Forum Dragon Ball Nao

» problem z kompem...

Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Siema mam maly problem z kompem...a mianowicie chcialem sie Was zapytac i poznac wasze opinie na temat dla czego wylacza mi sie sam modem... a wiec to jest tak: Siedzie przed kompem nagle wylacza mi sie modem (w ogóle [ ort! ] sie nie swieci) i automatycznie trace polaczenie z netem. Jezeli odlacze go z USB nic to nie da nie zaswieci sie a co jest dziwne komp rowniez sie nie wylaczy ani sie nie uruchomi ponownie... wtedy musze zrobic restart, co nie jest zbyt dobre...Wydaje mi sie ze jest to wina wejscia USB, poniewaz mam rowniez mysz bezprzewodowa podlaczona tez do USB i w tym momencie kiedy wylacza mi sie modem myszka przestaje dzialac Moze to ma jakies powiazania skoro obydwa sa podlaczone do USB...aha i jeszcze modem jest raczej sprawny, poniewaz nie dawno go wymianialem bo jak zakladalem neta to mi dali zepsuty...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zapewne jest to problem z USB, ewentualnie dochodzi do jakiegoś przeciążenia, za dużo przesyłanych danych, spróbuj zainstalować USB 2.0 (chyba, że masz).
Jestem niemal pewny, że to może być związane z przesileniem wejścia USB, swoja drogą może to też być problem z płytą główną(chodzi mi o te zawieszanie się), bo ja też tak miałem swego czasu, tak bez powodu mi się zawieszał.

Może dochodzi do jakiegoś spięcia tam w środku? ;o

Komputery to nie mój konik, ale co nie co tam wiem ;x

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
No wlasciwie to moze byc rowniez plyta glowna, poniewaz zawieszac sie zawiesza nawet czesto sam bez powodu...tzn gdzies tak raz dziennie

a co do USb 2.0 nie mam zainstalowanego
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.745
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Zrób jak radzi R4ziel, wpierw USB 2.0 :

http://www.download.net.pl/414/VIA-USB-20-Driver/

R4zeil napisał(a):
że to może być związane z przesileniem wejścia USB
To raczej odpada, przy stałym napięciu 12V, natomiast problem może stanowić zasilacz, w zależności od konfiguracji Twego zestawu moc może wahać się od 300W do nawet 500W . . .


R4zeil napisał(a):
może to też być problem z płytą główną(chodzi mi o te zawieszanie się), bo ja też tak miałem swego czasu, tak bez powodu mi się zawieszał.
Zgodze się to na 70% płyta główna, tak to jest jak sie na tym oszczędza, zwykle kupując części nie zdajemy sobie sprawy z roli płyty głównej, to tak jak podwozie w samochodzie, mało kto zwraca uwagę na zawieszenie przy kupnie, a eto może drooogo kosztować . . .

A powiedz kolego, korzystasz z HUB-a?

HUB czyli nic innego jak . . . pewnie znowu sie pomylę HYPER UNIVERSAL PORT? Zresztą nie ważne to po prostu taki śledź, prostokącik czy choćby puszka pełniąca rolę rozdzielnika USB dzięki czemu do kompa mozna podłączyć więcej urządzeń . . .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez .Black: 16.07.2007, 21:26
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
heh...sorka ale nie wiem co to jest HUB

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » problem z kompem...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook