Forum Dragon Ball Nao

» Fable: Zapomniane Opowieści

pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.515
Posty: 69
Wiem, ze tytuł tego tematu może wam się źle kojarzyć ale spokojnie;p Nie spoglądajcie tak na listę ostatnio zarejestrowanych użytkowników

Chodzi o grę Fable: Zapomniane Opowieści, chciałem poznać waszą opinię na jej temat. Dawno nie grałem w nic nowego, a Fable zrobił na mnie wrażenie (screeny, pozytywne komentarze, wysokie noty etc.) To jak, kupować? Graliście? Warto?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
spoko gra przeszłam 2 razy ale trzeba mieć niezły sprzęcik albo zj* grafe ale na szczęście u mnie komp wytrzymał gierka jest fajna mym zdaniem
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.770
Posty: 69
Skąd: Kraków
PENSAR te gre koniecznie trzeba kupic to najlepsza gra na swiecie lepsza od san andreas tam sie da wszystko robic tylko szkoda ze nie ma kodow no ale zeczywiscie trzba miec niezly sprzecik zeby poszla mnie nie chodzi ale gralam u kumpla

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
maja napisał(a):
PENSAR te gre koniecznie trzeba kupic to najlepsza gra na swiecie lepsza od san andreas tam sie da wszystko robic tylko szkoda ze nie ma kodow no ale zeczywiscie trzba miec niezly sprzecik zeby poszla mnie nie chodzi ale gralam u kumpla
Przepraszam, ale co ma wspólnego Fable z GTA? Chyba nic poza tym, że są grami komputerowymi. Jak dla mnie jest to jeden z gorszych cRPGów w jakie przyszło mi grać. Nie ma ani grama czegoś ambitnego. Zapowiadało się dobrze - Duży wpływ poczynań bohatera na otoczenie. Ale to wszystko pic na wodę. Gra strasznie krótka, fabuła nie pociąga. Kolejny h&s z serii: Zabiij o tego tam potworka. Jedynie co w tej grze można pochwalić to grafikę i animacje, które nawet stoją na wysokim poziomie. Raczej do wyżycia się po ciężkim dniu .
T-MaX Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
T-MaX
Wiek: 30
Dni na forum: 6.025
Posty: 16
Skąd: Svelvik
Gra może bardzo znana a to z powodu jej ciekawej fabuły... xD Gra ogólnie opowiada historie dziecka w które my się wcielamy xD Niestety po krótkim czasie jest napad bandytów na jego rodzinną wioskę...Ginie jego ojciec i porywaj mu siostrę dla której wydrapują oczy...Chłopak dołącza do Gildii Bohaterów i wtedy zaczyna się prawdziwa przygoda ^^ Gra ma wiele ciekawych opcji ulepszania swojej postaci...Gdy robisz dobre czyny, lśnił bielą i nad głową wisi aureola xD Ale za to jak jesteś zły wyrastają ci rogi, latają nad twoją głową muchy...Postać można rozwijać w trzech kierunkach: Walka Mieczem, Łucznictwo oraz Magie. Niestety gra jest krótka ale wciągająca (przeszedłem 5 razy xD)

P.S: Jeżeli chce zobaczyć screeny z gry niech w Google.pl "Grafika" wpisze frazę 'Fable'...

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Fable: Zapomniane Opowieści
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook