Forum Dragon Ball Nao

» [Inne] Art Pad

Strony: 1, 2, 3  
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Duża częśc z nas, zapoznała się już z artpadem. Jest to program służący do malowania. Może nie zaraz fotoszop, czy inne profesjonalne programy.... ba, to jest rozwinięty paint... Ale naprawdę, na tej stronie powstają wspaniałe dzieła... Ja bardzo lubie tam rysowac... IMHO, bardzo to później poprawia kontrolę ołówka/pędzla, na prawdę, na papierze.

Rysunki wykasowane.

Pozdrawiam
M.

EDIT.
Ps. Jeszcze przed pierwszym postem, bardzo proszę spróbowac, a później oceniac . Bo malowanie myszką na tnącym się internecie do spółki z komputerem nie jest proste.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 02.02.2007, 12:15
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Tyyy fajne Masz talent To mozna skads sciagnac czy w necie jesT? Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to, że cczlowiek nie ma zoltej skory cholerA!

Aa jak sie zpaisuje swoje prace na linki?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Larme: 04.07.2006, 21:43
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Majin Gogeta napisał(a):
http://artpad.art.com/artpad/painter/

masz link normalnie xan zaraża zrobie potem edit i dam moje prace
Muszę się kiedyś tym pobawić, ale kiedy?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Łezko....

Gdy już malujesz pod tym linkiem....

http://artpad.art.com/artpad/painter/

Będziesz rysowac.... I skończysz....Dajesz zakladkę "save/send", wpisujesz swoje imię, mejl Twój i przyjaciela ( ew. tak jak ja robię, że wysyłam dwa razy na tą samą skrzynkę ), i wysyłasz i zaraz będziesz miała linka .

Zapraszam do zbawy artpadem!
Pozdrawiam
M.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Megane napisał(a):
http://artpad.art.com/gallery/?j1xa3h1atw4o

A to moje bazgrowidlo, miala byc baba, ale wyszla ufolodka ;]
Niezle Megi

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Bardzo ładne Meg . To kuuuuuszące spojrzenie... Tylko szyjka trochę dziwna. Ale ogólnie świetne... Zaraz chyba coś porysuję...


Pozdrawiam

EDIT... Ale w tym poście nawaliłem emotów...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 05.07.2006, 10:37
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Dziwna bo to ufol jest, ma prawo byc. Takie zabezpieczenie przed dziwnymi pytaniami
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Jak dla mnie, program służy nie tyle do rysowania, co do jego ćwiczenia. Innymi słowy: bardziej rozwija zdolności plastyczne, miast dawać szansę ich wykorzystania. Jak napisał już Maciek, znacznie poprawia umiejętność kontroli pędzla, ołówka czy co tam jeszcze. Jako że istnieje możliwość wycofywania kolejnych pociągnięć kursora, a funkcje naśladują faktyczne możliwości przy rysowaniu tudzież malowaniu na papierze, daje sposobność do sprawdzenia, jak coś będzie wyglądało, bez obawy o zniszczenie pracy. Ponadto, można odtworzyć kolejne czynności danego autora – nie muszę chyba mówić, jakie to przydatne.

Poniżej podaję linki do swoich rysunków. Nie są to arcydzieła, ba, nie są to nawet prace dobre. W moim wieku można rysować znacznie lepiej. Niemniej, pokazują one, do czego zdolna jest osoba nieobdarzona szczególnym talentem i niemająca kontaktu z rysunkiem od ponad roku, jeśli tylko jej na tym zależy i jest w stanie poświęcić na to trochę czasu. Zaznaczam – gnioty kompletne to nie są, aż tak samokrytyczny to ja nie jestem. Aha, ze względu na dość prywatne dedykacje, podaję wyłącznie screenshoty – linki do moich prac oraz rysunków będących moją inspiracją wyłącznie po privie lub na GG.


http://img301.imageshack.us/img301/1982/maciek1oa.jpg

Pierwszy wykonany przeze mnie rysunek, tak gdzieś od roku. Przykład skrajnego lenistwa. Postać narysowana podczas snu, więc ani przy oczach, ani przy stroju nie napracowałem się zbytnio. Cieniowania praktycznie brak, może oprócz włosów. Do tego olałem kolorowanie, choć to akurat nie z nieróbstwa – stwierdziłem po prostu, że tak będzie ładniej. Zresztą, słaba jakość nie kłóci się z faktem, że mimo wszystko trochę potu przy tym rysunku wylałem i nie wyszedł taki znowuż tragiczny. Dlatego z chęcią zadedykowałem go Maćkowi i nie żałuję tego – miło było mi dać mu coś od siebie

Ocena 1. (na tle moich możliwości, czyli samozadowolenie): 5,5/10
Ocena 2. (na tle możliwości programu, czyli jakość): 3/10


http://img61.imageshack.us/img61/2035/krystian0ne.jpg

Praca wykonana i dedykowana Krystianowi, który, nawiasem mówiąc, bardzo się niecierpliwił podczas jej tworzenia, gdyż… chciał zagrać ze mną w Warcrafta Dopiął swego, przez co rysunek jest trochę niedbały i niedopracowany. Ubranie skrajnie uproszczone, tylko kołnierzyk golfu zrobiony w miarę starannie. Również kolorowanie włosów oraz rysy twarzy pozostawiają wiele do życzenia. Ponadto, ze względu na brak cieni (znowu…), poprawki naniesione na rysunek wyglądają, jakby postać ubabrała się sosem. Niemniej, moim zdaniem – krok do przodu w mych ćwiczeniach.

Ocena 1. (na tle moich możliwości, czyli samozadowolenie): 5,5/10
Ocena 2. (na tle możliwości programu, czyli jakość): 3/10


http://img301.imageshack.us/img301/574/damian9xb.jpg

Można wiele mówić o tym rysunku, jednak nie to, że jest niestaranny. Spędziłem nad nim dwa dni, gdyż naprawdę zależało mi na jakości. Dedykacja dla Damiana została w międzyczasie zamazana (celowo) i chyba dobrze się stało Podczas rysowania popełniłem masę błędów, które dostrzeże każde wprawne oko, lecz ogólnie jestem nawet zadowolony z efektów mojej pracy. Jedyne, czego bardzo, naprawdę bardzo żałuję, to brak cieni. Niestety, po wczytaniu program wieszał się tak nieprawdopodobnie, że musiałbym siedzieć nad nim z tydzień, aby je dodać. Spróbuję do niego wrócić, kiedy zwiększę pokłady RAM-u i trochę poćwiczę, gdyż podejrzewam, że w cieniowaniu jestem troszkę beznadziejny. Na razie ciekawostka: jest to pierwsza z moich prac, którą uznałem godną zatytułowania ("Sorrow"). Istnieje jednak druga jej wersja, dla odmiany… komiczna. Zainteresowanym mogę ją pokazać.

Ocena 1. (na tle moich możliwości, czyli samozadowolenie): 7/10
Ocena 2. (na tle możliwości programu, czyli jakość): 4,5/10


Pozdrawiam serdecznie
A.


PS Do zapisywania i wysyłania znajomym tudzież przyjaciołom swoich prac służy przycisk "save & send". Można nawet dedykację skrobnąć. Jest tam również opcja umożliwiająca uzyskanie linku bez konieczności wysyłania maila. Jednak mało jest przyjemności mogących się równać z otrzymaniem rysunku i paru miłych słów od bliskiej osoby (dzięki, Maciek, dzięki, Krysiek )

PPS Ale się rozpisałem... Ludzie zdążyli swoje posty dać... i prace... Mogę powiedzieć tylko jedno... za**biste, Meg!! Nie wiem, jak sama oceniasz swój rysunek, ale dla mnie 7,5/10. Czyli naprawdę bardzo, bardzo dobrze. Sporo już widziałem prac w artpadzie, a najlepsza z nich odstawała od Twojej o zaledwie 1,5 punktu (najwyższa dotychczasowa ocena: 9/10).

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ożesz... Ja top przy was pikus jestem... A Megi jesteś boska normalnie
Kto mnie nauczy rysowac?

http://artpad.art.com/?j1xfqv1ei430 - takie badziewie
http://artpad.art.com/?j1xgwx1j95ew - nie ma to jak krwawiące oko i twarz:D - psychiczna jestem Nie będę, oceniać sama siebie, bo zrobię to niesprawiedliwie, ale uważam, że pomysł na ten rysunek był niezły
http://artpad.art.com/gallery/?j1xingbcsfo - My soul in the abstraction's dark light - i wszystko jasne

Nie Marcinku, dlaczego niby miałabym być makijarzystką? Ja chce być policjantką w komendzie stołecznej

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Larme: 05.07.2006, 13:00
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Larme napisał(a):
http://artpad.art.com/?j1xfqv1ei430 - takie badziewie
http://artpad.art.com/?j1xgwx1j95ew - nie ma to jak krwawiące oko i twarz:D - psychiczna jestem Nie będę, oceniać sama siebie, bo zrobię to niesprawiedliwie, ale uważam, że pomysł na ten rysunek był niezły
Pierwsz praca zdecydowanie lepsza niż druga.

Btw. Masz zamiar zostać makijarzystką? (odwołanie do drugiej pracy ;p)

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Bozar Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Bozar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.479
Posty: 9
A oto bardzo wściekły minotaur.

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Kolejna praca. Moja druga w artpadzie, a napracowałem się przy niej co njiemiara. Podkreślam, że to dopiero druga i występuja w niej błędy. Rysowana w piatek zeszłego tygodnia

Delete

Może później coś dodam....

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 02.02.2007, 12:16
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Zaczynając od początku...

Maciek, widać, źle wyglądałeś, albo jesteś z pochodzenia bardzo orientalny. Ale rysunek ładny.

Meg, myślę, że nie masz, co narzekać, ponieważ "obraz" jest bardzo przyjemny w odbiorze, mimo, iż podobał mi się bardziej przed wypełnieniem kolorami... Niemniej, naprawdę niezwykle udany twór. Jedynie szyja wygląda jakby było widać na niej kości ^^' A jednak czekam na więcej...

Albert...Wszystko utrzymane w mangowym stylu... Uważam, że są bardzo ciekawe, nie jest to może coś niezwykłego, malarzem wybitnym nie zostaniesz, ale dla oka przyjemne. Najlepiej wyszła praca dla Damiana.

Praca Larme nr1... Cóż, doceniam kunszt postaci bez uszu i uciętą na wysokości czoła głowy, ale.. (Dobra, dobra, to było chamskie...). Widać, że skończyło Ci się pole twórcze, znaczy kartka. Hehe, mnie też to się kiedyś zdarzało, lecz teraz zwykle tak rozplanowuje obraz, że występuje to coraz rzadziej. Nie biorąc pod uwagę tych wpadek, dość przyjemny dla oka.
Nr2... To raczej krew na płótnie, ponieważ jest równo rozmieszczona i na włosach jak i nawet na tle. ^^ Nie przemówił do mnie ten malutki nosek. Jednak najlepsza praca z Twych.
A praca trzecia...Nos w złym miejscu a prawe oko... Nie za bardzo widzę, jakie jest... Ta praca też mnie nie oczarowała.

Praca Fable, nie biorąc pod uwagę, że wybitna nie jest, ani zabawna też, pokazuje nam coś ciekawego. Ano uświadamia nam, że Fable wcale rysować nie umie, mimo, iż kiedyś tak stwierdził. "LOL śmieszne biorąc pod uwagę, że rysuje prawie jak zawodowiec" Ta, prawie robi WIELKĄ RÓŻNICE. Nie zasłaniaj się tu programem, bo jak ktoś rysować umie, to sobie poradzi i myszką.

Bozar, on nie jest wściekły, raczej czuje się "kól" jako połączenie Barta Simpsona z Bykiem. Ładna praca, ale nie napracowałeś się. Jednak nie o to tu chodzi, mi się podoba.

Ponownie Maciek... Cóż, ciekawa "technologia" wykonania pracy... Początkowo wydawało mi się nawet, że to koścista dłoń. ^^' A jednak przekształciła się w przyjemny dla oka malunek. Mroczne to to nie jest, szczególnie przez wyraz twarzy, ale... Podoba mi się. Sadzę jednak, że zbytnie jest tu podobieństwo do Jacksona (brak nosa).


A oto ma praca, jakoby kontra na prace Alberta, robiona jeszcze gdy jego nie była skończona.

http://artpad.art.com/gallery/?j1q6y7ah2ug

Praca bez tła, ponieważ włączając programik nie miałem pojęcia co narysuje...Pomysł przyszedł z czasem... Potem niestety nie dało się prawidłowo nanieść tła czyli kosmosu z "ogromniastym" słońcem. ^^

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 05.07.2006, 19:40
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Bozar Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Bozar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.479
Posty: 9
A oto kolejna praca z serji "nie umiem malować i rysować" tylko się nie śmiejcie, lepiej nie potrafię.

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Co to? Mistrz Ostrzy (czy jak mu tam) z W3 i jego Taniec Ostrzy? Tak to wygląda... Tylko ni w ząb nie wiem co przedstawia flaga... Ale za to niebko jest pikne Rysuneczek dość sympatyczny, licze na kolejne z "serii". Troche radości w tym smutnym życiu, plz! (znaczy, więcej takich rezolutnych obrazków)

EDIT

Zacząłem rysować...gdy nagle uświadomiłem sobie, że jest mecz (a raczej uświadomił mi mój tata ^^'). Tak więc rysunek w gruncie rzeczy zrobiony w pośpiechu. Do pierwszego oka robiłem powoli, potem już sprint.

http://artpad.art.com/gallery/?j1y2xkmwq1o

No i jest jeszcze jeden błąd spowodowanego pośpiechem... źle napisane imię... Powinno być Rukia... *gleba*

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 06.07.2006, 10:03
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
heh hidden lord, praca nr trzy oczywiscie widzisz tytół nie? To zwkla abstrakcja cos dziwnego co pojawilo mi sie w mozgu i musialam przelac to na papier a ze mialam pod reka art pada to zrobilam to tam praca 1 to zwykly badziew na wyprubowanie programu... a druga jest fajna Obrazy dewovh ostatnich prac zrodzily m isie we lbie jak sluchalam death metalu- nic dziwnego z jakim skutkiem
No a tak po za tym:
http://artpad.art.com/?j1y8ib49l60
http://artpad.art.com/?j1y94j6dnd0 - Mówiłam już, że nie mam co robić wieczoramie na kompie?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Bozar Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Bozar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.479
Posty: 9
A oto ja

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » [Inne] Art Pad
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook