Forum Dragon Ball Nao

» DRAGON BALL AF istnieje!!

SonGokuAF
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.237
Posty: 3
Witam!
czytałem te forum i widze ze sami niedowiarkowie co do nowej serii. Jednak tez tak sądziłem ze to ściema dopóki nieznalazłem 2 odcinków DB AF .
Wcale niejest takie jak mówicie, niestety mam w posiadaniu tylko 15 i 16 odcinek ale skróce wam treśc: Całośc wygląda jak poprzednie ale, w roli głównej jest Goku Junior ten z ostatniego odcinka GT. Sytacja trzyma sie tak ze mieszka ze swoją babcią, babcią Pan. Kiedy dostaje zawału, lezy w szpitalu mały goku wybiega ze szpitala, płaczac i krzycząc zeby nieumierała. Przypomina mu sie ze kiedys mówiła mu o smoczej kuli, wyrusza więc zeby je znaleść, bla bla bla znajduje jedną w domku pierwszego dziadka Son goku - ten który wychowywał songa jak był mały. Widzi jakby Songa, który mówi mu ze jest silny i ze kul jest 7, a nie jedna jak myślał mały, mały pyta kim jest: Goku odpowiada liczac na palcach (którym to juz jest jego wnukiem) że jest jego dziadkiem. Po chwili junior widzi helikoper z babcią Pan całą i zdrową, gdy odwraca sie tam gdzie stał Goku, juz go niema. I tak sie kończy. Naprawde wspaniały odcinek, jednak jest w nm bardzo dziwna rzecz. Junior goku niewie ze ma super moc, raz przemienia sie w SSJ ale po walce mdleje i nic niepamięta że to on pokonał potwora który go napadł.



Niebede go nikomu wysyłał, ale moge podac gdzie znalazłem,
program BEARSHARE nazwa:
DragonBall Z - Movie 15 - Dragon Ball AF
Video - DragonBall Z - Film 16 - Dragon Ball GT Special

Miłego ściągania i oglądania. Więcej niestety niema, ale szukam w sieci

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez SonGokuAF: 23.03.2007, 16:11
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.667
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
ciekawe, no ja nie widzialam jak n razei DB AF, wiec jesli bys byl tak uprzejmy, zeby choc jeden z nich uploadowac i podac link, to na pewno [ ort! ] by wszystkich przewkonalo
pozdro

Ja tam tego przez bearshare nie znalazlam

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Linka: 23.03.2007, 16:02
SonGokuAF
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.237
Posty: 3
napisałem program BEARSHARE lepiej niesciągajcie najnowszej wersji bo cięzko ją uruchomic, polecam wersje 5.2.5
i dokładne hasło do szukania
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.667
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
oki ale ja tego w ogóle [ ort! ] nie znalazlam, poszukam jeszcze kiedy indziej, to moze na inne hosty trafie

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
lol

To o czym piszesz, to zadne DB AF, czlowieku :p

-> http://dbnao.net/?d=inf&p=film_dbgts
I tyle mam do powiedzenia...

Naprawde sadzisz, ze gdyby powstalo DB AF, to by bylo dostepne jedynie na jakims bearshare?

Zamykam
shiro: Czemu ludzie są tacy głupi?
Kakarotto91: możenie tyle głupi co naiwni...
Dai Kaiosama: Naiwność siostrą głupoty jest...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 23.03.2007, 16:54
arth3
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.930
Posty: 1
Witam was dzieciaczki!
Rok temu napisałem ośmieszający moją osobę post o rzekomym istnieniu DB AF, poświadczając to dowodem pewnego filmu pełnometrażowego którego ściągnęłem i wydawało mi sie ze jest to nowe dzieło Toriyamy.
Pisze więc ten post aby wszystkie dzieci przestały odkopywać mój post którego teraz niemoge znaleźć i pisać wciąż do mnie po tym czasie (MINĄŁ ROK DO NĘDZY!!!! ) i przestali do mnie pisac wciaz z pytaniami :
"skad to ściągnełem"
"co to jest film pełnometrażowy"
"czy kocham db"
"kłamałeś!! teraz moje życie niema sensu" ]

Od tej pory jesli ktos jeszcze napisze to bede blokował albo w ogóle [ ort! ] nie odpisze na wiadomości od nieznajomych. Opanujcie sie


PS. pisze "dzieciaczki" bo sądząc po wiadomosciach na GG ludzie piszący do mnie mieli ponizej 15lat.

Dziękuję i proszę podwiesic (żart) co do DB nowego nieróbcie se nadzieji, słyszałem ostatnio o pełnometrażowym filmie o DB z prawidziwymi aktorami w tym roku, nierobie se nadzieji chociaż studio filmowe Century Fox opublikowało na swojej stronie jakis czas temu info o takich planach produkcji, sam czytałem.

Ps2. O BOŻE!! teraz pewnie znów zaleje mnie spam na GG z pytaniami o ten film

Wystarczyło wpisać w szukajkę nr GG.
SoheiMajin Gotenks
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DRAGON BALL AF istnieje!!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook