Forum Dragon Ball Nao

» Reaktywacja po raz kolejny!

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Od ostatniej aktualizacji minęło już dobre dwa i pół roku, więc chyba czas na następną.

Po pierwsze, co łatwo zauważyć, zmienił się wygląd strony, jednak nastąpiły zmiany jedynie kosmetyczne.

Poza tym, Doctor Slump Polish Site oficjalnie dołączyła do witryny Dragon Ball Nao, a przenosząc się na jej serwer, jeszcze bardziej się z nią oraz z forum zintegrowała, wprowadzając przy okazji niezbędne do tego działania elementy języka PHP.

Z tego powodu zmienił się jeszcze raz nasz adres, tym razem na www.Slump.DBNao.net i taki już, jak sądzę, pozostanie do końca, na który się oczywiście, dzięki Wam, prędko nie zanosi.

Na koniec mała niespodzianka. Dodałem linka do pierwszego odcinka anime Dr. Slump - bardzo dobra jakość, wersja japońska, niestety nie mam polskich napisów. Wkrótce, mam nadzieję zamieścić kolejne epizody.

No i to by było chyba na tyle. Zapraszam do wymiany buttonami

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dr Slump na Nao!
Cudowny panie Adminie, wladco nao, światło naszych zakrych cieniem niewiedzy dróg itp itd...

Mówiąc poważnie:
Bardzo dobrze:)
Myślę, że ten krok, podobnie jak rozwój tematyki Forum o dzieło okrzyknięte następca DB- Naruto, wpłynie na popularność tak strony jak i Forum.

Forum i strona się rozwija i oby tak dalej.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Reaktywacja po raz kolejny!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook