Forum Dragon Ball Nao

» Medal of honor

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.834
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm tak sobie patrzę po tematach, dotyczących gier i nie zauważyłem żadnego, który by poruszył sprawę tejże serii. Medal of Honor, jest FPS, osadzonym w czasach drugiej wojny światowej. Przenosi on nas w miejsca, które były kluczowe dla losów wojny, jak np lądowanie na plaży w Normandii. Moh, został stworzony początkowo na konsole PSX, lecz nie odniósł na niej znaczących sukcesów. Dopiero w 2001 roku, kiedy to firma 2015, we współpracy z EA Games, przeniosła Medal of Honor Alied Assault na ekrany PC, gra zyskała dużego rozgłosu, między innymi za temat, a także świetny tryb multiplayer. Medal of Honor przez długie lata dorównywał sławą Counter Strike'owi pod wzgłędem rozgrywek online, czy też organizowanych mistrzostw. Powstało wiele lig, zrzeszających najlepsze klany z Polski, między innymi liga Clanbase (chyba najbardziej znana), czy też EPS.Obecnie zostały wydane liczne dodatki do Medal of Honor, lecz niestety z pełnią żalu powiem, że nie trzymają już takiego poziomu jak Alied Assault. Co sądzicie o tej grze ? Graliście może po necie? Jeżeli tak to gdzie ? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Co się tyczy mojej osoby ... swoją przygodę zacząłem w 2002 roku, grając przez 4 lata, po necie. Spotkałam tam wielu ciekawych ludzi, z którymi nie chwaląc się zyskaliśmy tytuł mistrza Polski, a później Europy. Medal nauczył mnie cierpliwości, być może w jakiś sposób też sprawił, że byłem bardziej otwarty na świat. Na pewno zawsze będzie to okres w mym życiu, który będe miło wspominał. Pozdrawiam.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.614
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Kurde, prawdziwy klasyk gier FPP. Po raz pierwszy skosztowałem tego cuda na starego dobrego psx'a sięgając po tytuł "Medal of Honor: Allied Assault", który wzbudził we mnie prawdziwą manię.
Kilka lat później na konsolę ps2 wyszedł "Medal of Honor" Rising Sun", ale nie pojawiła się wersja na PC przez co byłem bardzo bardzo zawiedziony, jednak zrekompensowało mi tę stratę "Medal of Honor: Pacific Assault", który był, jest i będzie pod każdym względem mistrzem FPP - świetny klimat drugiej wojny światowej, bardzo fajna fabuła, cudna grafika, no i tak akcja
Podobno niedawno pojawił się nowy tytuł, jednak nie miałem jeszcze okazji się z nim zapoznać, ale na pewno wkrótce to zmienię

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.312
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Medal of Honor chyba każdy słyszał o tej grze i jej całej serii gra odniosła wielki sukces .Gra odbywa się podczas II wojny światowej .Bardzo dobra grywalność polecam !!

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Ewenement Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.172
Posty: 25
Świetna gierka, tak samo jak Call of Duty. Te 2 gry to najlepsze gry FPP na świecie, przynajmniej według mnie.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.172
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja grałem w dwie odsłony Medal of honor na PS2 , oto one :
- Medal of Honor Frontline
-Medal of Honor Rising Sun

mam jeszcze obie te gry
bardzo mi sie podobały . polecam tym którzy jeszcze nie grali

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.152
Posty: 222
Skąd: Leszno
medel of honor
dla mnie jest najlepsza gra wojenna FPS
Rownac sie z tym moze tylko call of duty
swietna grafika i klimat , ciekawe misje i wile roznorodnych broni powoduja ze ta gra stala sie HIT'EM

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.496
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Focus napisał(a):
Co sądzicie o tej grze ?
Szczerze mówiąc w MoHAA grałem dość krótko i bardzo dawno.Może w 2002,albo w 2003 roku.Nie doszedłem nawet do misji na plaży Omaha,która wywarła na mnie ogromne wrażenie,gdy ją widziałem u kumpla...Nie pamiętam już,dlaczego...czy mi się nie chciało,czy jakiś inny szatanek mnie podkusił...Nie wiem.W każdym bądź razie ostatnio pogrywałem z Joe Weiderem na necie i mi się spodobało. Niestety lamka jeszcze jestem i dość słabo idzie mi aiming
Focus napisał(a):
zyskaliśmy tytuł mistrza Polski, a później Europy
Wow,Focus,to musisz ostro ciąć!!Gratuluje,może trochę spóźnione gratulacje,ale zawsze Grasz jeszcze?

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Medal of honor
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook