Forum Dragon Ball Nao

» Nowa seria DB - akcja

QBA SSJ
Ziemianin
Ziemianin
QBA SSJ
Dni na forum: 6.157
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Witam
Może by tak zrobić kolejną akcję, w której fani Dragon Balla poproszą (albo raczej będą się domagali) twórców o kolejne nowe serie?
Dobrzebyłoby gdyby to zroić z większym rozmachem, najlepiej żeby serwisy netowe o tematyce db współpracowały ze sobą. Powinniśmy zebrać WSZYSTKICH fanów i jakoś to razem ogarnąć, co wy na to???
Pytanie kieruję nie tylko do forumowiczów ale i do amdniów, moderatorów itp.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Przeciez i tak nic z tego nie bedzie

Polscy fani nawet nie potrafia zmusic stacji telewizyjnych, by zakupili licencje DB i zaczeli go emitowac, a co dopiero nowa seria <lol>

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
QBA SSJ
Ziemianin
Ziemianin
QBA SSJ
Dni na forum: 6.157
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Jezeli nie sprobujemy to nie wyjdzie:( jak nie grasz to nie wygrasz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
QBA SSJ napisał(a):
Jezeli nie sprobujemy to nie wyjdzie:( jak nie grasz to nie wygrasz
Ale to jest z gory skazane na porazke.

Tak jak walka Goku z Cellem w swojej ostatniej formie, dlatego wybral Gohana

Wiem, ze chcesz dobrze, ale to po prostu nie moze sie udac, zoabcz chocby co bylo z tym calym zadawnym DBAF.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie da rady... Ten plan jest z góry spalony.
Ciesz się tym co masz...

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Tyle ode mnie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jakie to interesujące...
Proponuję, ażebyś sam zrobił serię zamiast siedzieć z założonymi rękami, czekać i marudzić .
Toriyama powiedział, że z DB już skończył. Jeżeli ma wyjśc coś w stylu DBGT wolę wcale tego nie oglądać.
Pytanie o ponowną emisję DB jestem w stanie zrozumieć, ale już coś podobnego niekoniecznie. A dlaczego wszyscy powiedzieli wyżej.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.173
Posty: 28
Skąd: Opoczno
Zgadzam się z poprzednikami już predzej telewizja Trwam wypuści nieocenzurowaną wersje DB niż powstaną nowe odcinki.

Łocha
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Akira Toriyama już chyba definitywnie zakończył swoją przygodę z DB, a stworzenie mangi, a już tym bardziej anime zajmuje trochę czasu i energii. Sam widzisz jeden odcinek Shippuudena wychodzi co tydzień. Musiałbyś trochę poczekać. Poza tym nikt nie będzie chciał już tworzyć nowej serii, chyba, że znajdzie się jakiś mangaka maniak DB, który zdobędzie pozwolenie u Akiry, ale dobrze wszyscy wiemy, że serwisy internetowe o DB mają naprawdę nikły wpływ na to wszystko. Jedyne co pozostaje to nadzieja, że może..., ale z drugiej strony nie chciałbym obejrzeć GT pod inną nazwą. Chyba, że chcesz sam narysować DB, ale wątpię by Ci się chciało.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
QBA SSJ
Ziemianin
Ziemianin
QBA SSJ
Dni na forum: 6.157
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Nie podniecajcie się tak. To była tylko propozycja i teksty w stylu zrób to sam jak ci sie bedzie chciało sa nie na miejscu.
Wiadomo ze sam nic nie zdzialam ale w grupie beda JAKIES postepy.
I to nie ja narzekam tylko wy - ze sie i tak nie uda - taka juz mentalnosc Polakow - z gory cos zawsze nie pasuje
Ale niewazne. KONIEC TEMATU
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Coś Ci wytłumaczę. Akira Toriyama tworzył Dragon Balla całe 10 lat swojego życia. Preferuje on powolne rysowanie, bo w ten sposób ma czas dla rodziny. Po takim sukcesie jaki odniósł na całym świecie, dzięki zarówno DB jak i Slumpowi, może pierdzieć w stołek nie martwiąc się o nic i żyć spokojnie z rodziną. Rozumiem, że chciałbyś, aby powstała nowa seria, bo lubisz jego twórczość, ale ten mangaka 5 kwietnia skończył 52 lata, więc jak sobie wyobrażasz kolejne serie? Nie ma takiej możliwości, aby Akira rysował i wszyscy muszą się z tym pogodzić. Takie egoistyczne podejście psuje wizerunek prawdziwych fanów DB...

Temat zamykam.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Nowa seria DB - akcja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook