Forum Dragon Ball Nao

» [Co gdyby] Kamesennin zapieczętowałby Piccolo Daimao w szybkowarze

Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.569
Posty: 667
Czy kamesennin w dalszej fabule został by wskrzeszony?
Oraz w tym wypadku Goku nie musiał by znów iść do korina a co za tym idzie nie poznał by w dalszej części wszechmogącego, bo nie napił by się przeświętej wody przez co Korin nie powiedział by Goku o możliwości treningów tam. A wy macie jakiś alternatywny scenariusz?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.734
Plusy: 5
Posty: 2.022
Bankowo zostałbym wskrzeszony. Zastanawia mnie, czy Gokū by Daimaō nie wypuscił, raczej na tamtym etapie nie dążyłby do starcia za wszelką cenę biorąc poprawkę na śmierć Kurilína, ale kto go tam wie. Cokolwiek by się nie stało, Gokū barkowo nadal by trenował, może nawet nie zginąłby w walce z Raditzem.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.045
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
vegeta391 napisał(a):
Bankowo zostałbym wskrzeszony.
Widać błąd Żółwiego Pustelnika wiele kolegę kosztował. Łączymy się w bólu
vegeta391 napisał(a):
Zastanawia mnie, czy Gokū by Daimaō nie wypuscił, raczej na tamtym etapie nie dążyłby do starcia za wszelką cenę biorąc poprawkę na śmierć Kurilína, ale kto go tam wie. Cokolwiek by się nie stało, Gokū barkowo nadal by trenował, może nawet nie zginąłby w walce z Raditzem.
Znając Gokū, chciałby własnoręcznie pomścić przyjaciela (i spróbować się w konfrontacji z legendą)
...ale nie mogę zgodzić się z tym, że bez bodźca rozwojowego w postaci Piccolo, Gokū mógłby osiągnąć poziom umożliwiający wybronienie się w walce z Raditzem. Ba! Nawet i z tym źródłem motywacji, efekt treningu był daleki od wymaganego

...no i ćwiczenie samych barków raczej nie przełożyłoby się w wystarczającym stopniu na ogólne zdolności w walce

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Co gdyby] Kamesennin zapieczętowałby Piccolo Daimao w szybkowarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook