Forum Dragon Ball Nao

» [Reklama] Serwer Wow-leg

david89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
david89
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 9
Skąd: Szczecin
Chciałbym zareklamowac tutaj super serwer (na którym i ja gram). Jezeli chcesz pograć w world of warcraft zajrzyj ---> * zaloguj się, aby zobaczyć link * Serwer jest płatny (10zł/miesiąc) lecz naprawde warto non stop sie rozwija. Oczywiscie przejmujemy tylko polaków i jest w 100% polski. Reszte dowiedziecie sie w dziale regulaminy.

Zapraszam serdecznie.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
wiesz skoro reklamujesz serwer mógł byś podać jakie parametry ma serw (wersja,realm list itd) jakie bugi, a tak w ogóle [ ort! ] myśle ze to nie odpowiednie miejsce na reklame proponuje www.gamecenter.pl poza tym [ ort! ] jeszcze płacić? w każdej chwili może paść, Ja gram na globie i wole płaćic te 50 zł miesiecznie za globa niż za priva 10 zł miesiecznie na którym duzo rzeczy pewnie niedziała (tak grałęm na privach)

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Vasson ma całkowitą rację. Nie warto grać na pirackich serwerach, mieć 30% tego co normalnie i złą zabawę. Lepiej płacić te 50 zł miesięcznie. Nie znam osoby która byłaby niezadowolona po tym, jak płaci na globala.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
david89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
david89
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 9
Skąd: Szczecin
Napisałem wyraźnie ze "jezeli chcesz pograć w wow zajrzyj <link>" a stamtąd dowiesz sie takich szczegółów jak parametry realm i inne... Dla tych którym nie chce sie wchodzic napisze ze serwer ma przetlumaczone questy na polski (95%), parametry bardzo dobre (szczegóły na stronie!!) za które trzeba płacić tą dyszke... Paść nie powinen paść, to NIE JEST nowy serw który moze sie zaraz zawalic... Nie będę tutaj dyskutował z wami na ten temat.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Zastanów się czy te miejsce jest odpowiednie na publikowanie? Jeśli już zabierasz sie za publikowanie to wyśil się troche. Teraz zacytuje kilka różnic globem a privem (skopiowane z www.gamecenter.pl
Servery Prywatne

Wady:
Edit: Żeby nie było więcej kłótni: Jeśli na twoim serverze działa któraś z rzeczy, którą wypisałem nie musisz od razu o tym krzyczeć. Grąłem na privach i wiem, jaki jest mniej wiecej ich poziom. I nie sądze, aby był jakiś priv, do którego nie dotyczy przynajmniej z 6-7 punktów tych wymienionych. Jak obecnie do większości serverów dotyczy około 3/4 punktów tu wymienionych i naprawdę, jeśli sądzisz, że privy są takie wspaniałe, to zagraj na orginale. Nie znam osoby, która po grze na orginale z powrotem zaczęła grać na privach.
Na większości serverów brak systemu honoru. Jeśli jest to pełen bugów. Itemy dla grand marshala/high warlorda dostępne dla każdego gracza (nawet bez żadnej rangi, jednak musi mieć 60 lvl )(przyklad: Orc shaman w cloth secie dla maga, warlorda (albo dla grand marshala, jesli ktos z allianca mu sprzeda), bo ma lepsze dodatki do staminy i inta, bo def i cala reszta (jakies +1% crit) i tak nie dzialaja)
Alliance-horda można handlować zawsze i wszędzie (trzeba tylko znać buga, jak rozpocząc trade)
Każdy może nosić itemy z soulbindem i dla kazdej klasy
Zazwyczaj na privach sa okropne lagi. cos co na blizzie uwazane jest za duzego laga na privach jest uwazane za "praktycznie 0 laga"
1/4 questow nie dziala (czyli np. wykonasz, a npc nie chce przyjac, albo itemki nie leca z tego potworka co powinny)
Adminowi moze nagle znudzic się prowadzenie servera, i postac, ktora grales np 2 miesiace zostanie bezpowrotnie skasowana (nie mozna przenosic postaci między serverami), chyba ze znasz admina na 2-gim serverze i zrobi ci postac z takimi samymi statami jak na poprzednim
Admin moze swoim znajomym dawać itemki i 60 lvl, a np tobie dac bana, bo mu nie odpowiadasz (gralem na servie, gdzie admin pisal do ciebie whisper po niemiecku, nie odpowiesz to masz bana, pisal server messages po niemiecku i np gadal ze swoim jakims kolega przez server messages (caly server to slyszal). Widzialem server, gdzie przy rejestracji byl napis po angielsku: "kazdy ip nie z turcji dostanie bana, więc i tak się nie rejestrujcie".)
Postacie sa niezrownowazone (przykladowo warriorowi nie dziala wiekszosc skilli, a za to szamanowi dzialaja lepiej niz powinny (thunder shield dziala na nieskonczenie wiele ladunkow przez 10 min., ale za to nie dziala wiekszosc totemow, albo hunterowi nie dziala tamowanie petow, duzo by tego bylo, jakbym wymienil wszystko)
Można naraz rzucać czary i atakować z broni. Mag co rzuci czar i po tym stuknie cie ze staffa, zanim rzuci kolejny czar to normalka (nie spowalnia to rzucania czarów, po prostu [ ort! ] pomiedzy jednym czarem a drugim uderza bronia)
Zazwyczaj nie dzialaja feary, stuny, sheepowanie (mozna atakować, rzucać czary i sie poruszać, chociaż jesteś owieczką, albo wyglądasz jak bys mial stuna, Mozna sobie wyobazić: ze stojacej prosto owieczki wylatuje w ciebie kula ognia )
Potworki tez sa niezrownowazone-na 18 lvl magiem zabijalem pajaka na 46 lvl (spowolnienie-odbiegam kawalek: mozna rzucac czary tylem)
1/3 talentow i 1/3 czarow nie dziala, lub dzialaja inaczej niz powinny. Tak samo z profesjami. Nie dziala reset talentow. Na każdym serverze inne talenty dziają, więc jak dajesz talent, to hazard: "zadziala, czy nie zadziala "
Server moze np niedzialac przez cale ferie, bo "admin wyjezdza w gory", albo nie dzialac przez caly dzień, bo adminowi cos sie popsuło (albo możesz np cały dzień grać, a adminowi server sie popsuł i nie umie naprawić, więc cofnie do stanu jaki był rano, przed twoją całodniową grą)
Rzadko kiedy zdaza sie server prywatny z więcej niz 150 osobami online (na takim serverze zazwyczaj rzadko się zdarza, jeśli przypadkowo spotkasz więcej niż 2 osoby na 12 godzin gry- szczególnie na wyższych lvl)
Jesli zdazy się dobry server prywatny zaraz się wszyscy na niego przenoszą, aż robi się przepchany (lagi) i nie da sie grać albo admin zamyka rejestrację
Na serverach prywatnych zazwyczaj jest pelno bugów (na np. szybkie nabicie lvl) i cheaterów
Nagle mozesz np. wejsc w zabugowany obszar, albo cos ci sie zatnie i jesli nie masz kontaktu z adminem to postać jest stracona, a jeśli masz kontakt z adminem, to musisz 2-3 dni czekać aż admin znajdzie powód problemu
W instantach może być naraz cały server, a potworki respawnują się z normalną szybkością
Admin może wstawić do początkowej lokacji ragnarosa i nie masz jak z niej wyjść
Na 60 lvl z epicką tarczą można zablokować ok. 98% ataków. Przykład?- sam zabiłem thralla
Nie działa system mailbox
Nikt nie korzysta z systemu auction house
Jak server jest full to nie stoisz w kolejce, tylko musisz w kolko wpisywać swój login i hasło aż w końcu uda ci się zalogować. Servery często są full, bo np są lagi i admin z 150 zmienia maksymalna liczbe zalogowanych graczy na 40, a te 150 graczy nadal gra
Potworki nie maja wogle inteligencji, podczas walki zaden potworek nie korzysta z czarów (czyli potwor mag podbiega i atakuje cie ze staffa), używają tylko jeśli uciekasz i po koleji wszystkie jakie maja do uzycia, nie raz zdazdalo mi sie na prywatach, ze uciekalem, a potworki rzucaly na mnie czary leczace albo buffy
Czat gildii nie dziala, a rzadko kiedy gm zalozy jakis kanal dla gildii. Zazwyczaj członkowie gildi maja ze sobą wspólny tylko napis pod imieniem, bo tabardy czesto tez nie dzialaja. Czasem nawet nie da sie gildii zalozyc
Na większości serverów nie działa system defa, czyli dostajesz tyle samo dmg, jeśli masz cloth zbroje z 1 lvl, albo epicką plate zbroję grand marshala
Zazwyczaj jedynymi działającymi statami są stamina i inteligencja. Czyli np jesli masz 100 spirita hp regeneruje ci się tak samo szybko, jakbyś miał 10 spirita
Jest regeneracja podczas walki. Jeśli masz leczenie walka 1v1 może trwać ponad 20 min
Masz to, za co płacisz
Zalety:
W sam raz na zobaczenie mniej więcej co to jest wow, zapoznanie się z grą, i na decyzję czy warto płacić te 50 zł miesięcznie. (z 4 kolegami z klasy gralem na prywatac. Wszyscy teraz gramy na orginale )
Privy są darmowe. (widziałem raz płatny )
Możesz znać wszystkich na serverze


Orginalne Servery Blizzarda

Zalety
Wszystko to, co nie dziala na priwach tu działa jak powinno (nie chce mi się tych wszystkich punktów wypisywać)
Jak coś nie działa to blizzard pewnie poprawi to w następnym patchu
Dużo graczy na serverze.
Brak lagów (jeśli są, to blizzard poprawi)
Jeśli server jest przepchany, to blizz umożliwia przeniesienie z przepchanego na nowy, pusty
Wady
Kolejki na servery
Miesięczny abonament i cena gry
Uzależnienie, zwalony rok szkolny, dziewczyna cie rzuciła (a bardziej przejełeś się tym, że wczoraj spadła ci ranga w pvp ) itp. itd.
Czasem gra sie tnie przy duzej liczbie graczy i trzeba zmniejszyć detale


PS: Jakoś nie chce [ ort! ] mi się wieżyc że, przetłumaczone są 95% questów nawet jeśli (jakimś cudem) to ten serw powinien być od razu [ ort! ] zamkniety (pomiając fakt że już jest nie legalny ponieważ stoj na prywatnym łączu czego Blizzard zabronił) za to że, grzebaliście w plikach blizza

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie najeżdżajcie tak na niego
Owszem także uważam, że gra na globalu > gra na privie, ale to wszystko zależy od osoby. Absurdalnym jest płacenie za granie na privie, bo jak to powiedzieć jest to gra na pirackiem cd-keyu. No, ale wszystko jest dla ludzi.

Życzę udanych łowów david89.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Wydaje mi się, że privy są nielegalne, podobnie zresztą jak pobieranie za nie opłat...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
david89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
david89
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 9
Skąd: Szczecin
Dzięki za wsparcie shiro, nie twierdze ze privy są super, sam pograłbym na globalu (być moze kiedyś?) ale ciezko jakoś opuszczać zgraną paczke i fajnych kolegów, do tego nie wiem czy było by mnie stać na global... hmmm, pożyjemy zobaczymy.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Reklama] Serwer Wow-leg
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook