu powiekszała sie ujemna moc kul do momentu kiedy kule były w klorze fioletowym i z deka popękane

FINAL FLASH
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
a pamietasz jak sie zrobiły te "fioletowe kule" i " z deka popękane" w DB niesłyszałem czego takiego jak limit życzen

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ten temat już był....

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Vego SSJ 3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego SSJ 3
Wiek: 36
Dni na forum: 6.552
Posty: 41
Skąd: Ciechanów
Vasson, chcesz sie dowiedziec jak powstały te fioletowe i z deka popekane kule, to se obejrzyj wszystkie odcinki DB GT ( w języku polskim oczywiście) a zrozumiesz

FINAL FLASH
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ten temat już był....
słusznie... Ale Vasson już o tym wie...
A co do limitu- nie ma takiego i nic, w treści DB/DBZ/DBGT nie sugeruje jego istnienia. Problemem nie była ilość zyczeń, lecz równowaga energi gromadzonej w kulach.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
tylko jedno
NIESKONCZONA ILOSC KI

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Smocze Kule-czyli pofantazujmy :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook