Forum Dragon Ball Nao

» Ziemianin-sayian - gorsze połączenie?

mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.150
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Jak wiecie Gohan był pół ziemianinem pół sayianem i dzięki swoim emocjom mógł zwiększyć kolosalnie swoją siłę. Niestety stracił chęć do walki sayiana, nie nawidził walczyć i przez to nie trenował i nie rósł w siłę i wszystko to przez geny ziemianina phh.Tk samo inni pół sayainie np. trunks i Goten. Po prostu z wojownków stali się zwykłymi ziemianami tylko ,że o niezwykłej sile, którym zależy na pracy(Trunks), na dziewczynach(Goten) itp. Jednym słowem: nie mieli tego czegoś co sayianie!!!!!
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.138
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Wg mnie Sayian-ziemianin bylby sielniejszy od zwyklych Sayian, poniewaz tak Gohan jak byl jeszcze dzieckiem osiagnal moc SSJ2, Goten osiagnal SSJ1 ale byl mlodszy od swojego brata i przyszlo mu to o wiele szybciej, gdzie Goku w ich wieku byl moze na poziomie Picoolo Daimao...wiec tak wydaje mi sie ze sayian-ziemianin mial wiekszy potencjal od zwyklego Sayiana lecz Gohan,Goten,Trunks zmarnowali go gdyby cwiczyli tyle co Vegeta i Goku byli by zamiataczami

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.150
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Mi nie chodziło o to że był słabszy, tak pół ziemianin, pł sayian był silniejszy od zwykłego sayian, ale geny ziemskie ograniczały go, nie dawały rozwinąć się jego potencjałowi!!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez mihesz: 10.07.2007, 22:25
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.233
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.150
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ja piszę o tym że to połączenie jest gorsze od zwykłego sayiana!
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.138
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ja mysle inaczej

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.233
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
mihesz napisał(a):
Ja piszę o tym że to połączenie jest gorsze od zwykłego sayiana!
Nie robi to żadnej różnicy. W powyższym podanym podobne kwestie były poruszane, więc bez dokładnego zapoznania się z tematami ich treścią nie pisz lepiej niczego , bo tylko się pogrążasz.
Do wywalenia.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.150
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Dobra poddaję się możecie skasować ten temat, proszę bardzo!

Dai Kaiosama: Mówisz, masz.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ziemianin-sayian - gorsze połączenie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook