Forum Dragon Ball Nao

» Black & White

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kto w to grał wie o co chodzi, a jeżeli nie no ot po krótce : jestes Bogiem jakiejś tam wioski (kieruje się wielką łapą ) i na początku gry wybierasz zwierzątko, które później tresujesz na wojownika. Coś takiego
Mnie się gra spodobała w 100% ! Dawno w nią grałem, więc wszystkiego dobrze nie pamiętam, ale jedno jest pewne - warto zagrać !
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Black&White to cud gra jak dla mnie. Ze świecą szukać takiej drugiej. Jest naprawde godna uwagi właśnie z racji swojej niepowtarzalności.
Osobiście nie skończyłam jej w całości, może kiedyś kto wie. Na chowańca zawsze wybierałam tygrysa - krowa jest do bani, małpa nie kumata, a koty to ja lubię wszystkie Poza tym jakoś tak mój tygrysek szybciej uczył sie cudów.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Moja genialna małpa gdy jąbiłem za karę uznawała, że, cytuję: "od tej pory chowaniec częsciej będzie jadł takie rzeczy" i ruszała na wioske żreć mieszkańców...Nie było za fajnie.

Sama gra bardzo fajna, jednakże juz w 3 wyspie nie mogłem ogarnąć wszystkich wiosek, nawet na drugiej pod koniec robiłem szarże by zniszczyć budynek i nie zajmowałem się wieśniakami. A nawet jak się starałem, dawałem jedzienie itp a mój chowaniec był jasno żółty, ja miałem kolce na swej budowli i sine ręce...

Całej gry nie przeszedłem, może i szkoda lecz nie żałuję. Po prostu po pewnym czasie się nudziła, wolę Mafię

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
A ja se niedawno sobie przypomniałem gre i się popytałem kolesiów i dostałem w końcu i doszłem do końcówki i jakoś udało mi sie zniszczyc Nemezisa
Dla mnie to zadna trudnosc kontrolowac kilka wiosek łatwiizna ale jak ktos mnie zdenerwowal to zniszczyłem za jednym zamachem echekt mojej długiej pracy
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Jedyneczka była bardzo fajna, ale teraz wyszła część kolejna i jest jeszcze lepsza
Mozna w końcu atakowac wojskami piechoty i łuczników. Do tego chowańce mają nowe czary! Najlepsze są jednak wieże, w których wieśniacy się modlą i "ładują" najsilniejsze czary- np. Tornado, Trzęsienie ziemi, czy wybuchający wulkan!
Szkoda tylko że podczas walki juz nie można sterować chowańcem tak ajk to było w jedynce... teraz "stworki" leją się same .

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Hmmm?? panie Variu dlaczego się powtórzyłeś??

No jedyneczka była skoko ale nie mam [ ort! ] zdania co do dwójki bo tylko recenzje widziałem, spodobała mi sie... ale pomyślałem że już w jedynce jest tródno utrzymac w porządku te wszystkie wjoski a teraz dochodza jeszcze inne budynki, wojny i inne bajerki... niejest to uciążliwe??
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
aaa gdzie tam Chowaniec jest bardzo ineligentny i wiele go można nauczyć!Możemy wybrac w opcjach daną czynność, i wtedy go lać lub głaskac aby wiedział czy ma ją robić w przyszłości czy też nie. Zmienai t ow wielkim stopniu sposób rozgrywki, gdyż teraz możemy każdą czynność mu ustawić na "tak" lub na "nie", bez czekania aż ją zacznie robić jak to było w jedynce.
Wojska robi się bardzo łatwo(jest to dość prymitywne, ale mimo wszystko fajne). Miłosię patrzy gdy pluton 100 osobowy biegnie w kierunku przeciwnika...
Wielu łuczników i nawet chowańca może zabić

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
bardzo fajna jedna z najfajniejszych gier ale nigdy nie moglam przsc 4 etapu z chowancow najfajniejsza jest malpka

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
przeszłam 1 ale 2 już nie troche trudna ale w 2 nie warto atakować lepiej imponować innym dzięki temu zdobywasz sprzymierzeńców do ostatecznej walki
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Łasiczka napisał(a):
Black&White to cud gra jak dla mnie. Ze świecą szukać takiej drugiej. Jest naprawde godna uwagi właśnie z racji swojej niepowtarzalności.
Osobiście nie skończyłam jej w całości, może kiedyś kto wie. Na chowańca zawsze wybierałam tygrysa - krowa jest do bani, małpa nie kumata, a koty to ja lubię wszystkie Poza tym jakoś tak mój tygrysek szybciej uczył sie cudów.
Zgadzam sie w 100% mozna tez dodac ze grafika jest dobra przy takich opcjach w grze

Train Hard To Win Easy !!
JAKTO Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
JAKTO
Wiek: 31
Dni na forum: 4.526
Plusy: 1
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
Przechodziłam Black&White wiele razy i bardzo dobrze wspominam tę grę.

Pamiętam, że zawsze chciałam nauczyć chowańca cudu ptaków, zastosowanie go bardzo wpływało dobrze podziw mieszkańców i tym samym na wzrost wiary. Ten cud był bardzo rzadki i długo się regenerował, więc kiedy go używałam to starałam się zwrócić na siebie uwagę swojego zwierzaka. Oczywiście w większości przypadków mój chowaniec miał mnie w nosie a tym bardziej uczenie się czegokolwiek . W takich wypadkach myślałam, że z nerwów pęknie mi żyłka pierdząca i padnę trupem ; DD
Zawsze też znajdowałam sobie 'ciekawsze' zajęcia niż prowadzenie normalnej rozgrywki. Szczególnie sobie upodobałam wykarczowanie wszystkich drzew z wioski i okolic zanim zrobi to przeciwnik lub udawałam w 'długą podróż' w poszukiwaniu krów i owiec dla swojego chowańca.

Raczej byłam dobrym bogiem, pomijając wypadki w których składałam ofiary z ludzi by przyspieszyć proces regeneracji cudu lub nie dostarczałam wiernym pożywienia w czasie modlitwy. No ale to się nie liczy ; P

Gra zabawna, przyjemna i godna polecania.

左様なら
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Black & White
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook